Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To trzeba będzie go podmienić

Dzięki:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
23 godziny temu, Robero321 napisał:

To trzeba będzie go podmienić

Dzięki:hi:

Kolega w ofercie ma z kratką czujnik,jak masz modelowy rocznik 2004 to wtyczki nie potrzebujesz bo jest taka jak z b7,a jakby co to po kosztach mogę oddać wtyczkę bo mam jedną zbędną.

 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Już napisałem dzięki jaki powinien mieć ten czujnik numer masz może gdzieś pod ręką ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Robero321 napisał:

Już napisałem dzięki jaki powinien mieć ten czujnik numer masz może gdzieś pod ręką ?

Tak jak Kamil napisał,widać że w kratce juz jest umieszczony właściwy. Ja kupiłem z kratką i wtyczką ale kratka była uszkodzona i trzeba było małą przeróbkę swojej kratki b6 zrobić ,wyszło w sumie jak ori w b7

20200229_144512.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Cześć. Mam klimatronik w B6 z B7  końcówką B* już nie pamiętam. Czujnik nasłonecznienia o numerze 8P0907539 będzie pasować czy musi być 8P0907539A ?

Opublikowano

Ktoś wie jak wyeliminować pikanie przy otwarciu drzwi z rnsa bo nie mam mikro i pika o braku mikro z tego co wyczytałem

Opublikowano
6 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś wie jak wyeliminować pikanie przy otwarciu drzwi z rnsa bo nie mam mikro i pika o braku mikro z tego co wyczytałem

Cytat

Sygnały pilota / mikrofonu pomijam bo nie podłączam.
Aby wyeliminować 3 krotne pikanie, którym system informuje o sprawdzeniu mikrofonu bose należy wg. tego co napisał Bart-s: 
„Przez odpowiednie zakodowanie adaptacji w radiu i mostek pinu BOSE (24) z pinem 6. Jak to wykonacie zniknie 3-krotny gong, który pojawia się przy otwieraniu auta (BOSE w ten sposób sygnalizuje niesprawność działania AudioPilota).

W przypadku RNS-E - kanał 8 ustawiasz na 3. Jeśli jest radio to kanał 66 dajesz na 0.”

U mnie w wiązce juz był fabryczny mostek  24 i 6 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Ale to w kostce przy wzmacniaczu bose tak ? Zrobić ten mostek ? 

Opublikowano
4 minuty temu, marky2552 napisał:

Ale to w kostce przy wzmacniaczu bose tak ? Zrobić ten mostek ? 

Tak

Opublikowano

Co sądzicie o gwincie FK? 

Opublikowano

Siemanko,

Panowie jaką dać opone na felge 19"9j et33 zeby nie darła po rantach błotników w b6 ?

Auto obniżone -50 od serii , zawias bv .

Opublikowano
29 minut temu, MichałA4 napisał:

Siemanko,

Panowie jaką dać opone na felge 19"9j et33 zeby nie darła po rantach błotników w b6 ?

Auto obniżone -50 od serii , zawias bv .

225/35/19 jedyna słuszna w tym rozmiarze do b6 jak auto glebione.

Ja mam takie na tych samych parametrach i jest spoko.

Opublikowano

Tak czułem :) zostały mi po ostatnim zestawie letnim opony 235/35/19 i zastanawialem się właśnie czy próbować je zakładać czy szukać jednak 225/35.

Opublikowano

235 z przodu przyciera na glebie, z tego co mówił znajomy. Ja tego nie potwierdzę bo nie miałem takich.

Opublikowano

235 na pewno bedzie drzec przy dobijaniu z przodu jak i z tyłu, wszystko zależy też od opon i zawieszenia, ale chyba nie mam ochoty tego sprawdzać, pamietam ze przy feldze od rs4 b7 19"9j et29 opona 235 przycierała o przedni i tylny blotnik na hopkach.

Opublikowano

Nawet 225 będzie przycierać. Mam 1bv + eibach sportline -50 na 19x9 Et33.

Opublikowano

To grube koło  do b6, trze Ci po szmacie czy blotnikach?

Opublikowano

Na błotnikach są ślady. Może jakby zrolować rant to coś pomoże.

Opublikowano
4 godziny temu, Maciornik napisał:

Na błotnikach są ślady. Może jakby zrolować rant to coś pomoże.

Nie, tak się poszerzeń nie robi :facepalm: no chyba że chcesz sobie opony porozcinać, to ok :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.