Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na roletę kapie a wszystko z góry suche,czary. Myślę że u mnie 3ci stop na uszczelce puszcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

39 minut temu, Langista napisał:

Gdyby to był reling, nie byłby też słupek bagażnika mokry?

Woda czasami zachowuje się nietypowo...

Dla pewności zostaje wybebeszyć cały bok, lać wodą i szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to.. byłem teraz na myjni i jak było mokro tak jest nadal. Zlałem porządnie auto, więc jakby jakaś nieszczelność duża była to by tam pływało, a nawet chemią nie było czuć, czyli nic nie przeciekło podczas mycia a specjalnie dłużej trzymałem przy ramce, relingach i 3-cim stopie.. woda leci ewidentnie z prawego boku, bo wylatuje spod plastiku tego co zaraz nad gąbką jest. Jutro jak będę miał czas to rozbiore cały boczek i zobaczę czy górny słupek mokry. Najgorzej jak to z okna, bo nie bardzo widzi mi się tam uszczelkę wymieniać..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była pęknięta rurka od spryskiwacza tylnej szyby, która jest w tej gumowej odsłonie przy zawiasie. Gdy spryskiwalem to właśnie tak się lało.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też bym się dokładniej przyjrzał wężykowi od spryskiwacza tylnego. Chyba, że nie używacie tego sprysku, a woda leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem urwany ten wężyk i płyn zbierał się na dole klapy ,nic do środka nie ciekło, po za tym mocno płynem by śmierdziało, ale wiadomo sprawdzić nie zaszkodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry trop, ale nie pasuje jedno, nie śmierdzi płynem.. jednak to też sprawdzę bo wydaje się najbardziej prawdopodobne, dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg napisał, że zbierało mu się w klapie, ale wężyk może przecież puszczać w różnych miejscach :P 
Jakby pękł ten wężyk to czułbyś płyn, poza tym mokrą miałbyś też podsufitkę chyba.

Raczej musisz szukać przyczyny albo w antenie albo szyba jak pisałeś. Raczej magicznie ta woda w górę nie leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmierdziało płynem, podsufitka nie była mokra, płyn spływał słupkiem na suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wąż puścił nad słupkiem i trochę przepuszczało. W między czasie nowy problem się narodził, a mianowicie padł sterownik zamka w klapie. Da radę to rozebrać i naprawić, czy od razu iść po nowe? Zamiennik na allegro od 70 nowy można wyrwać ale czy będzie działał poprawnie? W ASO jak uda się znaleźć cena pewnie ok 300 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Jednak wąż puścił nad słupkiem i trochę przepuszczało. W między czasie nowy problem się narodził, a mianowicie padł sterownik zamka w klapie. Da radę to rozebrać i naprawić, czy od razu iść po nowe? Zamiennik na allegro od 70 nowy można wyrwać ale czy będzie działał poprawnie? W ASO jak uda się znaleźć cena pewnie ok 300 zł..

Sterownik czy siłownik?  Mam taki ori z 2011

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie sprawdzić jaki numer mają te śruby które wchodzą do mocowania błotnika te 2 większe zaznaczone na czerwono  wiem że mają taki nr N 90767602 a te na zielono nie mogę znaleźć 

 

20191222_155119.jpg

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję kupić wahacze do 1bV te dolne przednie banany, komplet. Gdzie kupić z pewnej reki? może sprzedaje ktoś coś dobrego na forum. Potrzebne na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maciek02 napisał:

Panowie potrzebuję kupić wahacze do 1bV te dolne przednie banany, komplet. Gdzie kupić z pewnej reki? może sprzedaje ktoś coś dobrego na forum. Potrzebne na już.

TOM77,Dzik,Wandej masz w dziale 

 https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciek02 napisał:

Panowie potrzebuję kupić wahacze do 1bV te dolne przednie banany, komplet. Gdzie kupić z pewnej reki? może sprzedaje ktoś coś dobrego na forum. Potrzebne na już.

U Dzika  kompletny zestaw firmy RTS to koszt 1 k PLN, ostatnio pytałem o zestaw do 1BV BEX Q Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@greg2505 jak chcesz to mogę Ci dać namiary na gościa co mi wysyłkowo obszywal, byłem naprawdę zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

@greg2505 jak chcesz to mogę Ci dać namiary na gościa co mi wysyłkowo obszywal, byłem naprawdę zadowolony. 

Spoko jak byłeś zadowolony to możesz dać namiar,kierę mam luzem i nie pali się ,także na spokojnie mogę wysłać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ja obszywałem tu:

http://www.bmcustoms.pl/galeria.html

Mam kiere od tt i wyszło na prawde dobrze , jak chcesz to moge podesłać Ci kilka fotek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...