Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Panowie :hi:

W tygodniu zmieniam magiel u siebie w rydwanie , co polecacie do napełnienia układu po takiej operacji ? obecnie tam plumka jakiś febi zielony , dodam że magiel to używka nie żadna regeneracja. :wink:

Kup ori z ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Są lepsze, bardziej wydajne temperaturowo w skrajnych temp. Domin miał taki nie pamiętam nazwy. Z tym popadaniem w skrajności odnośnie aso jest jak z castrolem. Z góry zaznaczam że to tylko moje zdanie ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aso nie mam jak załatwić,a muszę temat zamknąć w tym tygodniu, za to Inter Cars mam blisko, to moglbym cos tam kupić,tylko nie wiem co dokładnie tam wlac, teraz mam tego febiego zielonego jakos to chodzi tylko dużo magiel przepuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecany niby jest ten zielonkawy, ale slyszalem od jednego machera, ze na czerwonym uklad potrafi lżej i ciszej chodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aso nie mam jak załatwić,a muszę temat zamknąć w tym tygodniu, za to Inter Cars mam blisko, to moglbym cos tam kupić,tylko nie wiem co dokładnie tam wlac, teraz mam tego febiego zielonego jakos to chodzi tylko dużo magiel przepuszcza.

Michal oryginal maja tez w IC, bo sam bralem ale LHM Totala Dev kiedys polecal do wspomagania.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał trochę dalej niż Carsa masz serwis warsztat gdzie sprzedają oleje i płyny

ja zalewam febi nr 06162 od nich

https://www.google.pl/maps/@52.3872022,20.9283279,3a,75y,142.74h,69.67t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBBJr9kL5db3Y2pi_XSqcTA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1


Głownie sprzedają w necie trzeba wejść w podwórko tam maja tez stacjonarny sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie podpowiedzi, Robert wybiorę się do nich dziś , to jest chyba to miejsce gdzie BMW naprawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem używkę z allegro, jest od b7 szukałem jak najmłodszego i trafił się z 08.2007r ZF nie mam pewności czy będzie wszystko ok, ale gościu dał gwarancję itp , regeneracjom nie ufam dlatego zdecydowałem się na używkę, wstępnie szukałem od exeo , ale magle bez servo są b. rzadkie, każdy poleca dołożenie sobie jednak tej instalacji i uruchomienie servotronika, mnie to wg nie potrzebne dlatego kupiłem zwykłą maglownicę.

Dałem 500 zł z wysyłką.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach widamy nowego członka Divisionu , rrrudy25 witaj na pokładzie :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntetyczny płyn Febiego sprzedają w ASO... fabrycznie nasze furaki latały na mineralce (nawet na korku zbiorniczka jest napisane, by taki lać), ale ASO zaleca teraz ten.

I też słyszałem, że na czerwonym rzekomo lepiej przekładnia pracuje... :mysli:



regeneracjom nie ufam dlatego zdecydowałem się na używkę

Wszystko zależy od tego jak do regeneracji podchodzi warsztat... na jakich częściach i ile rzeczy wymieniają "dla zasady".

Oby nie, ale moim zdaniem 9-cio letni magiel z przelotem średnio ~250-300tys.km prędzej czy później da o sobie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie lepszy środek do tapicerki od poorboy's natural look? Używałem go jeszcze jak golfa miałem a teraz chciałem coś zmienić i kupiłem shiny garage satin look ale jest jakiś dziwny bo porobiły mi się plamy na desce rozdzielczej. Tak naprawdę w miejscach w których przykładałem fibrę po nałożeniu preparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudyy :oklasky:

Doczekałeś się :)

no nie powiem,naczekałem się trochę :) a teraz jeszcze na wlepę poczekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na czerwonym lżej pracuję. Na zielonym febi zawór sterujący przycinał się, spuscilem płyn a tam masę opiłków. Narazie plukanka i czerwony, ale pompa na wykończeniu. Swojego czasu masę pomp VW audi miało akcje serwisową, korozja zaworu sterującego. Możecie coś sensownego polecić?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie mam do wymiany przegub wewnętrzny, telepie mi będą przy przyspieszaniu w zakresie prędkości 100- 140 i trochę w górę. Jakiej firmy przeguby polecacie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy polecacie żarówki d4s? Jakiś sprawdzony dostawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...