Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brałem od Świątka .Gt

IMG_20220414_141641.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 minut temu, dekiel 13 napisał:

Oooo się zaczyna ciekawie robić.  :tonguemad:

Grudler  / czy  inaczej Dbilas/ oraz Shrick  ale nie wiem czy oferują . Turbo do czego bedzie bo wysoko to AVFa nie zakęręcisz ?

Auto już złożone. Udało się dorwać wałek od najleoszej firmy w polsce praktycznie w 1 dzień (cena czyni cuda) gdzie na wałek u nich czeka się 2/3 miesiące. Przed założeniem sportowych wałków, kucia sprzęgła i kilku innych gratów wykres wyglądał tak:

 

Po korekcie silnik generował moc 287km teraz po przebudowie powinien przekroczyć bezpieczne 300km w nie kutym silniku.

 

received_2428921003995288.jpeg

Opublikowano
2 minuty temu, dydek1 napisał:

Brałem od Świątka .Gt

IMG_20220414_141641.jpg

Również brałem ich wałek ale zupełnie od innej osoby. Wałek potrzebowałem na już A u Nich dostałem termin na koniec czerwca. Ale udało mi się uprosić  miła Panią na infolini aby sprawdziła czy ktoś przypadkiem nie kupował większej ilości wałków i dostałem namiar na pewnego pana który mi owy wałek odsprzedał w ekspresowym terminie (nowy nie używany).

Opublikowano
5 minut temu, kosik25 napisał:

Auto już złożone. Udało się dorwać wałek od najleoszej firmy w polsce praktycznie w 1 dzień (cena czyni cuda) gdzie na wałek u nich czeka się 2/3 miesiące. Przed założeniem sportowych wałków, kucia sprzęgła i kilku innych gratów wykres wyglądał tak:

 

Po korekcie silnik generował moc 287km teraz po przebudowie powinien przekroczyć bezpieczne 300km w nie kutym silniku.

 

received_2428921003995288.jpeg

U mnie bd podobnie...trwa składanie softa pod multimap x3 sterowany przez tempomat 

Opublikowano
1 minutę temu, dydek1 napisał:

U mnie bd podobnie...trwa składanie softa pod multimap x3 sterowany przez tempomat 

Najlepsza opcja też mam taką. Dla zainteresowanych auto było katowane 2 lata na seryjnym sprzęgle bez kevlaru, silnik nie był kuty i miał seryjne wałki. 2 lata i nadal jest sprawny na rocznicę dostał kute sprzęgło, sportowe wałki, większe hamulce, cały nowy zawias i kilka innych gratów w ramach podziękowań za to, że się nie poddaje. Auto nadal ma napęd tylko i wyłącznie na przód. Operacja się udała, pacjent żyje.

20220424_221112.jpg

Opublikowano

Moja w ośce..sprzęgło Kevlar Performance 240 mm na skrzyni hck...heble 345/330 :hi:

DSC_2296.JPG

DSC_2462.JPG

Opublikowano
2 minuty temu, dydek1 napisał:

Moja w ośce..sprzęgło Kevlar Performance 240 mm na skrzyni hck...heble 345/330 :hi:

DSC_2296.JPG

DSC_2462.JPG

Elegancka audi kolego. Ja mam tych audi ostatnio chyba za dużo bo stan konta się kurczy ekspresowo :grin:

Opublikowano
10 godzin temu, greg2505 napisał:

Na dniach też się biorę za tył ,wywalę wszystko jak u ciebie,powiedz wachacze brałeś nowe czy same tuleje wymieniałeś ,na allegro jest komplet za 799zł i zastanawiam się czy brać czy tuleje same wymieniać

To, co wymieniłem:

image.png.66803caf23f2a562309e63649149ca79.png

Opublikowano
8 minut temu, R4xx napisał:

To, co wymieniłem:

image.png.66803caf23f2a562309e63649149ca79.png

Czuć pieniądz :kox:

Opublikowano

Czyli wszystko :) brakuje tylko gum stabilizatora.

Sam po sobie wiem że prowadzenia auta ze zrobionym tyłem to jest bajka.

Opublikowano
22 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Czyli wszystko :) brakuje tylko gum stabilizatora.

Sam po sobie wiem że prowadzenia auta ze zrobionym tyłem to jest bajka.

Nic się przed Tobą nie ukryje. Szkoda, że wcześniej zdjęcia nie wrzuciłem, nie byłbym zdziwiony przy składaniu, że ich nie mam :decayed:

Opublikowano
57 minut temu, R4xx napisał:

Nic się przed Tobą nie ukryje. Szkoda, że wcześniej zdjęcia nie wrzuciłem, nie byłbym zdziwiony przy składaniu, że ich nie mam :decayed:

Grzebałem się z tym kiedyś sam dzięki czemu wiem dokładnie co tam siedzi z tyłu.

Opublikowano

Panowie ,gałka duża do Rnse LED ...Czy podejdzie od A6 o nr 4F0 919 069 A?

Od a3 Ori nr to 8P0 919 069 A

5305979_4342108.jpg

Opublikowano
10 godzin temu, R4xx napisał:

To, co wymieniłem:

image.png.66803caf23f2a562309e63649149ca79.png

Dzięki za foto,jest trochę tego

Opublikowano
10 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Czyli wszystko :) brakuje tylko gum stabilizatora.

Sam po sobie wiem że prowadzenia auta ze zrobionym tyłem to jest bajka.

No właśnie coś mi zaczęło myszkować na ślizgim ,myślę że to tył ma dość ,siedzi od nowości

Opublikowano

Mechanior ma problem z ustawieniem geometrii na lewym kole. Skończył mu się zakres regulacji na tym:

2F159FAE-32A6-474F-A693-791197F292AA.jpeg.616f6856a30f14c8a8326cdfd6a27740.jpeg
 

Może ktoś ma pomysł, gdzie szukać przyczyny? Wszystko jest nowe :sad:

Opublikowano

Kilka postów wcześniej @kamil-vag dał materiały do ustawiania geometrii, niech je mechanior przestudiuje..

 

 

 

Edytowane przez Langista

Opublikowano
W dniu 22.04.2022 o 11:23, kamil-vag napisał:

A wizyta na geometrii i tak będzie potrzebna, tylko żebyś do dobrego warsztatu pojechał co będą wiedzieć co i jak i w razie co wózek(sanki) będą potrafili skorygować...

No to wykrakałem ?

Opublikowano
20 minut temu, kamil-vag napisał:

No to wykrakałem ?

Geometria 3d i problem się rozwiąże. Specjalistów akurat w tej dziedzinie nie brakuje. 

Opublikowano
50 minut temu, kosik25 napisał:

Geometria 3d i problem się rozwiąże. Specjalistów akurat w tej dziedzinie nie brakuje. 

Jest na takowej. Problem jest w tym, że brakuje już możliwości regulacji. Spróbuję sam go poskręcać i wtedy wrócę :facepalm:

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

No to wykrakałem ?

Byłoby zbyt prosto :kox:

7 godzin temu, Langista napisał:

Kilka postów wcześniej @kamil-vag dał materiały do ustawiania geometrii, niech je mechanior przestudiuje..

 

 

 

Studiował niby. Wydaje mi się, że całość jest skręcona w jedną stronę. Spróbuję samodzielnie ustawić sanki. Się zobaczy..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.