Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie urwalem lewą osłonę podwozia i tu moje pytanie:

Moja ma takie dziury 2/3 w rzędzie

1c9f3ade6c7e8b00b1628877ac81a392.jpg

A kupilem taka bez dziur...

b7496195384c503d121af60ee1f532b4.jpg

Ma to jakieś znaczenie?

Jakie one maja zadanie?

Jakies odprowadzenie wody z osłony?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Osłony na górnym foto pochodzą z A4 z napędem quattro a te poniżej są przewidziane dla A4 FWD.

Hejka, ktoś wie może dlaczego tak się dzieje po włączeniu zapłonu?


Tylko gdy stoi kilka godzin na mrozie...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Akumulator mówi papa lub jest nienaładowany. Sprawdź nap. ładowania.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Osłony na górnym foto pochodzą z A4 z napędem quattro a te poniżej są przewidziane dla A4 FWD.

Hejka, ktoś wie może dlaczego tak się dzieje po włączeniu zapłonu?

https://youtu.be/bMjanICEZFg

Tylko gdy stoi kilka godzin na mrozie...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Akumulator mówi papa lub jest nienaładowany. Sprawdź nap. ładowania.

14,2V ladowanie, po nocy pod chmurką aku ma 12,4V mierzylem przed chwilą. Teraz nie bylo problemów z mrugajacymi kontrolkami. Ale odpalic nie chcial po czym mrugala kontrolka od immo. Wylaczylem zaplon kolejna próba i pali od strzała. Aku kupiony byl w 2016r kręci nieźle w mrozy dlatego wydaje mi się ze przyczyna jesr inna niż aku :-(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak z innej beczki. Aż wyhamowałem na środku ulicy by zdjęcie zrobić ;)

3b47bfb3a22d753e.jpg

Opublikowano

GRUBO kolego :whistling::witch:

Opublikowano
Sedrak Dan - gratulacje i bezawaryjności. beny2303 chyba bym wolał takie cyfry, ale prawdziwe, niż wszędobylskie "200 tyś, Niemiec do kościoła jeździł"... w sąsiednim landzie chyba......
Opublikowano

Sedrak Dan - gratulacje i bezawaryjności.

beny2303 chyba bym wolał takie cyfry, ale prawdziwe, niż wszędobylskie "200 tyś, Niemiec do kościoła jeździł"... w sąsiednim landzie chyba......

Dzięki Maciek. Przyda się u mnie ;) właśnie auto trafiło na wymianę oleju i kilka szlifów. Później tylko LPG do ładu doprowadzić i jedziemy na lato albo przyszły rok z STAGE I (wszystko zależy od $$ wiadomo)

Opublikowano

400tys w 1.8t to ładny wynik, a ja sie zastanawiałem nad swoim 250tys. a silnik masz ciągle ten sam z jakim wyjechała z fabryki czy coś zmieniane?

Opublikowano

Panowie używa ktoś tapatalk? Po tej aktualizacji strony w ogóle nie mogę się połączyć przez tapatalk.

Opublikowano

Nie wiem ale nie widzi mi sie ta zmiana, nie moge znalesc moich tematów, wszystko pomotane....:facepalm:

Opublikowano

Faktycznie mi też Tapatalk nie działa. Co do samej zmiany to kwestia przyzwyczajenia :wink:

Opublikowano
51 minut temu, RicS3 napisał:

Panowie używa ktoś tapatalk? Po tej aktualizacji strony w ogóle nie mogę się połączyć przez tapatalk.

Jakbyś czytał uważnie forum i informacje od Hugo, to byś wiedział, że na razie Tapatalk jest wyłączony.

Zresztą, to nie jest temat do dyskusji nt. zmian...  Od tego Darek założył osobny wątek ;)

Opublikowano

Jest ktoś z okolic Rzeszowa kto ogarnia przypisanie licznika do B6?

Opublikowano
12 godzin temu, JeJu napisał:

400tys w 1.8t to ładny wynik, a ja sie zastanawiałem nad swoim 250tys. a silnik masz ciągle ten sam z jakim wyjechała z fabryki czy coś zmieniane?

Silnik przekładany. Podobno miał 120K jak wkładali, ale nie wiem przy jakim przebiegu auta go wkładali (auto 5 lat w Polsce i jak wjechał miał bodajże 277000), bo chwilę po kupnie głowica poszła na śmietnik :)

Opublikowano
38 minut temu, biggman napisał:

Jest ktoś z okolic Rzeszowa kto ogarnia przypisanie licznika do B6?

Slawek -> szogun0 - w Strzyzowie

https://a4-klub.pl/profile/18-szogun0/

Opublikowano

Ślicznie dziękuje :hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, nitroo napisał:

Jakbyś czytał uważnie forum i informacje od Hugo, to byś wiedział, że na razie Tapatalk jest wyłączony.

Zresztą, to nie jest temat do dyskusji nt. zmian...  Od tego Darek założył osobny wątek ;)

Spokojnie, nie dyskutuje na temat zmian tylko zadałem proste pytanie. 

Opublikowano
3 godziny temu, Marecki1 napisał:

Nie wiem ale nie widzi mi sie ta zmiana, nie moge znalesc moich tematów, wszystko pomotane....:facepalm:

Mam to samo, kompletnie sie nie potrafie odnalezc ?! :/ tamto bylo proste, czyste i przejrzyste, no i przy tym latwe w obsludze...

Opublikowano

Ja tak samo, ale myślałem, że to przez to, że stary już jestem. Wychodzi na to, że nie jest aż tak źle :decayed:

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Panowie jakiś pomysł dlaczego auto od dłuższego czasu pali jak smok?

 

Ja na baku robię po 600-700km jadąc krajówkami na których w ogóle nie ma ruchu praktycznie nie przekraczając 90km/h..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.