Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.0tdi - 190 :(

 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też nie ma bidy ;) niech bezawaryjnie służy.

Pozdr :hi:

Opublikowano

:thankyou2:

:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czeka mnie konserwacja podwozia. Macie jakieś doświadczenia? Szukam kogoś, kto zrobi to porządnie. Ktoś słyszał o Panu Strzeleckim z carcomfort? :rolleyes:

 

 

Opublikowano

Ja znam gościa co ci zrobi porządnie,  przeczytaj mój post,  obecnie robi Mitsubishi L200 wszystko rozebrane w Mak wszystko piaskowane, a rama po piasku spawana gdzie potrzeba i pojechała do ocynku niektóre elementy wykonane od zera niestety tutaj czas gdyż samochód stoi od września po dziś dzień ale już jest na dobrej drodze oczywiście malowane też z zewnątrz za jakiś miesiąc powinno już być na drodze.:)

Później w kolejce jest Honda Accord też moja,  ale jakbyś chciał to mogę zapytać lub przekazać ci numer telefonu.  Od razu mówię jeśli chcesz auto przywieźć w poniedziałek i odebrać w piątek to nie ten gościu:) 

Opublikowano
2 godziny temu, R4xx napisał:

Czeka mnie konserwacja podwozia. Macie jakieś doświadczenia? Szukam kogoś, kto zrobi to porządnie. Ktoś słyszał o Panu Strzeleckim z carcomfort? :rolleyes:

 

 

W necie masz film jak b7 robią od spodu ,tyle że koszt spory

 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

To nigdy nie jest mały koszt ? zawsze jakieś kwiatki wyjdą, które niestety są kosztowne w naprawie, jeżeli robić to zgodnie ze sztuką.

Opublikowano
2 godziny temu, morelo napisał:

Ja znam gościa co ci zrobi porządnie,  przeczytaj mój post,  obecnie robi Mitsubishi L200 wszystko rozebrane w Mak wszystko piaskowane, a rama po piasku spawana gdzie potrzeba i pojechała do ocynku niektóre elementy wykonane od zera niestety tutaj czas gdyż samochód stoi od września po dziś dzień ale już jest na dobrej drodze oczywiście malowane też z zewnątrz za jakiś miesiąc powinno już być na drodze.:)

Później w kolejce jest Honda Accord też moja,  ale jakbyś chciał to mogę zapytać lub przekazać ci numer telefonu.  Od razu mówię jeśli chcesz auto przywieźć w poniedziałek i odebrać w piątek to nie ten gościu:) 

Super się to ogląda. Kawał dobrej roboty. Mi jednak zależy na ogarnięciu samej budy od spodu. Czyszczenie, konserwacja, zabezpieczenie profili zamkniętych. Ma być zdrowo, niekoniecznie wystawowo :decayed:

30 minut temu, greg2505 napisał:

W necie masz film jak b7 robią od spodu ,tyle że koszt spory

 

Dziękuję za ten trop. Robota wygląda dobrze. Właśnie o coś takiego mi chodzi. Po tym, co tu pokazują, aż boję się o stan swojej podłogi :wacko:

Przy tym, co zainwestowałem w samochód, koszt konserwacji jest i tak znikomy, także pieniądze nie grają tu roli. Jak ma być to zrobione dobrze, z przyjemnością zapłacę. 

8 minut temu, Langista napisał:

To nigdy nie jest mały koszt ? zawsze jakieś kwiatki wyjdą, które niestety są kosztowne w naprawie, jeżeli robić to zgodnie ze sztuką.

Dokładnie tak, jak piszesz.

 

Dlatego podpytuję, bo może ktoś już gdzieś samochód oddawał, jest zadowolony i może dany warsztat polecić. Koszt nie jest ważny. Byle nie płacić komuś grubej kasy za partactwo, które za rok/dwa się odezwie. 

Opublikowano

Jeszcze możesz zerknąć na prof. Chris ,opowiadał  o zabezpieczeniu chargera,robił mu gość z you tubę krzysztof mtronic i chwalił robotę 

Opublikowano
1 godzinę temu, R4xx napisał:

Super się to ogląda. Kawał dobrej roboty. Mi jednak zależy na ogarnięciu samej budy od spodu. Czyszczenie, konserwacja, zabezpieczenie profili zamkniętych. Ma być zdrowo, niekoniecznie wystawowo :decayed:

No przecierz ja o tym pisze:decayed: A to co zrobił gość z carcomfort to chce zobaczyć za 2 lata, powinien zdemontować tylny most i przednie zawieszenie, przewody zostały na podwoziu, nawet filtr widze:decayed: goła blacha i od razu konserwacja (wosk)?:decayed: czyszczenie szczota druciana a gdzie punktowa piaskarka? 

Opublikowano

:hi: 

Opublikowano
17 godzin temu, morelo napisał:

No przecierz ja o tym pisze:decayed: A to co zrobił gość z carcomfort to chce zobaczyć za 2 lata, powinien zdemontować tylny most i przednie zawieszenie, przewody zostały na podwoziu, nawet filtr widze:decayed: goła blacha i od razu konserwacja (wosk)?:decayed: czyszczenie szczota druciana a gdzie punktowa piaskarka? 

Terminy mają okrutne.. Zapisy na 2024 rok! 

Spodziewajcie się fotorelacji z prac własnych :nabijasie:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano

Masz po sąsiedzku Dolny Śląsk i Śląsk, może tam ktoś podejmie się rękawicy.

W lato miałem konserwowany spód, z piaskowaniem. Warsztat, który wymieniał zawieszenie z tylu stwierdził, że jest to ładnie zrobione. Była drobna ingerencja blacharska - 3900 zł taka przyjemność. Ciekawe jak będzie spisywać się.

Opublikowano
3 godziny temu, george napisał:

Masz po sąsiedzku Dolny Śląsk i Śląsk, może tam ktoś podejmie się rękawicy.

W lato miałem konserwowany spód, z piaskowaniem. Warsztat, który wymieniał zawieszenie z tylu stwierdził, że jest to ładnie zrobione. Była drobna ingerencja blacharska - 3900 zł taka przyjemność. Ciekawe jak będzie spisywać się.

Gdzie robiłeś albo czym? :D

Urodził mi się pomysł następujący:

  1. Porządne mycie aktywną pianą i gorącą wodą pod ciśnieniem 
  2. Osuszanie
  3. Usuwanie rudej tyle, ile się da
  4. Brunox Epoxy na rdzę
  5. Podkład epoksydowy i farba poliuretanowa na wyszlifowane powierzchnie
  6. Na całość jakaś konserwacja - może ktoś ma coś sprawdzonego :D
Opublikowano
11 minut temu, R4xx napisał:

Brunox Epoxy na rdzę

App rstop lepsze, a na całość cobra. 

Opublikowano
25 minut temu, R4xx napisał:

Gdzie robiłeś albo czym? :D

Urodził mi się pomysł następujący:

  1. Porządne mycie aktywną pianą i gorącą wodą pod ciśnieniem 
  2. Osuszanie
  3. Usuwanie rudej tyle, ile się da
  4. Brunox Epoxy na rdzę
  5. Podkład epoksydowy i farba poliuretanowa na wyszlifowane powierzchnie
  6. Na całość jakaś konserwacja - może ktoś ma coś sprawdzonego :D

Zadziałałem dwa lata temu w identyczny sposób. Podstawa to dostępność do kanału. Praca na ciepłe dni. Jeszcze dodatkowo poszedł preparat w profile zamknięte. Uzywalem app rstop na pierwszy front tam gdzie była potrzeba, potem farba okrętowa Corizona na koniec baranek

Opublikowano
Godzinę temu, R4xx napisał:

Gdzie robiłeś albo czym? :D

PS77 Sandomierska 45, Gdańsk.

Opublikowano
5 godzin temu, R4xx napisał:

Gdzie robiłeś albo czym? :D

Urodził mi się pomysł następujący:

  1. Porządne mycie aktywną pianą i gorącą wodą pod ciśnieniem 
  2. Osuszanie
  3. Usuwanie rudej tyle, ile się da
  4. Brunox Epoxy na rdzę
  5. Podkład epoksydowy i farba poliuretanowa na wyszlifowane powierzchnie
  6. Na całość jakaś konserwacja - może ktoś ma coś sprawdzonego :D

Brunox odpuść bo trzeba go później zeszlifować,farba się jego nie trzyma,jak wyżej koledzy piszą app rstop będzie ok

Opublikowano
10 godzin temu, george napisał:

Masz po sąsiedzku Dolny Śląsk i Śląsk, może tam ktoś podejmie się rękawicy.

W lato miałem konserwowany spód, z piaskowaniem. Warsztat, który wymieniał zawieszenie z tylu stwierdził, że jest to ładnie zrobione. Była drobna ingerencja blacharska - 3900 zł taka przyjemność. Ciekawe jak będzie spisywać się.

Demontowali zawieszenie i sanki z tyłu oraz z przodu?

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
49 minut temu, pelonek1 napisał:

Demontowali zawieszenie i sanki z tyłu oraz z przodu?

Z tego co wiem to jedynie opuszczali, pierwotnie jeszcze mieli mi ogarnąć wymianę zawiasu i tulei na sankach, ale zaczęli wykręcać się... Warsztat, który robił zawias mówił, że wszystko jest zabezpieczone. 

Podejrzewam, że gdyby było wszystko out, to cena byłaby jak na filmie wyżej...

Gdzie pytałem, tam zazwyczaj chcieli robić bez piaskowania...

Edytowane przez george

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.