Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że tak:

Właścicielem konta Me_pl i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011

Jak wejdziesz na stronkę me.pl i kontakt będzie podany ten sam adres i nazwa spółki - TERG S.A.

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda ok nie lepiej podjechać do sklepu? Lub N me.pl zamówić?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

tu masz raty 0% i tylko dlatego myślę o zakupię przez allegro :wink:

Wygląda na to że tak:

Właścicielem konta Me_pl i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011

Jak wejdziesz na stronkę me.pl i kontakt będzie podany ten sam adres i nazwa spółki - TERG S.A.

czyli było by w porządku, bo numer kontaktowy mają też taki sam jak na stronie producenta , jutro jeszcze zadzwonię i się zapytam , będę spał spokojnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok nie lepiej podjechać do sklepu? Lub N me.pl zamówić?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

tu masz raty 0% i tylko dlatego myślę o zakupię przez allegro :wink:

Wygląda na to że tak:

Właścicielem konta Me_pl i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011

Jak wejdziesz na stronkę me.pl i kontakt będzie podany ten sam adres i nazwa spółki - TERG S.A.

czyli było by w porządku, bo numer kontaktowy mają też taki sam jak na stronie producenta , jutro jeszcze zadzwonię i się zapytam , będę spał spokojnie :decayed:

Myślę też że allegro by nie pozwoliło na fikcyjne konto ;)

Po 2 dużo komentarzy ma więc powinno być ok

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce wstrętne :wink: Orientujecie się, czy lusterko wewnętrzne fotochrom jest takie same w A4B7, jak w A6C6?

Wygląda podobnie, ale nie wiem czy nie ma jakiejś różnicy :)

Trzeba powoli zbierać graty na wiosnę :grin::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce wstrętne :wink: Orientujecie się, czy lusterko wewnętrzne fotochrom jest takie same w A4B7, jak w A6C6?

Wygląda podobnie, ale nie wiem czy nie ma jakiejś różnicy :)

Trzeba powoli zbierać graty na wiosnę :grin::D

chyba tak ale głowy nie dam sobie uciąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się chwalić. Na razie seria, bez żadnych frykasów. Zero s-line, zero lepszego wypasu......można powiedzieć, że taka lepsza seria.

Ale z ważniejszych spraw, to potwierdzony przebieg 220k i oryginalny lakier na całym aucie, poza częścią klapy bagażnika - jakaś akcja serwisowa w 2012r. Czarny avant 2010r 2.0 tdi CAHA w multitroniku. W planach mam kompletnego S-Line, sprężyny, bo 1BA komfort niesamowity, ale stoi jak koza, full fotochrom, może składane lustra...i jakieś kosmetyczne zabiegi, ale czas pokaże co i jak. Ogólnie auto jest mega zayebiste. Bije na głowę każde moje wcześniejsze, nawet A4, mimo, że była mega napchana. Nietrafiona przygoda z passatem B7 bardzo dobrze się zakończyła :grin:

Poniżej fotka z ogłoszenia:

hOrUbKz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sztuka. Gratulacje. Polift robi jednak robotę. Dawno bym się na to przesiadł, ale dla mnie za duża krowa. Robiłem kilka przymiarek i jednak A4 gabarytami jest dla mnie idealne. W A6 czuć tą wielkość która mnie przytłacza. Ale jako rodzinny dupowóz to bardzo dobry wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest ogromna różnica w cenie . Z jakością też będzie ok ?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

mam u siebie w Cabrio i złego słowa nie mogę na razie powiedzieć..

Orientujecie się, czy lusterko wewnętrzne fotochrom jest takie same w A4B7, jak w A6C6?

kupowałem kiedyś do przedliftowego C6 lustro fotochrom, od Czakiego.. chyba było z B7 jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę założyć ori hak odpinany do B6 Avant.

Dowiedziałem sie, ze nie pasuje z sedana, to prawda?

Z B7 Avant bedzie pasował?

I jaka jest normalna cena za komplet i czy ogólnie sugerować sie nr hakow, bo co hak to widzę, ze ma inne nr... A szukam tylko ori odpinanego AL-KO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka C6 :)

Jak to na rodzinne kombi przystalo to gwincik + 20' i juz to jakos zacznie wygladac :D

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się chwalić. Na razie seria, bez żadnych frykasów. Zero s-line, zero lepszego wypasu......można powiedzieć, że taka lepsza seria.

Ale z ważniejszych spraw, to potwierdzony przebieg 220k i oryginalny lakier na całym aucie, poza częścią klapy bagażnika - jakaś akcja serwisowa w 2012r. Czarny avant 2010r 2.0 tdi CAHA w multitroniku. W planach mam kompletnego S-Line, sprężyny, bo 1BA komfort niesamowity, ale stoi jak koza, full fotochrom, może składane lustra...i jakieś kosmetyczne zabiegi, ale czas pokaże co i jak. Ogólnie auto jest mega zayebiste. Bije na głowę każde moje wcześniejsze, nawet A4, mimo, że była mega napchana. Nietrafiona przygoda z passatem B7 bardzo dobrze się zakończyła :grin:

Poniżej fotka z ogłoszenia:

hOrUbKz.jpg

Gratki zakupu

Ładny golasek dobrze ze jest ksenon

Ile się to ceni jak można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje stopek licznika tzn.tych elementów na którym opiera się wskazówka predkosciomierza

Może ktoś podpowie gdzie takie ustrojstwo dostać.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aso tym handluje :D ale cena ...

Ja moge polecic gumowe z "frogum" bardzo fajna guma, elegancko dopasowane itd. Z Knurowa sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie mamy kogoś kto może handluje ori dywanikami gumowymi?

Ja brałem od kolegi z forum. Jest temat przypięty gdzieś :) cena ok , jakoś ok, delikatnie czasem rozmiar nie odpowiada , ale kupiłbym je drugi raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...