Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Już ją kocham:eek::eek::eek:;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

...a co, jeśli to facet:eusathink: wszystkiego na zdjęciu nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ją kocham:eek::eek::eek:;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

...a co, jeśli to facet:eusathink: wszystkiego na zdjęciu nie widać...

żeby życie mialo smaczek raz dziewczynka raz....:polew: lepiej nie ale fajne to to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ją kocham:eek::eek::eek:;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

...a co, jeśli to facet:eusathink: wszystkiego na zdjęciu nie widać...

Znacie się??? :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do zalozenia nowego paska rozrzadu po tym jak pekl poprzedni w Mojej niuni :facepalm: to jednak ustawie wszystko na znakach tak jak sie nalezy , zaloze nowy pasek rozrzadu i zakrece silnikiem. Jak cos sie spier.... w glowicy to sie o tym dowiem odrazu i wtedy zamawiam wszystkie nowe graty i glowica idzie do kapitalnego remontu a jak odpali i bedzie krecil tak jak nalezy to chyba jestem uratowany a raczej Moj portfel a w lipcu bedac w polsce na wymiane pompek odrazu zaloze nowe szklanki , walek , panewki i uszczelniacze zaworow tak na wszelki wypadek aby kolejne 500 tys, km pokrecila :wink: ale i tak serdecznie dziekuje za cenne uwagi w tej sprawie kolego Tomaszu (H4mm3R) :hi::hi::hi:

Co do tego paska rozrzadu z przeterminowana "data przydatnosci" to jednak go oddalem i jutro jade po nowke sztuke ori z ASO , rozumiem to co piszesz kolego Dominiku ale wole nie ryzykowac. Dobrze obejzalem ten pasek rozrzadu chyba z 6 razy z kazdej strony i to pod tzw. "okiem jubilerskim" i nie znalazlem zadnych pekniec , zalaman , itp. jednak jak wyjolem ten pasek z ori opakowania to ciezko jest go uformowac w ksztalt "owala" jezeli rozumiesz co mam na mysli :wink:

Poprostu tak dlugo lezal w tym opakowaniu , ze sam sie juz uformowal w Chinskie osiem :grin: tak wiec obawiam sie , ze po zalozeniu po jakims czasie gdzies moze pierdyknac ten pasek w miejscu gdzie sie uformowal , zagiol itp. a jezeli wyjdzie jednak , ze musze regenerowac cala glowice to juz napewno nie bede ryzykowal zalozenie tego paska , zeby jezdzic z dusza na ramieniu i zastanawiac sie czy kiedys wkoncu jebnie czy przekreci te 90 tys km.

Dziekuje wszystkim za podpowiedzi , uwagi itp. Jutro dzialam z zalozeniem nowego paska i sie okaze co i jak , napewno sie pochwale dla potomnych czy bede pil flaszke i smial sie z tgeo wszystkiego czy musze szukac wysokiego drzewa i mocnego sznura :facepalm:

:hi::hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie się??? :naughty::polew:

...tam od razu "znacie się"...gdzieś już ją widziałem...

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

A Ty się gówno znasz na ortografii.

sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO

Kolego z takim podejściem do tematu ,to jestem ciekawy jak będziesz miał problem - czy ktoś Ci pomoże :whistling:

w czym pomoże jak 90% nie czai pakietów audi a się mądrzy

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Nie tylko o "pakiety" chodzi Kolego ... jak by wszyscy userzy mieli takie podejście do sprawy , to by nie było Forum A4 .

Ale to Ty rozdajesz karty , szacun dla Ciebie za znajomość tematu :hi:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

oj trafią, trafią....

ja nawet jeśli bym czegoś bardzo potrzebował to na pewno nie kupiłbym od osoby która z miejsca obraża połowę użytkowników... :thumbdown:

:oklasky: i tyle w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za rozbitka tu wkleiłeś? w całości esy nie było? chyba, ze to RS, a ja się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za rozbitka tu wkleiłeś? w całości esy nie było? chyba, ze to RS, a ja się nie znam...

rozbitek ma fajne felgi, fajnie wyglądają w ruchu dlatego go wkleiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za rozbitka tu wkleiłeś? w całości esy nie było? chyba, ze to RS, a ja się nie znam...

rozbitek ma fajne felgi, fajnie wyglądają w ruchu dlatego go wkleiłem :decayed:

zagadaj do Vario-to Ci takie zrobi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można wziąć za bixy z regenerowanym odbłyśnikiem metodą galwaniczną, palnikami ale bez przetwornic?

Ze 120€?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ambm1985, proponuję usunąć konto, założyć nowe i wejść kulturalnie w nasze towarzystwo, warto, bo są tutaj ludzie mili, uczynni i nie warto z nimi mieć na pieńku, lepiej mieć ich za przyjaciół, raz Ty pomożesz, Tobie pomogą kilka razy, pilnuj kultury wypowiedzi i będzie OK, człowiek całe życie się uczy (przeważnie na błędach)

mam nadzieję, na miłą kulturalną współpracę na forum A4-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...