Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest trochę o wtykach, pinach i schematy.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113270-[ALL-B5-B6-B7]-Schematy-układów-elektrycznych,-złącza,-wiązki,-piny---dane

d*pa, nie ma tego co szukam.

Może ktoś pamięta nr. kabla z pinami do małej kosteczki od oświetlenia makeup-u w daszkach przeciwsłonecznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma nic lepszego niż siedzieć na piździe o godzinie 1:07 w biurze próbując pracować i słuchać najzabistszej nuty na kuli ziemskiej:

:banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów zapomniałeś tabletek. [emoji12]

wziąłem jedną za mało :lol1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pany jak to szło z dokładaniem przekaznika po zmianie klimatronika z b6 na b7 dokłądnie do grzania lusterek i tylnej szyby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest trochę o wtykach, pinach i schematy.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113270-[ALL-B5-B6-B7]-Schematy-układów-elektrycznych,-złącza,-wiązki,-piny---dane

d*pa, nie ma tego co szukam.

Może ktoś pamięta nr. kabla z pinami do małej kosteczki od oświetlenia makeup-u w daszkach przeciwsłonecznych ?

tego szukales?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295267-wtyki-piny-dopasowanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Kupiliśmy ale to nie dla mnie :P

Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie ;)

Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P

Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone :decayed::wink:

Szkoda że większosc tych 3.0 to automaty a jakoś boję się ich , znam jednego który się dorobił na takich automatach :D

Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko trafić na zadbany egzemplarz a mi nikt nie da za moje B5 tyle ile chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Kupiliśmy ale to nie dla mnie :P

Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie ;)

Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P

Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone :decayed::wink:

Szkoda że większosc tych 3.0 to automaty a jakoś boję się ich , znam jednego który się dorobił na takich automatach :D

Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko trafić na zadbany egzemplarz a mi nikt nie da za moje B5 tyle ile chce :D

Dlatego ja miałem q w manualu - mniut :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś słyszałem że w tych 3.0 wałki się wycierają itp , prawda to czy nic takiego nie ma miejsca ?? Bo w sumie ojciec też szuka w A6 C5 tego motoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, z czym się je to CLH? Nie mam czujnika zmierzchu, zwykłe światła z pokrętła....co musiał bym dokupić poza halogenami, aby ogarnąć sobie CLH?

Ciężka sprawa, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- włącznik z trybem auto

- panel CLH

- lusterko z funkcją fotochrom

- odpowiednie MCE z końcówką F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązka z lusterka, zabawa z pinami i kodowanie

włącznik auto - 150zł

panel CLH - 120-130zł w ASO nówka

lusterko ok 300zł

MCE zależy jakie masz teraz. F 100-150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...