Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I się zaczyna:facepalm:

 

 

20170125_143010.jpg

20170125_144555.jpg

20170125_150542.jpg

Pierwsze klocki zebrane. Pozostaje jeszcze dużo elementów. Jak ktoś z Was miałby na oku coś z s-line do A6C6 po lifcie, to poproszę o info:D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam
Moglby mi ktos potwierdzic info czy walek rozrzadu z galaxy 2002r 115KM podejdzie a avf-a
Podobno wszystkie walki z PD to jeden h...?

Opublikowano
11 minut temu, rrrudy25 napisał:

Witam
Moglby mi ktos potwierdzic info czy walek rozrzadu z galaxy 2002r 115KM podejdzie a avf-a
Podobno wszystkie walki z PD to jeden h...?

Podaj oznaczenie silnika tego Galaxy. Nie wszystkie wałki PD są takie same, te z DPF nie podejdą.

Opublikowano
Podaj oznaczenie silnika tego Galaxy. Nie wszystkie wałki PD są takie same, te z DPF nie podejdą.

Ciezko powiedziec auy?podobno bez dpf
f533180d2d9dd5bc17d9f3bf4da9cf35.jpg
Opublikowano
4 minuty temu, rrrudy25 napisał:


Ciezko powiedziec auy?podobno bez dpf
f533180d2d9dd5bc17d9f3bf4da9cf35.jpg

Jeżeli dobrze widzę ostatnie cyfry indexu to 101 R więc to wałek który jest taki sam jak AWX, ARL, AVF , ASZ i wiele innych.

Opublikowano

Panowie ktos na forum handluje uszczelkami do EGR? U mnie w sklepie dostałem informacje ze na razie brak, a chce przeczyścić i założyć nowe uszczelki bo EGR zaczął mi trochę cieknąć. Ktoś coś?
Pacjent to 1.9 tdi AVF.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Cieknie Ci Z Egra, czy miedzy Egrem, a kolektorem ?

Opublikowano
Jeżeli dobrze widzę ostatnie cyfry indexu to 101 R więc to wałek który jest taki sam jak AWX, ARL, AVF , ASZ i wiele innych.

Dokladnie 101R [emoji16],czyli dobry ,biera go[emoji23]
Dzieki Artur[emoji6]
Opublikowano
Cieknie Ci Z Egra, czy miedzy Egrem, a kolektorem ?

Dokładnie miedzy EGR, a kolektorem - źle się określiłem wcześniej [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tam idzie maletalowa uszczelka z takimi wąsami. W Aso maja na miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Normalny gumowy oring majster, bez zadnych wasow :hi:

Mozna wziasc stara, wziadc egr i podjechac do jakiegos sklepu z uszczelkami, bez problemu dobralem (wzialem ciutke wieksza srednice) i czymie do dzis :wink:

Opublikowano

Dokładnie tak normalny gumowy oring tam jest bo nawet wczoraj egr wymieniałem.

Edytowane przez Gregorski3

Opublikowano

To ja miałem na myśli tą metalową miedzy rurką EGR a samym kolektorem.

Opublikowano

Dzięki Panowie :hi:

Rozumiem, że oring według etki ma numer: 3C0145117F? O tym mówicie? Jak tak to rzeczywiście idzie go dobrać za grosze w sklepie :kox: Ale metalową o której pisze turzol też chyba wymienię, tak dla świętego spokoju skoro będę rozbierać wszystko by wyczyścić. Nie występują jakieś zestawy naprawcze z kompletem tych wszystkich uszczelek co by się nie bawić w kompletowanie? :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś rnse leda na handel???

Opublikowano
9 godzin temu, kaman napisał:

 

Dzięki Panowie :hi:

Rozumiem, że oring według etki ma numer: 3C0145117F? O tym mówicie? Jak tak to rzeczywiście idzie go dobrać za grosze w sklepie :kox: Ale metalową o której pisze turzol też chyba wymienię, tak dla świętego spokoju skoro będę rozbierać wszystko by wyczyścić. Nie występują jakieś zestawy naprawcze z kompletem tych wszystkich uszczelek co by się nie bawić w kompletowanie? :decayed:

 

Ta uszczelka zielona jest między egr a gumową rurą dolotową. Między egr a kolektorem jest czarna zwykla bez kołnierza. 

Tu masz NR 8 na foto z aukcji.

http://allegro.pl/uszczelka-oring-egr-vw-audi-seat-skoda-n90927302-i5933287783.html#thumb/2

Opublikowano
10 godzin temu, Bieniek napisał:

Ma ktoś rnse leda na handel???

siemian, biggman

Opublikowano
15 godzin temu, Bieniek napisał:

Ma ktoś rnse leda na handel???

 

Dla Bischopa szukasz ?

Opublikowano
2 minuty temu, vwbartus napisał:

 

Dla Bischopa szukasz ?

Bischop bierze moją, bo ma obsługę kamery, a ja montował tego nie będę. Tylko zostałem z dziurą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.