Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Górne lewe na zdjęciu 0afdc0ccabf63dc8c30563e48dacd10c.jpg

Za komplet przód tył w aso płaciłem 105 zl, zamienniki droższe

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A te spinki ze srubkami to jaki nr i po ile one ?

Opublikowano

Mam możliwość kupna tylnego stabilizatora od RS4 b7 . Problem w tym że ori ma nr 8E0511409AL. Sprzedający napisał że ten jego ma nr 8E0511409AJ . Podał średnicę 20mm ale te szły w S4. Wie ktoś czy z końcówką AJ jest od S4 ?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spora część RS4 ma 20mm tak jak S4. Zależy od zawieszenia, bo były dwa rodzaje.

Opublikowano

Obecnie mam 18mm (1bv) Jest sens zmieniać na ten 20mm czy lepiej czekać na cud i że pojawi się 22mm ? Zakładam teraz sprężyny eibach prokit i nowe amorki sachsa . Podobno prokit jest miękki i dlatego chcę stabilizator od RS4.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zawsze jest sens zakładanie grubszego stabilizatora ;)

:hi:

Opublikowano

przednie gumy są takie same do wszystkich wersji

Czyli jakie? Nr katalogowy?

4D0 411 327J

Opublikowano

A te spinki ze srubkami to jaki nr i po ile one ?

8D0805121 x 8 śruby podłogi 12zl szt

8D0805960 x 8 blaszki z gwintem 6.8szt

4A0805137 x 8 gumowe podkładki 80 gr

8E0805121A x 3 śruby frontu 16zl szt

Gumowe podkładki klinują śruby, nie wylatują po odkreceniu. Do kompletu brakuje 4 kołków plastikowych z gniazdami

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć miśki... Możecie mi podpowiedzieć kto jest producentem ori termostatu 06B121111K dla ALT?

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

Cześć miśki... Możecie mi podpowiedzieć kto jest producentem ori termostatu 06B121111K dla ALT?

Behr :wink:

Opublikowano

Zawsze jest sens zakładanie grubszego stabilizatora ;)

:hi:

Ale po co? Oj synek
Opublikowano

A te spinki ze srubkami to jaki nr i po ile one ?

8D0805121 x 8 śruby podłogi 12zl szt

8D0805960 x 8 blaszki z gwintem 6.8szt

4A0805137 x 8 gumowe podkładki 80 gr

8E0805121A x 3 śruby frontu 16zl szt

Gumowe podkładki klinują śruby, nie wylatują po odkreceniu. Do kompletu brakuje 4 kołków plastikowych z gniazdami

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Podziekowal :)

Opublikowano

Cześć miśki... Możecie mi podpowiedzieć kto jest producentem ori termostatu 06B121111K dla ALT?

Behr :wink:

Dzięki Wandziu. Znalazłem kilka firm i zastanawiałem się która produkuje sprzęt na pierwszy montaż ;)

Opublikowano

Zawsze jest sens zakładanie grubszego stabilizatora ;)

:hi:

Ale po co? Oj synek
Charakterystyka auta sie zmienia ... i przeważnie na plus ... odkąd mam te z h&r'a to po łukach idzie gonić zupełnie inaczej
Opublikowano

Cześć miśki... Możecie mi podpowiedzieć kto jest producentem ori termostatu 06B121111K dla ALT?

Behr :wink:

Dzięki Wandziu. Znalazłem kilka firm i zastanawiałem się która produkuje sprzęt na pierwszy montaż ;)

Teraz jest bajka za 200zl masz behra a jak ja zaczynałem przygodę z ALT(2009) to zabuliłem 470zł za ori :facepalm:

Opublikowano

Wandziu co to na Ciebie :grin:

Opublikowano

Zawsze jest sens zakładanie grubszego stabilizatora ;)

:hi:

Ale po co? Oj synek
Charakterystyka auta sie zmienia ... i przeważnie na plus ... odkąd mam te z h&r'a to po łukach idzie gonić zupełnie inaczej
Pierw trzeba mieć czym gonić [emoji6]
Opublikowano

No tak :)

Opublikowano

Pajda odkąd jeździsz paseratii bardzo zdziadziałeś :grin:

Opublikowano

Pajda odkąd jeździsz paseratii bardzo zdziadziałeś :grin:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.