Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
46 minut temu, Langista napisał:

A ja właśnie mam bezpieczniki od dwóch wycieraczek z przodu, osobno od lewej i prawej, tylko od tylnej nie mam :decayed: Może 'zasługa' MCE w wersji LOW?

Panie,kiedyś za herezje na stosie palili ?

Ja na schemacie dla mce low nie widzę bezpieczników dla silniczków wycieraczek i pompek płynu 

 

Screenshot_20211126-202932_Drive.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak może być od lewej i prawej jak to z jednego silniczka przez przekładnie idzie na oba ramiona ?

@Langista ma widocznie dual motor wiper system ?

Opublikowano
2 minuty temu, pila24 napisał:

Panie,kiedyś za herezje na stosie palili ?

:grin:

Opublikowano

O fak, nie wiem czemu ale na szybko źle sobie przetłumaczyłem w głowie z osłony bezpieczników, z numerów 20 i 21 (czytając po niemiecku o 4 rano przed pracą chyba jednak łatwo pomylić te słowa z wycieraczkami) No nic, zapewniłem wam trochę beki :decayed:

Opublikowano

Jeśli już to jest w wykazie bezpieczników 

Wycieraczki przednie 30A

Pompki spryskiwaczy szyb i reflektorów 30A

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

No nic, już wiem żeby nie pozwalać sobie na ruszanie głową z rana przed pracą będąc na automacie :lol: W każdym razie dzisiaj odłączając wtyczkę z silniczka nie zauważyłem nigdzie śladu płynu, oby to był silniczek jednak bo jak na złość śnieg spadł i pogoda jest wręcz idealna żeby coś majstrować przy aucie nie mając garażu :mellow:

Opublikowano

V11 czyli pompka spryskiwaczy reflektorów ma komentarz: Protected via fuse S237, only applies to models with headlight washer system

V12 tylna wycieraczka z bezpiecznika S236

V5 pompka spryskiwaczy tylnej szyby, prosto z MCE

V pompka przedniej szyby z MCE

Więc jak masz obsadzone bezpieczniki 36 i 37 to masz jak opisałem :P

Bez tytułu.png

Opublikowano

Mam dokładnie tak jak piszesz, bo auto wyprodukowane w maju 2002 :D Ogólnie jak wycieraczka była martwa, to próbując ją włączyć nie było reakcji ale było słychać jakiś przekaźnik z okolicy kolumny, nie wiem czy ma to związek.

Opublikowano
11 minut temu, Langista napisał:

Mam dokładnie tak jak piszesz, bo auto wyprodukowane w maju 2002 :D Ogólnie jak wycieraczka była martwa, to próbując ją włączyć nie było reakcji ale było słychać jakiś przekaźnik z okolicy kolumny, nie wiem czy ma to związek.

Sprawdź ten przekaźnik, może z nim coś nie tak

Opublikowano

Winny okazał się silniczek, cały zalany płynem, nowy śmiga aż miło ?

Opublikowano
W dniu 26.11.2021 o 10:57, pila24 napisał:

 Mój sposób na to by silniczek tylnej wycieraczki nie ulegał awarii... nie używać nigdy tylnego spryskiwacza ? wówczas nie ma opcji by dziadostwo padło.

An mój to jej likwidacja. Przez 4 lata użyłem może kilka razy mimo ,że nowy silnik i ramię od Q5.

Teraz mam zaślepkę i jest git.:whistling:

Opublikowano

Czym sie różni silniczek z Q5 od B6?

Opublikowano
4 minuty temu, Langista napisał:

Czym sie różni silniczek z Q5 od B6?

Radek ramię wycieraczki miałem z Q5  , silniczek z b6 nawet nowy kupiłem / żle napisałem/ .  :wink:

Opublikowano

Ale z Q5tki pasuje również silniczek. Mam taki komplet z '17 roku u siebie.

Silniczki chyba niczym się nie różnią za bardzo.

 

 

C057951E-B516-4F79-B33F-90A2A53095C8.jpeg

Edytowane przez staniek

Opublikowano

U siebie tez mialem problem z silniczkiem kilkaa lat temu - jeszcze dalo rade zregenerowac- dalem nowe oringi, a na dekielku w tym miejscu gdzie plyn przeplywa z trzpienia na polaczeniu z dekielkiem dalem ciut grubszy oring i jakies 5 lat i nic nie cieknie i silniczek nadal ten sam od nowosci

Na ramie wycieraczki zbieralem sie i zbieralem z zamiarem zakupu i kupilem cale Q5 :decayed: w takim samym kolorze jak A4 co by nie odczuc zmiany :kox:

Opublikowano

Tak też można, czemu nie :grin:

Opublikowano

Masz rozmach, chciał kupić ramie a kupił pozostałą część auta :D

Opublikowano

Panie zarobiony jestem - nie ma czasu na zabawe z wymiana wycieraczki :P

image.png.1b6c6f261a6b231b5b2678b17c2be56e.png

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

Zastanawialem sie nad tym bialym ale kolor taki jakis nie dla mnie :kox:

image6.jpeg

Opublikowano

Patrząc po heblu dedukuje 3,0tdi?

Ten biały też może ładny/ciekawy, ale teraz już pełno białych aut.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.