Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ile może być warty?

max 500zł

a po ile PDC na tył kompletny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj wracając z roboty, stałem w korku za czymś takim: :kox:

rs51.jpg

Później stałem obok niego, ale nie chciałem już być zbyt nachalny i nie strzelałem fot, tym bardziej, że jechałem moim drugim autem, E46 coupe. :D Siedziałem w środku RS5 na targach w Genewie, ale nie miałem okazji wcześniej słyszeć dźwęków wydobywających się z tego auta na żywo - symfonia. :drool:

Dziś odbierałem towar w ASO - w salonie stała identyczna tylko że... zielona :sick3:

s5-gif-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpl pdc na tyl na allegro jest za 300zl[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:07_________________________________________________Marcin607 skąd masz zdjecie tego zderzaka, to jest do avanta, bo poszukuje takiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na nowe przewody w oplocie ? :mysli:

Mogę sprzedać sam przód lub komplet - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpl pdc na tyl na allegro jest za 300zl[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:07_________________________________________________Marcin607 skąd masz zdjecie tego zderzaka, to jest do avanta, bo poszukuje takiego:)

a wczoraj znalazłem na allegro i jest mój. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 13:30_________________________________________________ps kto go nie szuka. wertowanie 95 str ze zderzakami się opłacało :wink4: [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 13:31_________________________________________________Pany zderzak z esy podejdzie bez zadnego rezania??

ps podrzuciłby mi ktoś stronkę z rezaniem dokładki s line front :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak natrafi ktoś na zderzak tylni do B6 sedan z wycięciem na dwie rurki to proszę o danie cynka :)

póki co trafiam na same ale do avantów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, quiz

za***iście glosny trzask - niczym kilkudziesiecioletnia drewniana podloga w kamienicy :kox: - przy hamowaniu i czasami przy ruszaniu, to...:

a) wahacze

B) przeguby

c) cos innego

Odglos dochodzi z dolu auta, ciezko powiedziec, czy lewa, czy prawa strona... raczej srodek :D - wahacze mam zmeczone, przeguby pewnie tez.

Wczesniej ten odglos pojawial sie tylko jak stalem w korku i co chwila ruszalem/hamowalem.

Teraz mam caly czas. Dodatkowo wahacze gorne uderzaja mi przy szybkim skrecie kierą (np. wjazd na rondo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na wahacze.Ewentualnie sprawdz jeszcze kolumne,ale to pewnie bys wylapal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie podejrzewalem... chyba czas rozbic swinke skarbonke i wymienic caly komplet. Rok temu wymienialem proste/nosne po obu stronach, zrobilem na nich moze 15000km od tamtej pory, mam nadzieje, ze reszta starych ich nie dobila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak natrafi ktoś na zderzak tylni do B6 sedan z wycięciem na dwie rurki to proszę o danie cynka :)

póki co trafiam na same ale do avantów :kwasny:

ze dwa dni temu widziłem na allegro 2 dokładki jedna za 99 a druga za 79 może jeszcze są [br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 08:45_________________________________________________http://allegro.pl/spojler-deflektor-zderzaka-audi-a4-8e0-i1683082694.html Wandej

http://allegro.pl/audi-a4-kombi-8e9-hokej-listwa-zderzaka-tylniego-i1696719342.html do avanta była jednak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie podejrzewalem... chyba czas rozbic swinke skarbonke i wymienic caly komplet. Rok temu wymienialem proste/nosne po obu stronach, zrobilem na nich moze 15000km od tamtej pory, mam nadzieje, ze reszta starych ich nie dobila...

tzw banan do wymiany..jedz na szarpaki a dowiesz się co w trawie piszczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jesteś dzisiaj po południu albo w weekend w W-wie?

Pożyczyłbyś na 15 minut MCE z B7? :mysli::notworthy:

Podjechałbym w umówione miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, po zamknięciu drzwi od środka, lub w momencie kiedy same się blokują i odblokowują po wyłączeniu stacyjki, tylnych lewych drzwi nie da się otworzyć z zewnątrz, dopiero kiedy nacisnę przycisk na kluczyku otwierają się normalnie. Jakiś pomysł ? Czy zamek dostaję osobny sygnał do otwierania z kluczyka i z przycisku wewnątrz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, po zamknięciu drzwi od środka, lub w momencie kiedy same się blokują i odblokowują po wyłączeniu stacyjki, tylnych lewych drzwi nie da się otworzyć z zewnątrz, dopiero kiedy nacisnę przycisk na kluczyku otwierają się normalnie. Jakiś pomysł ? Czy zamek dostaję osobny sygnał do otwierania z kluczyka i z przycisku wewnątrz ?

Tak - z pilota dostaje go zdalnie. Z przełącznika po CAN.

Zobacz jakie błędy zapisały się w MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, po zamknięciu drzwi od środka, lub w momencie kiedy same się blokują i odblokowują po wyłączeniu stacyjki, tylnych lewych drzwi nie da się otworzyć z zewnątrz, dopiero kiedy nacisnę przycisk na kluczyku otwierają się normalnie. Jakiś pomysł ? Czy zamek dostaję osobny sygnał do otwierania z kluczyka i z przycisku wewnątrz ?

Mam to samo i to dokładnie te same drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MK jest na 9 kanale to błędów brak, co śmieszniejsze drzwi się same naprawiły. Strzelona będzie wiązka między drzwiami a budą, czy coś innego może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...