Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

23 minuty temu, Gregory87 napisał:

Powinny pasować. Przejście na concert II +  jest tak jak przejście na RNS-E

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montował może u siebie takie coś ? Nada się ? Złącze elastyczne wydechu A4 B6 AWX 

https://allegro.pl/oferta/zlacze-elastyczne-tlumika-audi-a4-b5-b6-1-9-tdi-8909979155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś jak jest z pinologią lusterka wewnętrznego z czujnikiem zmierzchu i bez czujnika? Moje się wylało, a miałem bez czujnika zmierzchu i bez przycisku, a kupiłem z. Jak patrzyłem we wtyczce wszystkie piny do lusterka są podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na schematy z 2001 i 2004 (bo takie znalazłem dla lusterka bez i z czujnikiem) to jedyną różnicą jest pin1 który w lusterku z czujnikiem jest podłączony do terminala 58d (dimmer - regulacja podświetlenia) a w tym bez czujnika do zasilania po zapłonie przez bezpiecznik S231(15A). Pozostałe połączenia i kolory kabli się zgadzają. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie: czy czujniki parkowania z B7 są kompatybilne z modułem PDC z B6?

Mogę kupić cały zderzak z czujnikami w idealnym stanie; więc za jednym razem wymieniłbym aktualny zmęczony zderzak i uszkodzone czujniki... :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak zdemontować ta najdłuższą listwę wokół tylnej szyby w avancie ? Czy trzeba tą szybkę wyciąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 23:27, dekiel 13 napisał:

Pany jak zdemontować ta najdłuższą listwę wokół tylnej szyby w avancie ? Czy trzeba tą szybkę wyciąć ?

Musisz zdemontować ramkę do okoła szyby i nad szybą powinny być 2 śruby M6.

 

Panowie potwierdzi ktoś, czy oprawka na W5W jest mniejsza od H6W i wystarczy ją okleić taśmą żeby siedziała sztywno?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast taśmy użyj termokurcza, ja tak robiłem zawsze. Wygląda dużo lepiej niż taśma... A czy jest mniejsza ? Chyba nie po prostu zamienniki są troszkę mniejszej średnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Langista napisał:

Musisz zdemontować ramkę do okoła szyby i nad szybą powinny być 2 śruby M6.

 

Panowie potwierdzi ktoś, czy oprawka na W5W jest mniejsza od H6W i wystarczy ją okleić taśmą żeby siedziała sztywno?

OK, Dzięki Radek. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Langista napisał:

Musisz zdemontować ramkę do okoła szyby i nad szybą powinny być 2 śruby M6.

 

Panowie potwierdzi ktoś, czy oprawka na W5W jest mniejsza od H6W i wystarczy ją okleić taśmą żeby siedziała sztywno?

Założyłem oprawki w5w od laguny II i siedzą sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, greg2505 napisał:

Założyłem oprawki w5w od laguny II i siedzą sztywno

Poszukam, może jak Reno to i tańsze będą ?

 

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Zamiast taśmy użyj termokurcza, ja tak robiłem zawsze. Wygląda dużo lepiej niż taśma... A czy jest mniejsza ? Chyba nie po prostu zamienniki są troszkę mniejszej średnicy...

W sumie nie wiem jaka jest różnica, wiem tylko, że są inne a na aukcji z Ori częścią jest napisane, że "nie pasuje do lampy ksenon/bi ksenon"

Mi padł jeden LED, do tego sama oprawka już swoje przeżyła i rozpada się w ręce, na W5W jest masa ledów renomowanych firm a nie niewiadomych chińczyków, choć przyznam, że to co mam teraz spokojnie jako dzienne mogło by być i nie grzeje się strasznie, tylko sam mogłem to uszkodzić przez ciągłe bawienie się z luźnym kablem oprawki, który koniec końców musiałem przylutować bo się ułamał ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Langista napisał:

Poszukam, może jak Reno to i tańsze będą ?

 

W sumie nie wiem jaka jest różnica, wiem tylko, że są inne a na aukcji z Ori częścią jest napisane, że "nie pasuje do lampy ksenon/bi ksenon"

Mi padł jeden LED, do tego sama oprawka już swoje przeżyła i rozpada się w ręce, na W5W jest masa ledów renomowanych firm a nie niewiadomych chińczyków, choć przyznam, że to co mam teraz spokojnie jako dzienne mogło by być i nie grzeje się strasznie, tylko sam mogłem to uszkodzić przez ciągłe bawienie się z luźnym kablem oprawki, który koniec końców musiałem przylutować bo się ułamał ?

 

Jakie masz ledy na w5w? Ja kupiłem rok temu od Promotor i rok wytrzymały ale świeciły super. Co masz teraz wlożone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam na H6W takie coś:

ALLEGRO.PL

I powiem, że świeci to na prawdę dobrze, w opinii jest jedno zdjęcie, które dobrze to pokazuje, jak nie zapomnę to cyknę fotę prawej (bo lewa padła).

Z W5W (T10) po obejrzeniu kilku recenzji i testów zamówiłem :

 

ALLEGRO.PL

 

Wolałem wersję 4000K żeby nie rzucało sie tak w oczy, bo te 6000K jednak świeci bielszym światłem od Ksenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w5w z philips nie powodują bledu zarowki? Maja canbus? Jak nie ma problemu to sprawdze je u siebie ile wytrzymaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...