Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam 1500km w jedną stronę ale i tak warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mam 1500km w jedną stronę ale i tak warto.

Jak wracaliśmy to w Zagrzebiu się zakręciliśmy i zamiast na Maribor pojechaliśmy na Ljubljanę. I w ten sposób zamiast zahaczyć o Słowenię, przejechaliśmy przez cały kraj:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi to poleć gdzie można spędzić spokojne wakacje w CRO z małym dzieckiem. :wink:

Jeśli z małym dzieckiem to np. w Tucepi.

Nie ma dyskotek, wrzasków.

Długi deptak wzdłuż plaży. Drzewa rzucające cień, więc w razie czego można uciec do cienia. Niestety tłok w sezonie, trzeba zostawiać ręczniki rano lub wieczorem żeby mieć miejsce pod drzewami. Śmiesznie to brzmi ale miejsca w cieniu są najbardziej oblegane bo na słońce zawsze można wyjść:decayed:

potwierdzam, w Tucepi jest fajny deptak i chyba najwięcej miejsca w cieniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie To już się coś powili obraz rysuje w głowie he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym miał jechać 1600km do PL potem 1500km do CRO i to samo z powrotem to chyba bym sie ocielił :confused:

Wiem , wiem mógłbym walić bezpośrednio ale to nie wchodzi w grę

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Chorwacji warto też wjechać na górę św. Jerzego. Kurde byłem ale już się ściemniało i nie widziałem najlepszego :doh::doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 1100 do PL i dalej dajmy do Tucepi 1200. Troszkę km w czerwcu naklepie hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętaj jak polecisz że kasa najlepiej w euro(na kwaterę, ewentualnie coś sobie tam wymienisz), a reszta na koncie i płacisz kartą. Najlepiej się to opłaca. Bo mi nikt wcześniej tego nie powiedział :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świnia? :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Gorzej:facepalm: zaczalem się dusić w samochodzie w drodze powrotnej i mało kojarze:kwasny:masakra

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi to pasuje he. Praktycznie zero straty bo zarabiam w E to nie będę musiał wymieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętaj jak polecisz że kasa najlepiej w euro(na kwaterę, ewentualnie coś sobie tam wymienisz), a reszta na koncie i płacisz kartą. Najlepiej się to opłaca. Bo mi nikt wcześniej tego nie powiedział :whistling:

Jesteś pewien? Czytałem, że opłaca się płacić w kunach ale może jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze obczaj jak to jest w Twoim banku, bo mi nie pobierało opłat jak płaciłem kartą bo inaczej też lipa, bankomaty mam na całym świecie gratis,wypłata gotówki tak samo. Ja wypłacałem gotówkę w bankomacie i mi wylatywały kuny :grin: (logiczne ale wcześniej o tym nie pomyślałem) przelicznik też był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszędzie płatności kartą za free więc gotówki w portfelu u mnie nie znajdziesz hehe jedynie wypłaty z bankomatu biorą prowizje. Ja tak mam w ING.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszędzie płatności kartą za free więc gotówki w portfelu u mnie nie znajdziesz hehe jedynie wypłaty z bankomatu biorą prowizje. Ja tak mam w ING.

To zmień sobie konto na direct tam masz wypłaty z bankomatów za free, chyba że masz na myśli ten dziki kraj NL... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 konta oba w PL. Jedno ING w Euro, bo w PKO nie dają kart do walutowych kont, a drugie w PKO w PLNach, pierwsze moje konto i tak już zostało ale musze je w końcu zamknąć i otworzyć w ING oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle . W takim razie moje fele beda na sprzedarz:wink:

sprzedaż :jerk: a co Ty to masz za koło teraz?? :wink:

SAM_1146.jpgDSC_2580.jpg1367692282467.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan wal do mnie z ceną tych żółtków na pw bo mam klienta mocno zainteresowanego :naughty:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...