Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie tak jak piszesz, bo auto wyprodukowane w maju 2002 :D Ogólnie jak wycieraczka była martwa, to próbując ją włączyć nie było reakcji ale było słychać jakiś przekaźnik z okolicy kolumny, nie wiem czy ma to związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Langista napisał:

Mam dokładnie tak jak piszesz, bo auto wyprodukowane w maju 2002 :D Ogólnie jak wycieraczka była martwa, to próbując ją włączyć nie było reakcji ale było słychać jakiś przekaźnik z okolicy kolumny, nie wiem czy ma to związek.

Sprawdź ten przekaźnik, może z nim coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 10:57, pila24 napisał:

 Mój sposób na to by silniczek tylnej wycieraczki nie ulegał awarii... nie używać nigdy tylnego spryskiwacza ? wówczas nie ma opcji by dziadostwo padło.

An mój to jej likwidacja. Przez 4 lata użyłem może kilka razy mimo ,że nowy silnik i ramię od Q5.

Teraz mam zaślepkę i jest git.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Langista napisał:

Czym sie różni silniczek z Q5 od B6?

Radek ramię wycieraczki miałem z Q5  , silniczek z b6 nawet nowy kupiłem / żle napisałem/ .  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Q5tki pasuje również silniczek. Mam taki komplet z '17 roku u siebie.

Silniczki chyba niczym się nie różnią za bardzo.

 

 

C057951E-B516-4F79-B33F-90A2A53095C8.jpeg

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie tez mialem problem z silniczkiem kilkaa lat temu - jeszcze dalo rade zregenerowac- dalem nowe oringi, a na dekielku w tym miejscu gdzie plyn przeplywa z trzpienia na polaczeniu z dekielkiem dalem ciut grubszy oring i jakies 5 lat i nic nie cieknie i silniczek nadal ten sam od nowosci

Na ramie wycieraczki zbieralem sie i zbieralem z zamiarem zakupu i kupilem cale Q5 :decayed: w takim samym kolorze jak A4 co by nie odczuc zmiany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie zarobiony jestem - nie ma czasu na zabawe z wymiana wycieraczki :P

image.png.1b6c6f261a6b231b5b2678b17c2be56e.png

Edytowane przez Stichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po heblu dedukuje 3,0tdi?

Ten biały też może ładny/ciekawy, ale teraz już pełno białych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie konserwacja podwozia. Macie jakieś doświadczenia? Szukam kogoś, kto zrobi to porządnie. Ktoś słyszał o Panu Strzeleckim z carcomfort? :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam gościa co ci zrobi porządnie,  przeczytaj mój post,  obecnie robi Mitsubishi L200 wszystko rozebrane w Mak wszystko piaskowane, a rama po piasku spawana gdzie potrzeba i pojechała do ocynku niektóre elementy wykonane od zera niestety tutaj czas gdyż samochód stoi od września po dziś dzień ale już jest na dobrej drodze oczywiście malowane też z zewnątrz za jakiś miesiąc powinno już być na drodze.:)

Później w kolejce jest Honda Accord też moja,  ale jakbyś chciał to mogę zapytać lub przekazać ci numer telefonu.  Od razu mówię jeśli chcesz auto przywieźć w poniedziałek i odebrać w piątek to nie ten gościu:) 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R4xx napisał:

Czeka mnie konserwacja podwozia. Macie jakieś doświadczenia? Szukam kogoś, kto zrobi to porządnie. Ktoś słyszał o Panu Strzeleckim z carcomfort? :rolleyes:

 

 

W necie masz film jak b7 robią od spodu ,tyle że koszt spory

 

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nigdy nie jest mały koszt ? zawsze jakieś kwiatki wyjdą, które niestety są kosztowne w naprawie, jeżeli robić to zgodnie ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...