Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko żałuje że nie jest ogrzewany. Można by było modzić w zimę w garażu a ciepło by było. :naughty:

Niby fajny ogrzewany, ale ponoć przyspiesza proces korozji, jak sie takim autem wjedzie całym w soli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jak sie zdejmuje grill przedni?? A potem ramkę chrom można oddzielić od reszty czy nie?? Bo chce to wymalować w czarny mat :kox: Listwa z tyłu fajnie wyszła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie zdejmuje grill przedni?? A potem ramkę chrom można oddzielić od reszty czy nie?? Bo chce to wymalować w czarny mat :kox: Listwa z tyłu fajnie wyszła :naughty:

co do zdejmowania grilla to jakbys tyko otworzył klape i tam zajrzał to od razu bys sie domyslił :gwizdanie: co do ramki to chyba można oddzielić ale nie mam pewności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie zdejmuje grill przedni?? A potem ramkę chrom można oddzielić od reszty czy nie?? Bo chce to wymalować w czarny mat :kox: Listwa z tyłu fajnie wyszła :naughty:

co do zdejmowania grilla to jakbys tyko otworzył klape i tam zajrzał to od razu bys sie domyslił :gwizdanie: co do ramki to chyba można oddzielić ale nie mam pewności

No sa tam takie zatrzaski ale jakoś ciężko je ruszyć :mysli: Grill ma wyjść do środka maski tak?? pewnie od górnej strony najpierw :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...gril ma wyjsc na zewnątrz maski.te zatrzaski wciskasz tak jakby w środek grila..a idzie to cięzko..jak teraz sie przymikerzasz do tego to albo auto miej w garazu albo spróbuj troszke suszarka podgrzać bo w zimnie plastik robi sie twardy i może sie ci to złamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...gril ma wyjsc na zewnątrz maski.te zatrzaski wciskasz tak jakby w środek grila..a idzie to cięzko..jak teraz sie przymikerzasz do tego to albo auto miej w garazu albo spróbuj troszke suszarka podgrzać bo w zimnie plastik robi sie twardy i może sie ci to złamać

Garaż ogrzewany jest :naughty: Jakieś 18 stopni w środku :kox: Tylko ciężko na glebie wjechać :decayed: dzięki za wskazówki laki83 :good:

BTW: do malowania na mat polecam ten akrylowy spray http://allegro.pl/lakier-app-akrylowy-spray-500ml-czarny-polysk-i2009964390.html :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to bedziesz pryskał po tym chromie?wiem że gdzieś tam chłopaki pisali że zeskrobywali ten chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to bedziesz pryskał po tym chromie?wiem że gdzieś tam chłopaki pisali że zeskrobywali ten chrom

biore papier wodny na szlifierke i schodzi do plastiku gołego :kox: Tylna listwe tak zrobiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę zmierzyć te tłumiki w A6 :hi:

jesli Ci to nie za przeszkoda to poprosze [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:38_________________________________________________A jeszcze czy sprezyny z A6 C5 beda pasowac do A4 B6 :?:

Siwy sorry Siwy sorry że dopiero dzisiaj Ci odpisuje ale nie miałem czasu sprawdzić. W najszerszym miejscu szeroksci ma 25cm a długości 35cm.

Dzieki przyjacielu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni grill jest (cześć chromowana) metalowy pod tym chromem...tak na 90% jeśli dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni grill jest (cześć chromowana) metalowy pod tym chromem...tak na 90% jeśli dobrze pamiętam

A da rade oddzielić go od reszty?? Bo tak to bedzię trzeba obklejać resztę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni Grill, ramka Chromowana, jest powleczona tylko chromem. Pod spodem jest z Białego Plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni Grill, ramka Chromowana, jest powleczona tylko chromem. Pod spodem jest z Białego Plastiku.

Wiem już się do niego dobiłem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co malować, znacznie szybciej i taniej wychodzi okleić go folią matową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...