Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, powiedzcie coś na temat skrzyń automatycznych w b6/b7.

Są jakieś bardziej awaryjne a jakieś mniej???

Zastanawiam się nad automatem w którymś z tych modeli i chciałbym sie dowiedzieć czy warto..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
44 minuty temu, Adam87 napisał:

Panowie, powiedzcie coś na temat skrzyń automatycznych w b6/b7.

Są jakieś bardziej awaryjne a jakieś mniej???

Zastanawiam się nad automatem w którymś z tych modeli i chciałbym sie dowiedzieć czy warto..

Tylko TIP, ale ten występuje tylko z Q

Opublikowano

Nie chce ktoś kiery ściętej S-line z B8 lifta ? ~2100zl

20200220_164841.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Panowie, powiedzcie coś na temat skrzyń automatycznych w b6/b7.

Są jakieś bardziej awaryjne a jakieś mniej???

Zastanawiam się nad automatem w którymś z tych modeli i chciałbym sie dowiedzieć czy warto..

Multitronic w B7 poprawiono względem B6. 

Opublikowano
51 minut temu, Dev napisał:

Tylko TIP, ale ten występuje tylko z Q

Czyli jak jest ośka to jest wtedy multi???

22 minuty temu, george napisał:

Multitronic w B7 poprawiono względem B6. 

Poprawiono, ale i tak nadal TIP lepszy???

Opublikowano
35 minut temu, Adam87 napisał:

Czyli jak jest ośka to jest wtedy multi???

Tak.

Spotkałem się z informacją, że w C5 z rocznika 04' tip był w najmocniejszym 2,5 TDI w ośce.

36 minut temu, Adam87 napisał:

Poprawiono, ale i tak nadal TIP lepszy???

Multitronic jest delikatną skrzynią na tle hydrokinetycznych skrzyń z czasów C4 czy Tiptronica. Multitronic jest bezstopniową skrzynią i słabym elementem jest łańcuch, a także sterownik.

Jaki silnik zamierzasz wybrać? 3,0 TDI Q B7?

Opublikowano
7 godzin temu, george napisał:

Jaki silnik zamierzasz wybrać? 3,0 TDI Q B7?

Akurat tylko nie ten :wink4:

B6 - 1.8T lub 1.9TDI

B7 - 1.8T lub 2.0TDI (1.9 chyba nie było z Q)

Pytam o skrzynie dlatego żeby zawęzić poszukiwania:lol1:

 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Multi nadaje się tylko do małych mocy i momentów, jak masz więcej lub chcesz coś kręcić to zostaje tylko q i tip.

Mam multi i w alt 130km sprawuje się genialnie ale do innych motorów nie polecę bo skrzynia nie wytrzyma, jak już SWAP to tylko na tipa.

Opublikowano
10 godzin temu, Adam87 napisał:

Akurat tylko nie ten :wink4:

B6 - 1.8T lub 1.9TDI

B7 - 1.8T lub 2.0TDI (1.9 chyba nie było z Q)

Pytam o skrzynie dlatego żeby zawęzić poszukiwania:lol1:

 

Automata nie uświadczysz w wyżej wymienionych motorach z quattro. 1,9 TDI nie występowało z 4x4 w B7. 

2,0 TFSI, 3,2 FSI i 3,0 TDI występowało z Tiptroniciem w B7. B6 jedynie 1,8 T Q na USA.

Edytowane przez george

Opublikowano

Czyli te wszystkie to multitroniki?

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

Czyli te wszystkie to multitroniki?

Te które mają napęd na przód to multi

Opublikowano
22 minuty temu, Adam87 napisał:

Czyli te wszystkie to multitroniki?

Tak.

W B6 na EU w Tiptronicu wychodził jeszcze 3,0.

Edytowane przez george

Opublikowano

Panowie mam pytanie o filtr paliwa jaki jest w 1.8t, BFB ? bo patrze na filtry i np do BFB 

FILTR-PALIWA-BOSCH-AUDI-A4-B6-B7-SEAT-EX
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 101,50 zł - FILTR PALIWA BOSCH AUDI A4 B6,B7, SEAT EXEO 1.8T (7729507277). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

KNECHT-FILTR-PALIWA-AUDI-A4-B6-1-8-T-A6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 79 zł - KNECHT FILTR PALIWA AUDI A4 B6 1.8 T A6 C6 2.4 3.0 (7027584346). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Obydwa do BFB a jeden ma 4 króćce a drugi 3 i jak tu wybrać.?

Opublikowano
9 godzin temu, morelo napisał:

Panowie mam pytanie o filtr paliwa jaki jest w 1.8t, BFB ? bo patrze na filtry i np do BFB 

FILTR-PALIWA-BOSCH-AUDI-A4-B6-B7-SEAT-EX
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 101,50 zł - FILTR PALIWA BOSCH AUDI A4 B6,B7, SEAT EXEO 1.8T (7729507277). Allegro.pl - Radość...

 

KNECHT-FILTR-PALIWA-AUDI-A4-B6-1-8-T-A6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 79 zł - KNECHT FILTR PALIWA AUDI A4 B6 1.8 T A6 C6 2.4 3.0 (7027584346). Allegro.pl - Radość...

Obydwa do BFB a jeden ma 4 króćce a drugi 3 i jak tu wybrać.?

Nie prościej sprawdzić pod autem jaki się ma?

Opublikowano

Gdyby była taka możliwość W tym momencie to bym to sprawdził nie pisał bym tutaj.

Opublikowano
18 godzin temu, morelo napisał:

Panowie mam pytanie o filtr paliwa jaki jest w 1.8t, BFB ? bo patrze na filtry i np do BFB 

FILTR-PALIWA-BOSCH-AUDI-A4-B6-B7-SEAT-EX
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 101,50 zł - FILTR PALIWA BOSCH AUDI A4 B6,B7, SEAT EXEO 1.8T (7729507277). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

KNECHT-FILTR-PALIWA-AUDI-A4-B6-1-8-T-A6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 79 zł - KNECHT FILTR PALIWA AUDI A4 B6 1.8 T A6 C6 2.4 3.0 (7027584346). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Obydwa do BFB a jeden ma 4 króćce a drugi 3 i jak tu wybrać.?

dla BFB z napędem na przód jest ten 8E0201511L i on ma 4 króćce

paliwo.JPG

Opublikowano

Serdeczne dzięki Mateusz, :) Browarek stawiam.

Opublikowano

Jakiś pomysł na nakładki na pedała jak w rs4? Ori w dobrym stanie sa dosyć drogie. Może pasuja jakieś tańsze?

Opublikowano
Godzinę temu, dzejo napisał:

Jakiś pomysł na nakładki na pedała jak w rs4? Ori w dobrym stanie sa dosyć drogie. Może pasuja jakieś tańsze?

Audi-A4-B6-B7-Nakladki-na-pedaly-RS4-alu
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 150 zł - Audi A4 B6 B7 Nakładki na pedały...

Tu masz w dobrej cenie ,tyle że podstopnica nie podejdzie bo angol

Opublikowano

 

27 minut temu, greg2505 napisał:
Audi-A4-B6-B7-Nakladki-na-pedaly-RS4-alu
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 150 zł - Audi A4 B6 B7 Nakładki na pedały...

Tu masz w dobrej cenie ,tyle że podstopnica nie podejdzie bo angol

Widziałem. Głownie chodzi mi o komplet bo później dokupić samą podstopnice to graniczy z cudem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.