Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam to samo, kompletnie sie nie potrafie odnalezc ?! :/ tamto bylo proste, czyste i przejrzyste, no i przy tym latwe w obsludze...

+1

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

+1

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


+1
Opublikowano
1 godzinę temu, Fr0styyy. napisał:

Panowie jakiś pomysł dlaczego auto od dłuższego czasu pali jak smok?

 

Ja na baku robię po 600-700km jadąc krajówkami na których w ogóle nie ma ruchu praktycznie nie przekraczając 90km/h..

Tez ostatnio mam takie wrażenie , ze auto pochłania paliwo ...

Opublikowano
2 godziny temu, rrrudy25 napisał:


+1

+1

Opublikowano
5 godzin temu, Fr0styyy. napisał:

Panowie jakiś pomysł dlaczego auto od dłuższego czasu pali jak smok?

 

Ja na baku robię po 600-700km jadąc krajówkami na których w ogóle nie ma ruchu praktycznie nie przekraczając 90km/h..

Mróz robi robotę

Opublikowano
Spokojnie, nie dyskutuje na temat zmian tylko zadałem proste pytanie. 

Od wczoraj po południa Tapatalk już działa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Koledzy jaki luz na przegubach wewnętrznych jest dopuszczalny? Mam problem z drganiami na budzie w trakcie przyspieszania w okolicy 120-140km/h i tak samo w trakcie schodzenia z prędkości w tych w/w wartościach.

Opublikowano

Panowie zerknijcie na film poniżej , nie wiem już co może się dziać z tym wspomaganiem zmieniłem dziś pompę i dalej to samo , dodatkowo po ok 40 km wywalił mi płyn ze zbiornika i wspomagania wogóle nie było.

Ech dobra zmiana............. nie mogę wogóle się połapać w tym naszym forumie teraz:kwasny:

 

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

Panowie mam prośbę. Moglibyście posłać swój głos na zdjęcie domu mojej siostry. Dzisiaj i jutro poproszę. Poproście też swoich znajomych jeśli da radę. Dzięki!

http://swiecsie.wp.pl/swiec-sie/one,2,303,736,moj-swiateczny-dom.html

 
Opublikowano
5 godzin temu, MichałA4 napisał:

Panowie zerknijcie na film poniżej , nie wiem już co może się dziać z tym wspomaganiem zmieniłem dziś pompę i dalej to samo , dodatkowo po ok 40 km wywalił mi płyn ze zbiornika i wspomagania wogóle nie było.

 

Według mnie, tak jak już wcześniej pisałem, to wina zbiorniczka/sitka. Sprawdziłeś to?

Płyn masz napowietrzony i pompa się odzywa.

Miałem kiedyś podobnie, sitko niby ładnie na miejscu siedziało, ale gdy się je docisnęło w jednym miejscu na krawędzi wkrętakiem, to w zbiorniczku robił się spokój. Wymiana zbiorniczka rozwiązała problem.

Opublikowano

Nie płaczcie z tym forum. Według mnie wyglada lepiej i obsługa jest bardzo prosta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wg. mnie też lepiej wygląda. Tylko nadal coś muli;/.

Opublikowano

jakie polecicie wyjmaki/wkrętaki do wtyczek audi/vw?

Opublikowano
10 godzin temu, staniek napisał:

Według mnie, tak jak już wcześniej pisałem, to wina zbiorniczka/sitka. Sprawdziłeś to?

Płyn masz napowietrzony i pompa się odzywa.

Miałem kiedyś podobnie, sitko niby ładnie na miejscu siedziało, ale gdy się je docisnęło w jednym miejscu na krawędzi wkrętakiem, to w zbiorniczku robił się spokój. Wymiana zbiorniczka rozwiązała problem.

Nie mam nic do stracenia najwyżej kilka zł, zbiorniczek już zamówiłem tak że zobaczymy co się stanie po jego wymianie, wczoraj to sitko macałem i siedzi ciasno nie porusza się , gdy odpowietrzę układ w zbiorniku trochę mniej chlapie niż na filmie, wygląda to tak jakby się przelewało delikatnie z okolicy sitka do drugiej komory zbiornika, ale po przejechaniu kilku km znów bryzga i wspomaganie znika i się zacina.

Opublikowano
18 minut temu, mlodziak22 napisał:

jakie polecicie wyjmaki/wkrętaki do wtyczek audi/vw?

podłączam się pod pytanie. tyle że potrzebuję do pinów

Opublikowano

Wykonuje ktoś na klubie wiązki do grzanych siedzien do b7?

Opublikowano
Wykonuje ktoś na klubie wiązki do grzanych siedzien do b7?

Pisz do kolegi "kaju "

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano
Mróz robi robotę

U mnie nie ma ani zimy ani mrozu, 10c na plusie to nie zima. Jadąc z Polski do Niemiec nie przekraczając 120-130 mam spalanie 9.5, jadąc 160 na tempomacie mam spalanie 10+, coś jest po prostu nie tak, bo wiem że kiedyś palił duuuuzo mniej

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Opublikowano

No to faktycznie masz cos nie chalo z tym spalaniem
Mi tez pali dyche ale go klepie po miejscu
Trasa ok 7 (160-170)
Vag nic nie pokazuje?

Opublikowano
13 minut temu, Fr0styyy. napisał:


U mnie nie ma ani zimy ani mrozu, 10c na plusie to nie zima. Jadąc z Polski do Niemiec nie przekraczając 120-130 mam spalanie 9.5, jadąc 160 na tempomacie mam spalanie 10+, coś jest po prostu nie tak, bo wiem że kiedyś palił duuuuzo mniej

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

Musisz więc zrobić logi bo bez przyczyny spalanie nie wzrasta. A  9,5litra przy 120-130km/h to trochę za dużo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.