Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam moduł składanych luster od kkam i z dnia na dzień przestały się składać lustra w obu drzwiach. Miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ile można cenić za samą dokładkę s-line tył do 1.9 tdi? Trochę podrapana na środku ale to głównie na tej matowej folii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam moduł składanych luster od kkam i z dnia na dzień przestały się składać lustra w obu drzwiach. Miał ktoś podobnie?

A miał

Tylko ze mi nie składał prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam moduł składanych luster od kkam i z dnia na dzień przestały się składać lustra w obu drzwiach. Miał ktoś podobnie?

A miał

Tylko ze mi nie składał prawej strony.

I co było? Mi przestały dzialac oba z dnia na dzień

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem ci ze ciezko stwierdzic nic z tym nie robilem miedzy czasie padl silnik i auto stalo ponad miesiac u niego.

Po odebraniu auta sprawdzam z ciekawosci czy dzialaja oba i tu moje zdziwienie ze wszystko dziala jak nalezy.

I sam sie zastanawiam co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, spróbuj je odłączyć na kilkanaście sekund.....ale dziwne, że dwa na raz.

Mi przestały działać po odpięciu aku, ale po definitywnie nie działały z racji podłączenia kierownicy grzanej.....nie pytaj co to ma za znaczenie, ale byłem osobiście u Krzyśka i metodą prób i błędów do tego doszedł. Ostatecznie zakodował dla mnie nowy zestaw i teraz wszystko śmiga.

Może cos u siebie dłubałeś ostatnio? Jakieś zmiany w kodowaniach etc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, spróbuj je odłączyć na kilkanaście sekund.....ale dziwne, że dwa na raz.

Mi przestały działać po odpięciu aku, ale po definitywnie nie działały z racji podłączenia kierownicy grzanej.....nie pytaj co to ma za znaczenie, ale byłem osobiście u Krzyśka i metodą prób i błędów do tego doszedł. Ostatecznie zakodował dla mnie nowy zestaw i teraz wszystko śmiga.

Może cos u siebie dłubałeś ostatnio? Jakieś zmiany w kodowaniach etc.....

Wiesz co auto stało 3tyg u lakiernika, ale on przecież nie grzebał nic przy modułach . Odebrałem i już sie nie składały z pilota, z przełącznika działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak auto stało na remoncie padł akumulator i przed wydaniem auta widziałem że byl zapiety prostownik a i mialem tez robiony alternator i teraz mam ladowanie 14,4 V ale czy to by mialo cos wspolnego ze teraz chodzi wszystko na tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Musisz odpiąć je na może nawet kilka minut i zobacz czy pomoże. Ewentualnie na podmiane z kimś, Nie sądzę aby dwa na raz padły. To coś ze strony auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście polecili na H7 na światła drogowe które mają świecić w połączeniu z drogowymi z bixenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


połączeniu z drogowymi z bixenonu

jak masz soczewkę z b8, to obojętnie jakie dają radę, jak chcesz zaszaleć, choć drogie, philips xtreme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połączeniu z drogowymi z bixenonu

jak masz soczewkę z b8, to obojętnie jakie dają radę, jak chcesz zaszaleć, choć drogie, philips xtreme.
A co ma tutaj soczewka do wyboru żarówek na drogowe? Wytłumacz mi jak możesz bo nie rozumiem. Szukam żarówek które świecą w miarę biało bo te zwykłe przy bixie teraz to są żółte :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Osram Cool Blue Intense (up to 5.5k).

Świecą naprawdę na biało i nie kosztują majątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram świecą biało ale nie oświetlają, jak dla lansu to bierz je, jak ma być w miarę biel(jeśli można tak powiedzieć o żarówkach) i więcej światła to nic lepszego nie ma niż Philips. A pisałem o soczewkach, bo myślałem, że chcesz mieć więcej światła a nie tylko wygląd drogowych.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram świecą biało ale nie oświetlają, jak dla lansu to bierz je, jak ma być w miarę biel(jeśli można tak powiedzieć o żarówkach) i więcej światła to nic lepszego nie ma niż Philips. A pisałem o soczewkach, bo myślałem, że chcesz mieć więcej światła a nie tylko wygląd drogowych.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Chodzi mi też o ilość światła bo sama soczewka nie świeci jakoś super na długich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram świecą biało ale nie oświetlają, jak dla lansu to bierz je, jak ma być w miarę biel(jeśli można tak powiedzieć o żarówkach) i więcej światła to nic lepszego nie ma niż Philips. A pisałem o soczewkach, bo myślałem, że chcesz mieć więcej światła a nie tylko wygląd drogowych.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Chodzi mi też o ilość światła bo sama soczewka nie świeci jakoś super na długich.

Osram Nightbreaker 120+ wygrywaja testy jesli chodzi o ilość lumenów które wytwarzają. Ja mam Philips Whitevision i ładnie sie zgrywają z żarnikami D1S 4800K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś godne polecenia H7 do dokładnego DRL, żeby nie były takie żółte przy tych 30%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...