Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Turzol, w słupek potrzebujesz cztery piny męskie, co pokazałeś, a nie 2 i 4 żeńskie. Te pierwsze piny to do kostki lusterka?

Acha czyli męskich po 2 na stronę w słupek. Natomiast te pierwsze są do wtyczki T17 (pomarańczowej)

Bazuje na tym manualu

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/623857-DIY-Auto-Dimming-Side-view-mirrors

4 sztuki kazdego do tego jeszcze 4 sztuki zenskie do tych meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siema. Panowie nr. spinek potrzebne od boczków drzwi przednich i ilość :)

5 dużych (8E0868243), dwie małe (8E0867276).
Dziekóweczka :) . Mam nadzieje że wszystko z b7 podejdzie tzn. Przyciski będą pasować pod kostki :).

Kiedyś przy zakładaniu boczków z b7 z full elektryką musiałem zmieniać trzy kostki, które wpinało się do przycisków sterowania szybami (przód pasażera oraz tył)... Bo w wiązce kabli z b6 była inna kostka. Tak mi coś świta w pamięci ;)

A piny i kolory kabli takie same?Hehehe czyli kostki muszę kupić jeszcze :) masakra :)

Nic narazie nie zmieniaj ,od 06.2002 kostki są takie same jak w b7,w 2001 były inne,ja mam kompletne boczki z rs4 b7 i wszystko pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara :) mam z 2002 model podobno na 2003 ale nie wiem co to znaczy . Fakt że w kolorze nadwozia są dokładki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz modelowo 2003 to powinien być powyżej 06.2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol, w słupek potrzebujesz cztery piny męskie, co pokazałeś, a nie 2 i 4 żeńskie. Te pierwsze piny to do kostki lusterka?

Acha czyli męskich po 2 na stronę w słupek. Natomiast te pierwsze są do wtyczki T17 (pomarańczowej)

Bazuje na tym manualu

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/623857-DIY-Auto-Dimming-Side-view-mirrors

4 sztuki kazdego do tego jeszcze 4 sztuki zenskie do tych meskich

Ja u siebie omijałem pomarańczową kostkę i sterownik drzwi, bo mam moduły LOW, ale tak to faktycznie musisz iść w pomarańczową kostkę, później przez słupek i w kostki sterownika szyb. Pamiętaj, że w drzwi idą po dwa przewody - sygnał lewy i prawy z lusterka wewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz modelowo 2003 to powinien być powyżej 06.2002

Wprawiłeś mnie w pozytywny nastrój :) podziękował :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz modelowo 2003 to powinien być powyżej 06.2002

Wprawiłeś mnie w pozytywny nastrój :) podziękował :)

Sorki za wprowadzenie wcześniej w błąd :kwasny: Zajrzałem do warsztatu z tematem odnośnie montażu elektryki z tyłu i od 01.07.2002 jest nowa wiązka z 4 pinową kostką do przełącznika szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile jest warty łokieć do krawata bez przedniego zatrzasku?

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 100 mysle ;)


co tam masz jeszcze za ciekawe graty ? ;)

co tam masz jeszcze za ciekawe graty ? ;)

Listwy S4, recaro, boczki skora z bose ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol, w słupek potrzebujesz cztery piny męskie, co pokazałeś, a nie 2 i 4 żeńskie. Te pierwsze piny to do kostki lusterka?

Acha czyli męskich po 2 na stronę w słupek. Natomiast te pierwsze są do wtyczki T17 (pomarańczowej)

Bazuje na tym manualu

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/623857-DIY-Auto-Dimming-Side-view-mirrors

4 sztuki kazdego do tego jeszcze 4 sztuki zenskie do tych meskich

Ja u siebie omijałem pomarańczową kostkę i sterownik drzwi, bo mam moduły LOW, ale tak to faktycznie musisz iść w pomarańczową kostkę, później przez słupek i w kostki sterownika szyb. Pamiętaj, że w drzwi idą po dwa przewody - sygnał lewy i prawy z lusterka wewnętrznego.

ja omijalem tylko pomaranczowa kostke i bezposrednio wpinalem sie w ta 20 pin w slupku

Edytowane przez andr3i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po jakim przebiegu od wyjazdu z salonu się wymienia rozrząd w 1.8T ? W serwisówce pisze, że po 180tys ale coś nie chce mi się wierzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz ja zmieniłem po 143tyś czyli jak sprowadziłem auto. Pompa wody już się zacierała więc myślę że optymalnie 120tyś a potem co 80tys :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3szt listew dolnych drzwi S-line do pchniecia w dobrej kasie :kox:

Ta jedna szt brakujaca to moze by mozna bylo reanimowac - moge dac w gratisie ^_^

Jak cos to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...