Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić przepływomierz, kupować tylko ori czy jakiś bosch może być?? Ile kosztuje w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję kupić przepływomierz, kupować tylko ori czy jakiś bosch może być?? Ile kosztuje w ASO?

sprawdz regeneracje bosha :cool1: ja kupilem za 230zl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rano byłem bardzo zaskoczony nienaturalnie twardym pedałem Sprzęgła. Ciężko się wciskał i mułowato odbijał.

Po przejechaniu 20km wszystko wróciło do normy...

Czyżby Płyn Hamulcowy DOT zamarzał? i zmieniał konsystencję? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :good: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 06:04_________________________________________________

yhmm...szukam skrzyni quattro WAŁU, DYRFA. ITD I mi te koła w oko wpadły.

będziesz Q rezał?

Masz jeszcze swoje RS`y czy juz sprzedałeś?? :naughty:

nie sprzedam- uwielbiam moje felgi :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko: w którym kanale i jakim kodem przyucza się VIN w sterowniku świateł (MCE)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko: w którym kanale i jakim kodem przyucza się VIN w sterowniku świateł (MCE)?

Kanal 81: wartość 46992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje się ktoś ile kosztują listwy w aso te które zakrywają śruby od listew progowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje się ktoś ile kosztują listwy w aso te które zakrywają śruby od listew progowych

jeśli masz ich numery z ETKI, wystarczy je wpisać tutaj: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znowu mi auto postalo na mrozie, ale bylo cieplej niz przedwczoraj... i BRAKE wyrzucalo mi tylko przy skrecie w uliczke (czyli mniej wiecej pelny obrot kierownicy) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znowu mi auto postalo na mrozie, ale bylo cieplej niz przedwczoraj... i BRAKE wyrzucalo mi tylko przy skrecie w uliczke (czyli mniej wiecej pelny obrot kierownicy) :mysli:

Sprawdziłeś poziom płynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, pobawiłem się ręcznym tak jak pisałeś i póki co problem zniknął. Zobaczę jeszcze jutro. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

na moich jerst czarny lakier pod jakiś biały podkład lub coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

na moich jerst czarny lakier pod jakiś biały podkład lub coś takiego

dobra zjade sobie po fiszkach bo nie wiecie o co mi chodzi. np a6 allroad ma zderzaki i listwy na blotnikach właśnie w takim klorze i na wlepce jest kolor nadwozia i jest obok kod lakieru tych zderzaków. No ale z tego wzgledu ze wiekszosc ma wszystko dokładane i na wlepie nie bedzie numeru to znajde innym sposobem. Ale są na bank lakierowane, to jest taka nawet struktira jakby Gumowata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

Potwierdzam, mam nówki w kartonach zapakowane i są matowe w jednolitym kolorze, na bank nie ma na nich warstwy lakieru.

Natomiast co do zderzaka tył S4 to chętnie poznam kod lakieru dyfuzora bo wiozę do lakiernika w przyszłym tygodniu oba zderzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...