Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to mi się nie widzi he :wink: Qwa pustka w głowie normalnie. Dobrze że dużo czasu jest na zastanawianie się. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Szanowni koledzy teraz ja potrzebuje Waszej pomocy a mianowicie mogl by ktos podrzucic linka jakiegos lub jakas nazwe , adres dobrego warsztatu w Polsce , ktory zajmuje sie regeneracja turbosprezarek do naszych b6-tek miedzy innym ?

Warsztatu gdzie mozna zwrocic swoja uszkodzona turbine i w dobrej kasie zakupic od nich ju zregenerowana z jakas gwarancja itp. Bardzo prosze bo juz mnie .uj szczela z ta cieknaca turbina , rzekomo prawie jak nowa z przebiegiem 15 tys. km miala byc a wali olejem w uklad :kwasny: , moja stara ori turbina w lepszym byla stanie jak ja zmienialem od tej niby nowej , szlak by to trafil :facepalm:

Prosze o wszelkie info i z gory dziekuje.

:hi:

Ja bym chyba kupił używkę z małym przebiegiem niż regenerowane turbo.

No wlasnie Ja tak kolego zrobilem , jak zaczelo padac fabryczne ori turbo to szukalem i szukalem drugie i znalazlem tu w klubie ogloszenie o sprzedazy prawie nowej turbiny z przebiegiem jak dobrze pamietam chyba 15 albo 8 tys km (juz nie pamietam) i jeszcze niby na gwarancji ale po okolo 3-4 miesiacach jazdy , normalnej jazdy swiezo po remoncie na cacy glowicy silnika zauwazylem , ze owe turbo puszcza olej i tak z miesiac na miesiac co raz wiecej i wiecej. Teraz co miesiac srednio dolewam 500ml na okolo 1500km gdzie wczesniej przez okres 15 tys km dolewalem doslownie 100ml max a turbo od spodu zarzygane jest olejem i na kazdym laczeniu rur od dolotu saczy sie olej.

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Witam!

Szanowni koledzy teraz ja potrzebuje Waszej pomocy a mianowicie mogl by ktos podrzucic linka jakiegos lub jakas nazwe , adres dobrego warsztatu w Polsce , ktory zajmuje sie regeneracja turbosprezarek do naszych b6-tek miedzy innym ?

Warsztatu gdzie mozna zwrocic swoja uszkodzona turbine i w dobrej kasie zakupic od nich ju zregenerowana z jakas gwarancja itp. Bardzo prosze bo juz mnie .uj szczela z ta cieknaca turbina , rzekomo prawie jak nowa z przebiegiem 15 tys. km miala byc a wali olejem w uklad :kwasny: , moja stara ori turbina w lepszym byla stanie jak ja zmienialem od tej niby nowej , szlak by to trafil :facepalm:

Prosze o wszelkie info i z gory dziekuje.

:hi:

masz dobry pretekst wrzucić większą turbawkę :whistling:

Wiem wiem kolego i takie mialem plany nawet juz termin byl ugadany i czesc gratow zakupiona aby wstawic GTB2260VK ale jak w marcu uszkodzilem glowice silnika co kosztowalo mnie majatek a pozniej na dluzszy okres stracilem prace to wszystkie plany szlak trafil i teraz bujam sie z tym cieknacym turbo i zastanawiam czy nie wyczyscic i zalozyc starej ori turbinki bo chyba mniej lala olejem jak ta obecna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzu jak tam auto ? zrobione ? :wink:

Autko zrobione :) Odebrałem wczoraj z serwisu. W przyszłym tygodniu wybieram się do Gruchy z KingSoftu, żeby sprawdził co i jak :) Mam nadzieję, że wypluje moc przynajmniej taką jak miał wcześniej...

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Wiem wiem kolego i takie mialem plany nawet juz termin byl ugadany i czesc gratow zakupiona aby wstawic GTB2260VK ale jak w marcu uszkodzilem glowice silnika co kosztowalo mnie majatek a pozniej na dluzszy okres stracilem prace to wszystkie plany szlak trafil i teraz bujam sie z tym cieknacym turbo i zastanawiam czy nie wyczyscic i zalozyc starej ori turbinki bo chyba mniej lala olejem jak ta obecna :facepalm:

Zadzwoń do Bartka i pogadaj, bo może się okazać że Twoje turbo nie jest wcale zle i on Ci je naprawi i odda. Ja brałem od niego turbo do A3 i lata aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzu jak tam auto ? zrobione ? :wink:

Autko zrobione :) Odebrałem wczoraj z serwisu. W przyszłym tygodniu wybieram się do Gruchy z KingSoftu, żeby sprawdził co i jak :) Mam nadzieję, że wypluje moc przynajmniej taką jak miał wcześniej...

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Wiem wiem kolego i takie mialem plany nawet juz termin byl ugadany i czesc gratow zakupiona aby wstawic GTB2260VK ale jak w marcu uszkodzilem glowice silnika co kosztowalo mnie majatek a pozniej na dluzszy okres stracilem prace to wszystkie plany szlak trafil i teraz bujam sie z tym cieknacym turbo i zastanawiam czy nie wyczyscic i zalozyc starej ori turbinki bo chyba mniej lala olejem jak ta obecna :facepalm:

Zadzwoń do Bartka i pogadaj, bo może się okazać że Twoje turbo nie jest wcale zle i on Ci je naprawi i odda. Ja brałem od niego turbo do A3 i lata aż miło :)

Tak zrobie , zadzwonie pogadam i moze da rade cos z tym zrobic a narazie chyba zaloze fabryczne turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSy ładniejsze :wink: ale w 19 calach

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

quattro

chcialbym aby taka zima u mnie byla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a dopiero co niedawno 18 to było coś :grin:

Jeszcze o tych myślałem. Szukam czegoś oem wiec też to trochę utrudnia wybór.

http://img163.imageshack.us/img163/686/esar.jpg

a może chciałbyś Flaty z A8D3? 5 sztuk by się znalazło :naughty:

Ile $?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 jeszcze ok ale 20 to chyba u Ciebie jak masz asfalt jak stół:wink: bo w Krakowie to proszę Cie..:facepalm: 19 to już jest wyzwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 jeszcze ok ale 20 to chyba u Ciebie jak masz asfalt jak stół:wink: bo w Krakowie to proszę Cie..:facepalm: 19 to już jest wyzwanie

nie no w Bydgoszczy tez lipa ale koło mi sie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś kompedium wiedzy z kodami lakierów do audi? Chodzi tutaj o Rotor 19". Lub jaki odcień szarego koloru dobrać żeby wyglądało na ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennifer Selter: jej pupa robi furorę! - Galeria - No co Ty!?

:slina: jeździłby jak Cygan na kradzionym rowerze :kox:

Ale ma:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennifer Selter: jej pupa robi furorę! - Galeria - No co Ty!?

:slina: jeździłby jak Cygan na kradzionym rowerze :kox:

dobra :slina:

:siema: z rana - łab pęka :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...