Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Bez paniki, może się czujnik/pływak zawiesił. Albo odpowietrzenie się przytkało. Dolej do pełna i obserwuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

łykłeś go??? dobra cena :wink4: bedziesz sprzedawał tą dokładke s-line???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łykłem, dokładka s-line na sprzedaż

a nawet cały zderzak moge puścic, jak coś to propozycje na pv

..to dawaj na pw propozycje ja potrzebuje tylko dokładke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, może się ktoś z czymś takim spotkał, dziś rano jechałem moją a4 i jestem na 110% pewny, że miałem jakieś trochę poniżej 1/4 paliwa, auto stało na parkingu kilka godzin, godzinę temu wróciłem (nie jestem pewny czy świeciła się kontrolka rezerwy, ale na 99 % nie, bo zazwyczaj od razu to widzę) na mieszkanie i wjeżdżając do garażu podziemnego w połowie zjazdu zatrzymałem samochód i go zgasiłem, dlatego, że zapomniałem pilota do bramy garażowej, więc musiałem wyjść z samochodu i zamknąć go ręcznie, wróciłem do samochodu odpaliłem, a tu kontrolka rezerwy, pomyślałem, że stoi na dużym zjeździe i pewnie czujnik paliwa nie jest zanużony, więc jak zjadę na dół to wróci to do normy, a tu nic kontrolka od paliwa ledwo się podnosi, a na fisie pokazuje, że przejadę 0 km, po godzinie poszedłem sprawdzić czy się coś zmieniło czy nie, ale bez rezultatów, wie ktoś o co biega ??? mniej więcej sprawdzałem i nigdzie nie widzę wycieku paliwa !!!

Panowie byłem teraz zatankować i po zalaniu ponad 8 litrów i przejechaniu kilku km wskazówka od paliwa ruszyła i wylądowała niedaleko połowy baku (co oznacza, że wycieku nie ma bo przed tankowaniem wskazówka pokazywała dno, więc paliwo, które pamiętałem, że mam jednak było), fis pokazuje realny przebieg na tym paliwie, tylko została jedna rzecz mimo, że prawie mam połowę baku to dalej świeci mi rezerwa ??? jak myślicie w vagu jakoś to pokaże i będzie się dało skasować, czy odpięcie aku coś pomoże, bo nie mam póki co dostępu do kompa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zaciągłeś hamulec na noc ?

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: tak :disgust:

No co musisz jechac :decayed: jak sie rozgrzeje to powinno puscić :wink4: Płyn zmień :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin przy kole przy tych dzwigienkach ja swego czasu psikalem smarem miedzianym :decayed: bo sie zapiekaja .

Kołek od szczotki i popukaj w korpusy linek to moze pusci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zostawia na recznym auto w zimie? :)

nie wyzywajmy się :polew: :polew: :wallbash: :wallbash: (chwilowe zamroczenie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odkad mam garaz, za***iście go cenie... piekna rzecz czy w zime, czy w lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żałuje że nie jest ogrzewany. Można by było modzić w zimę w garażu a ciepło by było. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ręczny nie póścił po nocy co robić? garażu brak thumbdown

witaj w klubie... ja mojego zostawiłem pod wjazdem na 2 minuty i tez stoi od niedzieli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...