Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka @Alik87:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W końcu trzeba się przełamać i wyjść do ludzi:hi:

Opublikowano

Cudowne właściwości dywanów zamiast plastikowych nadkoli:

D4952563-E115-4C41-B4AC-7C93E9C560E6.thumb.jpeg.44e2d7c586a9485ec46f144be91c4081.jpeg

2BF87DD4-85DB-469F-ABF3-6C52F0E26D31.thumb.jpeg.87097493287171dfb9600d86b2a8b926.jpeg

Były stosowane tylko takie czy plastiki też?

Gdyby ktoś zastanawiał się czy warto odkręcić 52 śrubki, żeby zadbać o swoje auto po zimie:

0328A0C3-188D-4568-B427-EDC7D371F3A8.thumb.jpeg.3ff52cd7d5bf95672e2d4978bbb17da0.jpeg

1B2C0E1D-597B-48BC-99D9-EE37FDA57495.thumb.jpeg.646806b1169839c471d284af13d7f465.jpeg

Opublikowano

tam już chyba dawno nie było zaglądanie co ? to raczej nie jest efekt jednej zimy mi się wydaje :shock3:

Opublikowano
7 minut temu, kamil-vag napisał:

tam już chyba dawno nie było zaglądanie co ? to raczej nie jest efekt jednej zimy mi się wydaje :shock3:

Całe lato i ta zima. Niestety nie sprawdziłem po lakierowaniu jak ogarnęli błotniki od wewnątrz. Słabo, jak widać. Na szczęście to tylko powierzchowna rdza wizualnie podrasowana jakimś woskiem. Oddać komuś samochód do zrobienia :facepalm:

Opublikowano

To ja nawet nie chcę sobie wyobrazić co jest u mnie:facepalm:

Jak błotniki tak wyglądają...

20220117_165633.jpg

20220117_165621.jpg

Opublikowano

Adam ja bym przód opuścił .... lepiej bedzie wyglądać . :polew:

P.S. Statens Vegvesen nie czepiają się za tylne zasmolone lampy ? :mysli:

Opublikowano
Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Adam ja bym przód opuścił .... lepiej bedzie wyglądać . :polew:

Te talerze :witch: 

 

Pomyślimy:lol1:

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

P.S. Statens Vegvesen nie czepiają się za tylne zasmolone lampy ? :mysli:

Statensy nie, bo mnie raz kontrolowali pod względem technicznym i było ok, bo na lampy też patrzyli, ale EU pewnie nie przejdzie. Zabryzgałem:decayed: je lakierem bo są popękane, ale nowe już są w drodze. Kupiłem firmy TYC, ciekawe jak jakościowo..

Opublikowano

A ja się zastanawiałem czemu nie można domyć, a to szmaciaki … a pod nimi trzeba będzie zajrzeć po zimie.

Opublikowano

Nie wiem jak TYCe świeco , ale jak założysz w ASO to na pewno super. :naughty:

Z innej gruszki. Czy kratki bocznych wlotów w przednim zderzaku S4 B6 były tylko z halo , czy jest wersja bez nich  ?  :mysli:

Opublikowano
5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

 

Z innej gruszki. Czy kratki bocznych wlotów w przednim zderzaku S4 B6 były tylko z halo , czy jest wersja bez nich  ?  :mysli:

W b6 chyba nie ma wogóle kratek bez halo,niezależnie od wersji

Opublikowano
12 minut temu, greg2505 napisał:

W b6 chyba nie ma wogóle kratek bez halo,niezależnie od wersji

Zgadza się, ponieważ lampy przeciwmgielne nie występują w lampach. :thumbup1:

Opublikowano
3 godziny temu, greg2505 napisał:

W b6 chyba nie ma wogóle kratek bez halo,niezależnie od wersji

To będą w następnym sezonie i to w zderzaku S4. :whistling:

Opublikowano

Chciałbym założyć temat galerie swojego auta, jak mogę wstawiać zmniejszone zdjęcia?

Opublikowano
10 minut temu, Alik87 napisał:

Chciałbym założyć temat galerie swojego auta, jak mogę wstawiać zmniejszone zdjęcia?

Wrzucaj normalnie zdjęcia bez zmniejszania, tylko załączaj bezpośrednio przez forum, nie wrzucaj żadnych linków.

Opublikowano
4 godziny temu, pelonek1 napisał:

Wrzucaj normalnie zdjęcia bez zmniejszania, tylko załączaj bezpośrednio przez forum, nie wrzucaj żadnych linków.

Dzięki, coś tam udało się naskrobać. Szkoda że teraz do tematu na górę nie mogę wrzucić zdjęcia jak teraz wygląda…

Opublikowano
36 minut temu, Alik87 napisał:

Dzięki, coś tam udało się naskrobać. Szkoda że teraz do tematu na górę nie mogę wrzucić zdjęcia jak teraz wygląda…

Edytuj post i możesz wrzucić. To forum tak działa, że posty można edytować do woli.

@Alik87jak chcesz wrzucić zdjęcie na samą górę to dajesz Enter po ostatnim tekście, później załączasz zdjęcie i klikasz na nie na dole tam gdzie załączone i powinno być wklejone tam gdzie skończyłeś pisać, czyli tam gdzie był Enter.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
11 godzin temu, pelonek1 napisał:

Edytuj post i możesz wrzucić. To forum tak działa, że posty można edytować do woli.

@Alik87jak chcesz wrzucić zdjęcie na samą górę to dajesz Enter po ostatnim tekście, później załączasz zdjęcie i klikasz na nie na dole tam gdzie załączone i powinno być wklejone tam gdzie skończyłeś pisać, czyli tam gdzie był Enter.

Dzięki, będę próbował?

Opublikowano

Panowie czy mamy jakiegoś speca na forum który obszywa kierownicę?

Opublikowano
42 minuty temu, morelo napisał:

Panowie czy mamy jakiegoś speca na forum który obszywa kierownicę?

Polecam firme PFI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.