Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Posiada ktoś może na handel wtyczkę z kawałkiem wiązki do lusterka wstecznego fotochrom?

do mnie to już nie napiszesz, bo Ci wiązke od razu wcisne :polew: mam :wink:

posiada ktoś schemat wtyczki silniczka tylnej wycieraczki ?

OBYpaVB.jpg

Zakupiłem i podłączyłem nowy ( ori używka z forum ) silniczek i nie działa

Wyczytałem gdzieś o jakiejś płytce czy układzie że może sie spalić, jest też możliwe że manetka " poszła " ?

Przy włączonej wycieraczce pokazuje we wszystkich 3 jedna wartość :kwasny:

Jakieś propozycje rozwiązania ?

rozpiszę Ci za małą godzinke :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju, jak jest z tym zasilaniem na silnik wycieraczki tył?

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pracy rozpiszę, bo nie ogarnąłem się wczoraj

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ogarnia ktoś montaż + kodowanie kierownicy multi B7 do B6 woj: Zachodniopomorskie lub Pomorskie

Jeśli jest ktoś z okolicy to proszę o kontakt na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że to nie jest odpowiednie miejce ,ale szukam osoby ktora pomogła by mi przy montażu PDC tył audi a4 b6 avant mam wszystkie czesci poza kostką do głośnika . Zderzak z czujnikami zaĺożony. Jestem z Mińska Maz. Oczywiście odpłatnie. Jeśli ktoś ma czas w weekend okolice Mińska lub w tygodniu okolice Dęblina proszę o kontak na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że to nie jest odpowiednie miejce ,ale szukam osoby ktora pomogła by mi przy montażu PDC tył audi a4 b6 avant mam wszystkie czesci poza kostką do głośnika . Zderzak z czujnikami zaĺożony. Jestem z Mińska Maz. Oczywiście odpłatnie. Jeśli ktoś ma czas w weekend okolice Mińska lub w tygodniu okolice Dęblina proszę o kontak na PW

Okolice Celestynowa masz rezacza, który ogarnie Tobie to bez problemu => domin79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że check nie świeci, no ale tryb awaryjny jak widać wchodzi.

Raczej nie powinno się nic złego stać, no ale znów z drugiej strony jaka to satysfakcja z jeżdżenia takim ospałym samochodem.

a Check Engine miałby się świecić? Bo się świeci już i tak przez brak kata :kox: przy sofcie to ogarnę ;) no satysfakcja znikoma, ale da się dojechać gdzieś jak trzeba, ważne, że nic nie zaszkodzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Też mnie to ciekawi bo jeżdżę z odłączoną...

Natapane z P8

PIN1 - masa

PIN2 - MCE kostka 23-pinowa PIN2

PIN3 - MCE kostka 23-pinowa PIN1

PIN4 - bezpiecznik 36

:hi:

Witam ogarnia ktoś montaż + kodowanie kierownicy multi B7 do B6 woj: Zachodniopomorskie lub Pomorskie

Jeśli jest ktoś z okolicy to proszę o kontakt na pw

gdybyś był bliżej mnie... :whistling:

Witam wiem że to nie jest odpowiednie miejce ,ale szukam osoby ktora pomogła by mi przy montażu PDC tył audi a4 b6 avant mam wszystkie czesci poza kostką do głośnika . Zderzak z czujnikami zaĺożony. Jestem z Mińska Maz. Oczywiście odpłatnie. Jeśli ktoś ma czas w weekend okolice Mińska lub w tygodniu okolice Dęblina proszę o kontak na PW

Ty też... kosteczkę mam, jakby coś zgłoś się na PW :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pany, jak coś to wyrezałem na szybko wiązeczki do zegarków radiowych, długość wystarczy, żeby umieścić go za licznikiem :wink:

21d4ec0f7a2f4498a913f7ee8a3a94ab.jpg

ktoś potrzebuje? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, a na trzech pinach powinno być zasilanie po kluczyku?

Natapane z P8

całkiem możliwe, podejrzewam, że w przypadku ruchu manetki znika na którymś pinie prąd w zależności od funkcji i inny pin powoduje ruch. ale to tylko moje spekulacje, nie wiem jak sygnały z mce idą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja biore Twój wygaszacz ekranu :decayed:

przekaże Anetce :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam 2 problemy i 1 pytanie :) mam silnik 1.8T 163km a4 b6

1. Mam problem ze wskaźnikiem temp. w środku ja latam po mieście to raz skacze na 90 raz do 0 i tak w kółko natomiast jak wskaźnik spadnie do 0 to ogrzewanie działa elegancko wiec chyba nie termostat co myślicie?
2. Jak mam włączony nawiew to w środku(w kokpicie) na środku tak jak by ciągle coś tam się przestawiało co chwile jest dźwięk jak by się otwierała i zamykała jakaś komora i przy tym słychać ze nawiew wieje raz z większą mocą raz z mniejszą

3. Ktoś ma na sprzedaż felgi od s line mogą być 17" lub 18" dodaje foto
http://www.directupload.net/file/d/4248/ecrl3mar_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podepnij kompa

1. czujnik pewnie padł

2.silniczki klimy wariują ,pewnie będą do wymiany

jak podepniesz kompa napewno błędy będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób nastawy to zobaczysz , co do temp ., jaki objaw jak jedziesz to spada a jak np na swiatłach stoisz to rosnie ? jeśli tak to na 90% termostat , ale sprawdz też czujnik temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób nastawy to zobaczysz , co do temp ., jaki objaw jak jedziesz to spada a jak np na swiatłach stoisz to rosnie ? jeśli tak to na 90% termostat , ale sprawdz też czujnik temperatury

mechanikiem nie jestem, komputera nie mam wiec bd musiał jechać gdzieś do jakiego majstra(ew. znacie kogoś dobrego w okolicach Szczecina) z tego co czytałem to nastawy się robi na włączonym silniku i klima na auto tak? a jeśli chodzi o temp. to nie nie jest tak że na światłach rośnie raz się zacina i jest na 0 np jak zahamuje czy coś albo ostrzej wejdę w zakręt a raz się odetnie i na 90 z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się zatrzymał. Mógł walić w rogatke

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...