Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie też zszywek stanleya używałem i ten nic nie warty zszywacz robiony gdzieś w tajwańskiej puszczy rozleciał mi sie w rękach po parunastu strzałach, wiec zależy jak kto trafi ;)

Kupiłem wkońcu stanleya za coś koło 20f i tym to możesz nawet ptaki do drzewa z 10 metrów przypinać ;)

no dzieki dzieki

wlasnie go rozrabalem ;)

jeszcze tylko tapicere wymienic

znalazlem taki manual bardzo mi pomógł

http://postimg.org/image/pfybeed8h/

jak będziesz docinał z przodu pod kubki ,to najpierw złap zszywkami ,lepiej jest materiał,skórę naciągać no i za krótko nie przytniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka. Panowie jakie oznaczenie na wlepce w bagazniku powinno byc jesli jest pakiet zew ori s line?

:szukaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/?p=969794#entry969794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

201511060_srepssp.jpg

Ciekawy ten spojler jeździ po Jarosławiu

Jest rozmach[emoji12]

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler spojlerem ale końcówka wydechu też robi robotę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

17adf2f55f5aa095b12e70f748c743e3.jpg

9163315ee0f9eb0a0ccf276d13cd4307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma swój gust , nie ma co dyskutować. Jak by nie to , to wszyscy jeździlibyśmy taki samymi furaczami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ta ruła wydechowa wystaje po to aby kierowca w zimie mógł dokładnie odśnieżyć szybę z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ta ruła wydechowa wystaje po to aby kierowca w zimie mógł dokładnie odśnieżyć szybę z tyłu :kox:

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ta ruła wydechowa wystaje po to aby kierowca w zimie mógł dokładnie odśnieżyć szybę z tyłu :kox:

[emoji122] [emoji38]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam błąd 17564 Czujnik podciśnienia MAP - zwarcie do masy / otwarty obwód. Co jakiś czas odcina mi turbo. W jaki sposób mogę wykluczyć czujnik i jak mam sprawdzić przejście wtyki 4pin???

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam błąd 17564 Czujnik podciśnienia MAP - zwarcie do masy / otwarty obwód. Co jakiś czas odcina mi turbo. W jaki sposób mogę wykluczyć czujnik i jak mam sprawdzić przejście wtyki 4pin???

zrób diagnostykę i spójrz na parametry Ciśnienia doładowania w momencie występowania usterki

z własnego doświadczenia wiem ,że te czujniki padają a nowy nie kosztuje majątku

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3019191934191-0_281_002_401-Czujnik-ci%9Cnienia-w-kolekt.-ss%B9cym.htmlbez rabatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie miałem fabrycznie instalacji podświetlanego podłokietnika, mogę się wlutowac w kabelek lecący do podświetlenia popiołki tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie miałem fabrycznie instalacji podświetlanego podłokietnika, mogę się wlutowac w kabelek lecący do podświetlenia popiołki tył?

Ja sie tam podpinalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie miałem fabrycznie instalacji podświetlanego podłokietnika, mogę się wlutowac w kabelek lecący do podświetlenia popiołki tył?

Ja sie tam podpinalem

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś na handel kloszy lamp do b6? Bo moje i tak są już do wymiany a potrzebuję je rozkleić więc bym się nie pitolił tylko bym je pojechał jak rzeźnik, a lampy są valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie. Czy w miejsce lamp halogenowych, wsadzilbym ori xenonowe to bedzie to hulalo? Z kims kiedys rozmawialem ze tak, tylko nie bedzie regulacji poziomu chyba dlugich. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...