Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ETCE jest info co do drugiego nr

20220214-143015.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, morelo napisał:

Panowie szybkie pytanie kupuję dekory do wnętrza.

Ramka mieszka biegów.

8E0864261

8E0864261F

Czy ktoś się orientuje jaka jest różnica? Potrzebuję do A4 B6 Cabrio.

Z literką wychodzi że automat,bez manual

Opublikowano

Dzięki ciekawe czy to jest zamienne z Automata jest ich więcej i dużo lepszy stan bez malowania by się obeszło:)

Opublikowano

Są inne.

Opublikowano

Manual na chromowaną ramkę wokół mieszka, automat tej ramki nie ma. Zwróć uwagę na to.

Edytowane przez Alik87

Opublikowano

Też mam chromowane ok już wszystko jasne.

Opublikowano

Chyba nie będę naklejek kleił… szykuje się do zakupu inne b6 3.0 q?

Opublikowano

Pany jeszcze raz ja, potrzebuje nr
wizytownik
uchwyt na kubek
przycisk esp może być (sam dekor)
przycisk świateł awaryjnych może być (sam dekor)

a4 b6 cabrio

poratuje ktoś?

jak myślicie dostane gdzieś nowe ori? ASO:eusathink:

Edytowane przez morelo

Opublikowano
2 minuty temu, morelo napisał:

jak myślicie dostane gdzieś nowe ori? ASO:eusathink:

Jeżeli ASO to @_małyTM_ .

Opublikowano

Nelson...

Opublikowano
6 godzin temu, Alik87 napisał:

Chyba nie będę naklejek kleił… szykuje się do zakupu inne b6 3.0 q?

Nie rób tego ? mówię Ci to jak najbardziej poważnie. 

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał:

Nie rób tego ? mówię Ci to jak najbardziej poważnie. 

Dobrze, dlaczego w takim razie? Dołożenie Q do mojej jest chyba nie opłacalne … 

Opublikowano

Chyba ze 3 osoby w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy dołożyło sobie napęd na tył, zapytaj ich jak to wygląda, mają chyba tematy założone lub wypowiadali się w istniejących.

Opublikowano

Trochę przeczyściłem, dalej nie idę opony do 210kmh?

6FCAFF32-CF9C-476D-8436-2CFB4BBC1E8D.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, Alik87 napisał:

Trochę przeczyściłem, dalej nie idę opony do 210kmh?

6FCAFF32-CF9C-476D-8436-2CFB4BBC1E8D.jpeg

Niemiecka autostrada?? :whistling:

Opublikowano

Tak jest? w kraju strach?

Opublikowano

Zadowolony jak małe dziecko?

Wleciały dystanse?

928DBB45-E9DE-417A-8157-5F58B6384AE5.jpeg

EF7C5949-2A5D-48D6-8E60-7B4C185AAE0B.jpeg

Edytowane przez Alik87

Opublikowano

Trochę stopni na plusie i od razu ciągnie do założenia letniego felunku… a jak u was? Szykujecie coś na lato? 

ADE76244-F7B1-4070-9B19-8797F3B91A2D.jpeg

E5B04D45-E4E0-494F-ACF5-A57DFF9429D1.jpeg

Opublikowano

moje to się do renowacji nadają :facepalm: ach te niemieckie drogi :unsure: a tak btw na razie to nie mam na co założyć tych felg :grin:

Screenshot_20220216-193240_Gallery.thumb.jpg.3a7710adc84e00ee2504f0067b8b2467.jpg

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
43 minuty temu, marky2552 napisał:

moje to się do renowacji nadają :facepalm: ach te niemieckie drogi :unsure: a tak btw na razie to nie mam na co założyć tych felg :grin:

Screenshot_20220216-193240_Gallery.thumb.jpg.3a7710adc84e00ee2504f0067b8b2467.jpg

Ten rant do wylizania, gorzej z oponami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.