Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lewa strona

20220111_204259.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, marky2552 napisał:

O panie nie chciał bym go wyciągać stamtąd ?

Nie ma lekko,ale dołożyłem sprzętu i teraz webasto to musi być zapas. 2 lata temu miałem rękę w gipsie i musiałem jedną targać aku,a później go montować na miejscu....

Opublikowano

Centra cb950 95Ah vs bosch s4 74Ah

 

20210925_110218.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano
41 minut temu, pila24 napisał:

Nie ma lekko,ale dołożyłem sprzętu i teraz webasto to musi być zapas. 2 lata temu miałem rękę w gipsie i musiałem jedną targać aku,a później go montować na miejscu....

to współczuję ja przy 2 rękach sprawnych nienawidzę wyciągać aku stamtąd masakra :facepalm:

Opublikowano

@greg2505 jakiej pojemności masz tam aku, to chyba varta?

Opublikowano
2 godziny temu, staniek napisał:

@greg2505 jakiej pojemności masz tam aku, to chyba varta?

Bosch s4 chyba 80Ah,wieczorem napiszę Ci dokładnie

Opublikowano

Tak jak wyżej napisałem

20220112_182354.jpg

Opublikowano

Mialem kiedys BOSCHa w swoim - 3 lata i szl... go trafil a ori mialem 11lat

Opublikowano
9 minut temu, Stichy napisał:

Mialem kiedys BOSCHa w swoim - 3 lata i szl... go trafil a ori mialem 11lat

Różnie o tych bosch-ach pisali,  ori moll 12lat chodził i kupiłem boscha, śmiga  już 8 rok,także nie taki zły 

Opublikowano

Ja też dużo słyszałem złego na temat Aku z Boscha chociaż sam nie miałem żadnego problemu z nim. Oglądam MrAkumulator na YouTube i tam za to chwali sobie Bannera - dobra marka która jeszcze nie osiągnęła zepsucia księgowymi i trzyma wartości. 

Opublikowano

Mój bosch s4 właśnie jakieś problemy ma,na pewno od nowego nie trzyma fabrycznej pojemności. Póki co centra ładuje się bezproblemowo i sprawuje się dużo lepiej.

Opublikowano

Cześć gdzie tu jest dział nieuczciwi sprzedawcy szukam i nie mogę znaleźć.

mam znalazłem

Edytowane przez morelo

Opublikowano

Ile waży A4 B6 Avanti 1.9TDI Quattro? Ktoś zna realną masę +/- 50kg? 

Może ktoś ważył przed programem?

Opublikowano

Nie masz tabliczki zniamionowej pod osłoną przewodów klimatyzacji pod maską? Powinna być w okolicach kielicha.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
24 minuty temu, Langista napisał:

Nie masz tabliczki zniamionowej pod osłoną przewodów klimatyzacji pod maską? Powinna być w okolicach kielicha.

Mam, z tym że Q dokładane u mnie. 

Opublikowano
58 minut temu, jaras99 napisał:

Mam, z tym że Q dokładane u mnie. 

Podjedź na skup złomu lub gdzieś na skład węgla i zważą Ci auto bez problemu ,swoje tak ważyłem

Opublikowano
5 minut temu, greg2505 napisał:

Podjedź na skup złomu lub gdzieś na skład węgla i zważą Ci auto bez problemu ,swoje tak ważyłem

W sumie racja. To tak zrobię.

Opublikowano
2 godziny temu, jaras99 napisał:

Ile waży A4 B6 Avanti 1.9TDI Quattro? Ktoś zna realną masę +/- 50kg? 

Może ktoś ważył przed programem?

Licz przedział 1650-1700 kg. Wszystko zależy od wyposażenia i ilości paliwa.

Avant z 1,8 T Q i trochę lepszym niż przeciętnie wyposażeniem oraz 16" zima 1590 kg z połową zbiornika, w dowodzie 1605 kg. 

Edytowane przez george

Opublikowano
W dniu 16.01.2022 o 22:59, george napisał:

Licz przedział 1650-1700 kg. Wszystko zależy od wyposażenia i ilości paliwa.

Avant z 1,8 T Q i trochę lepszym niż przeciętnie wyposażeniem oraz 16" zima 1590 kg z połową zbiornika, w dowodzie 1605 kg. 

Mój dokładnie 1675kg. Z pełnym kołem zapasowym.

Opublikowano
8 minut temu, jaras99 napisał:

Mój dokładnie 1675kg. Z pełnym kołem zapasowym + koło 19 cali + fotele elektryki z A6 C6 które ważą naprawdę sporo.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.