Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Langista napisał:

No właśnie w dolnej, a ja tak mam w pionie też ?

Zdjęcia przekłamują, ale w żadnej b6 (mam 3) i 1 b7 i w pionie nic nie odstaje. Spróbuj na myjni lać tam wodą i obserwuj czy nie leci do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do środka nic nie leci, bo nie raz tam wodą leję i w aucie jest sucho ale wcześniej tak to nie odstawało w tamtym miejscu ? próbowałem dociskać ale nie ma bata, stoi jak wryte. Domyślam się, że to wychodzi wraz z szybą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś daleko od Polski (Rotterdam) dumnie reprezentuje Division?

EE86E445-6503-41DD-8EE4-2CE4C17EEB6E.jpeg

60B0850A-FC99-461E-8EA9-10AA162B9ECD.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na parujące lampy w avancie? W prawej są widoczne krople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko od nowa je skleić, ja kupiłem nową dwa lata temu z Magnetti Marelli i po dwóch tygodniach zaczęła tak samo parować. Teraz po dwóch latach wyglądają identycznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam się za autem i upatrzyłem sobie jedną sztukę w kombi, wykupiłem raport na autodna i w tym raporcie widnieje że to jest sedan. Czy możliwe że w takich raportach zachodzą pomyłki? Czy po prostu handlarz podał zły vin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie możliwości mogą być. Napisz do supportu autodna żeby to sprawdzili i wykluczyli błąd z ich strony. Możesz jednocześnie napisać do handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam z komentarzy to autodna to najgorszy syf jaki istnieje

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, krzysiek91x napisał:

Panowie rozglądam się za autem i upatrzyłem sobie jedną sztukę w kombi, wykupiłem raport na autodna i w tym raporcie widnieje że to jest sedan. Czy możliwe że w takich raportach zachodzą pomyłki? Czy po prostu handlarz podał zły vin?

Często wychodzą tego typu pomyłki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znacie jakiegoś tapicera dobrego na Śląsku? Potrzebuje oddać podsufitkę żeby zrobił bo się cała odkleiła. Mam białą, myślałem kupić sline ale nic sensownego nie ma a jest też ryzyko że się odklei.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ma ktoś namiar na sprawdzone spryskiwacze mgłowę podgrzewane do audi a4 b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kosik25 napisał:

Cześć ma ktoś namiar na sprawdzone spryskiwacze mgłowę podgrzewane do audi a4 b6?

Mam gdzieś kupione bo do C6 będę wkładał, z tego co pamiętam to z C7 są. Są trzy strumienie i w koło mgiełka. Jak chcesz to później Ci napsze numery. Te gdzie jest sama mgiełka to montowałem do B7 i są takie sobie bo nie wszędzie pryskają.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosik25  takie mają numery te z C7. Do C6 lift będę montował i tu pasują p&p, natomiast do B6 potrzebujesz jeszcze dwa adaptery 8E0955431 bo otwór w masce jest większy. Poniżej też filmik jak to pryska, jak widać na lewy dolny róg szyby jest strumień, gdzie w zwykłych mgiełkowych jest susza.

IMG_20220409_183739.thumb.jpg.97d0f09dd27819de8db8d4c25751d3f4.jpg

 

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a montował ktoś te 5M0 955 986 C? Podobno są najlepsze do b6/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kosik25 napisał:

Dzięki a montował ktoś te 5M0 955 986 C? Podobno są najlepsze do b6/7

Montowałem 5M0 955 985 bo mam niepodgrzewane i jak pisałem Ci wcześniej, jest lepiej jak ORI ale bez szału bo ta mgiełka nie wszędzie pryska, taki chyba ich urok bo w golfie IV takie miałem i było podobnie tzn. lewy dolny róg szyby był suchy, dodatkowo ta mgiełka przy prędkościach niemiecko autostradowych to nisko pryska, za nisko.

Te co Ci podałem powinny pasować, niech ktoś to jeszcze potwierdzi. Z zamienników jak patrzyłem to piszą w opisach, że pasują do B6/B7/B8/C6/C7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników BEXa ( @dayd_4, @R4xx i innych) jaka jest średnica montażowa końcówki wydechu? Myślę o Ulterze N1-90RS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, george napisał:

Pytanie do użytkowników BEXa ( @dayd_4, @R4xx i innych) jaka jest średnica montażowa końcówki wydechu? Myślę o Ulterze N1-90RS. 

55/60 zależy jak będziesz końcówkę montować. Mam na aucie Ulter RS90 i 100mm 

20220402_182533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosik25 , myślę o 90 mm, jak zobaczyłem jak to siedzi na Twoim aucie to nie było wątpliwości. ;) Do zderzaka S line idealna proporcja. Niemniej zastanawiam się czy końcowe w 1,8 T a 1,9 TDI/2,5 TDI mają inne średnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, george napisał:

@kosik25 , myślę o 90 mm, jak zobaczyłem jak to siedzi na Twoim aucie to nie było wątpliwości. ;) Do zderzaka S line idealna proporcja. Niemniej zastanawiam się czy końcowe w 1,8 T a 1,9 TDI/2,5 TDI mają inne średnice.

Tak jak napisałem wyżej wszystko zależy jak zamontujesz końcówkę. Czy końcówkę przyspawasz na równi z starym wydechem, czy wpuścisz do środka czy nałożysz końcówkę na rurę (Ja osobiście robię zawsze ostatnie rozwiazanie). Mierzyłem otwory zdrzaków i zderzak sline ma taki sam otwór jak s4. Niby między 90mm a 100mm jest tylko 10mm różnicy ale na aucie różnica jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...