Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, Edyta napisał:

panowie poratujcie nr głośnika bose w drzwi

Łap dziewczynko :decayed:

 image.png.576615e941b25e998f1d4653ffcfe1de.png

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, Hugo napisał:

Łap dziewczynko :decayed:

 image.png.576615e941b25e998f1d4653ffcfe1de.png

:hahaha::buziak:

Opublikowano

Cześć czy felgi 19 et 30 8.5j wejdą do a4 b6 avant zawieszenie s-line ?

Opublikowano
6 minut temu, b6bymat napisał:

Cześć czy felgi 19 et 30 8.5j wejdą do a4 b6 avant zawieszenie s-line ?

Tył tak na styk. Aktualnie mam ET 28 na tyle opona 235/35 i jak załadowany przyciera mi o nadkola. 

 

Opublikowano
10 godzin temu, Edyta napisał:

panowie poratujcie nr głośnika bose w drzwi ew. ktoś może ma na sprzedaż? mój umarł :( potrzebuje na przód prawa strona:facepalm::decayed:

Mam, jak coś to PW

Opublikowano
13 godzin temu, Exmi napisał:

Mam, jak coś to PW

temat ogarnięty, dzięki :wink:

Opublikowano

Panowie w kodach wyposazena moja maglownica ma kod 1N1,czy  jest sevotronikiem czy bez?

A drugie pytanko,magiel z exeo podejdzie do b6(kod silnika AMB)

 

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano
7 godzin temu, Piotrek81 napisał:

Panowie w kodach wyposazena moja maglownica ma kod 1N1,czy  jest sevotronikiem czy bez?

A drugie pytanko,magiel z exeo podejdzie do b6(kod silnika AMB)

 

Servotronik to 1n3,z exeo podejdzie

Opublikowano
13 godzin temu, greg2505 napisał:

Servotronik to 1n3,z exeo podejdzie

A  koncowki drazka ktore sa przy maglownicy w audi sa takie same jak w seacie?

W piatek wymienilem na nowe lemfordera,jesli sie okaze ze w seacie sa inne to bede musial wymienic je jeszcze raz?

Dzieki za odp.

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano
56 minut temu, Piotrek81 napisał:

A  koncowki drazka ktore sa przy maglownicy w audi sa takie same jak w seacie?

W piatek wymienilem na nowe lemfordera,jesli sie okaze ze w seacie sa inne to bede musial wymienic je jeszcze raz?

Dzieki za odp.

Znajomy wrzucał magiel z exeo do swojego b6 i końcówki swoje przekładał,bo kupił bez i wszystko pasowało

Opublikowano

Mam taki zestaw zdemontowany z poswapowanego VW caddy po wymianie na zestaw dwumas. Czy ta tarcza sprzęgłową podjedzie do naszych avf-ów? Nie wiem czy to utylizować czy może kogoś to może ucieszyć :wink:

 

IMG20221001153210.jpg

IMG20221001153924.jpg

IMG20221001154105.jpg

IMG20221001154200.jpg

Opublikowano

Cześć panowie Mam pytanie do znawców blacharstwa,  jako że będę dokładał Quattro do kabrioleta i niby wszystko jest tak samo jak zwykłych sedanach czy kombi to jednak kabrio Quattro ma dodatkowe wzmocnienia podwozia z przodu i z tyłu, z tyłu w ośce są ale z przodu nie ma. Zakupiłem już wsporniki wzmacniające i Tu gdzie się je przykręca do podwozia są wyfrezowane tak zwane spiralę sądze że w karoserii w podwoziu są identyczne spirale i wszystko się ma zejść po ustawieniu kołyski/belki. Szukając w internecie informacji nie znalazłem na ten temat praktycznie nic tylko rysunek proszę mi powiedzieć czy element który zaznaczyłem jest do kupienia gdzieś osobno tak by móc go wspawać w podwozie, czy to jest już integralna część podwozia i niestety tylko wycinka ze starego? szukam i szukam i szukam i nic nie znalazłem petka nic. Może ktoś poleci jakiś szrot lub sklep gdzie mogę się zaopatrzyć w coś takiego. Obdzwoniłem już ze 20 szrotów i praktycznie wszędzie słyszę to samo nie ma nic na placu, jak się skończyła Era Anglików to wszystko się skończyło.

Może dysponuje ktoś jeszcze zdjęciem podwozia. Jak to jest zrobione w Kabrio Quattro?

 

6e8eb7c7-d9a8-42c1-8d5c-77ca4fe37a50.thumb.jpg.9c01cc112d64934f2d7a581c974f99d2.jpg

audi-a4-b6-cabrio-16.jpg.c0e120b69863169bdb87371da7b65764.jpg

Edytowane przez morelo

Opublikowano

Czesc wymianailem łożysko w piaście obpukalem zwrotnice z rdzy i teraz pytanie ta koronke od ABS też mogę pomalowac hamerite ? Czy cos będzie źle odczytywac??

Opublikowano

Oczyść to dokładnie i starczy, ewentualnie wymień bo kokosów ona nie kosztuje.

Opublikowano

19 cali et 52 8j 235/35/19 podejdzie do b6 zawieszenie s-line + talerzyki b5 z przodu ?

Opublikowano
50 minut temu, I Matt I napisał:

19 cali et 52 8j 235/35/19 podejdzie do b6 zawieszenie s-line + talerzyki b5 z przodu ?

Raczej dystans będzie potrzebny

Opublikowano
58 minut temu, I Matt I napisał:

19 cali et 52 8j 235/35/19 podejdzie do b6 zawieszenie s-line + talerzyki b5 z przodu ?

Raczej na pewno i to konkretnie .Nawet tego nie założysz

Opublikowano
58 minut temu, I Matt I napisał:

19 cali et 52 8j 235/35/19 podejdzie do b6 zawieszenie s-line + talerzyki b5 z przodu ?

Nie lepiej poszukać czegoś z mniejszym et okolice 30-40? To Co chcesz założyć wejdzie i bedzie bardzo schowane. Możliwe że będzie potrzebny dystans.

Opublikowano

Dobra dzięki wszystkim za odpowiedź będę szukał dalej z mniejszym et.

Opublikowano

:siema: Co to za czujnik ? wtyczka idzie do kabiny...

Edytowane przez I Matt I

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.