Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Pytanko, czy łożysko koła może raz szumieć raz nie ? Czy jak już szumi to cały czas ?

Tak, może szumieć lub nawet buczeć jednostajnie przy jeździe na wprost. Narasta od ok 30 km/h. Cichło lub narastało przy skrecaniu. Mowa o przodzie, nie dotyczy tylnych

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak myślicie jak pomaluje plastiki od kierunków w czarny mat czy będzie widać jak świecą kierunki na pomarańczowo?

Opublikowano

Przeciez to zarowki swiecą i one dają kolor, a nie te plastiki, ktore chcesz pomalowac :)

Opublikowano

:hi: Pytanko, czy łożysko koła może raz szumieć raz nie ? Czy jak już szumi to cały czas ?

Raczej nie mordo. Jak już pada to tylko się nasila temat :wink:

Opublikowano

O nie ! U mnie zaczęło teraz najczęściej po zakrecie coś popiskiwac dość głośno przy lewym przednim kole. U jadę z 200 m i przestaje. Słychać to przy małych prędkościach. Dźwięk to takie piszczenie Przerywane.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany, nie posiada ktoś na sprzedaż elementów podsufitki S-LINE ( czarnej) do B6/B7 ? Dokładnie potrzebuję ten plastikowy element, na którym wisi wciśnięty słonecznik kierowcy.

Edytowane przez filip1001

Opublikowano

Panowie mam ten zegarek atomowy znaczy ta palemke.... zaczeła mi raz swiecic 2 dni zgineła i tak pare razy az od miesiaca wcale nie swieci....

Co moze byc przyczyna???

Ostatnio wyłaczyłem komunikat o TMC RDS bo po właczeniu RNS-D wyskakiwał taki komunikat....czy to przez to nie działa???

Opublikowano

Uwalony moduł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie potrzebuje wysłać zderzak do Czech. Zna ktoś jakąś fajną stronę gdzie można zamów kuriera i nie skasuja mnie za to bardzo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jaki zestaw wahaczy założyć zamiast lema? Słyszałem pochlebne opinie o wahaczach RTS, ale nie wiem jak się do tego odnieść..

Dużo jeżdżę i nie chcę zmieniać wahaczy co trzecią wymianę oleju.

Poza tym da radę samemu wymienić tuleje w tylnych wahaczach w ośce?

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

Panowie jaki zestaw wahaczy założyć zamiast lema?

Jeżeli nic się nie zmieniło w procesie produkcyjnym to master sport powinien Cię zadowolić. Tylko końcówki drążków od razu w śmietnik zeby nie kusiło montować.

Opublikowano

Uwalony moduł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie potrzebuje wysłać zderzak do Czech. Zna ktoś jakąś fajną stronę gdzie można zamów kuriera i nie skasuja mnie za to bardzo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

K-express ok 45zl zderzak [emoji4]

Panowie jaki zestaw wahaczy założyć zamiast lema?

Jeżeli nic się nie zmieniło w procesie produkcyjnym to master sport powinien Cię zadowolić. Tylko końcówki drążków od razu w śmietnik zeby nie kusiło montować.

Potwierdzam 35kkm na gwincie zrobiłem i cisza ,pod sam koniec pokusiłem się i załozyłem te końcówki drążka ale musiałbym zadzwonić do nowego właściciela czy dalej na nich jezdzi[emoji6]
Opublikowano

Jakieś pewne źródło skąd brać zestaw, czy jak leci z allegro?

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam to od Wandeja brałem ;)

Opublikowano

Koledzy da radę w Naszych audiczkach wyłączyć kontrolkę o niskim poziomie płynu spryskiwaczy vag-iem? U mnie do tej pory zawsze mnie informowała o niskim poziomie płynu, niestety dzisiaj skończył się płyn i nawet się nie odezwała. A pamiętam, że coś tam w kodowaniach licznika zmieniałem ostatnio, zastanawiam się czy pogrzebałem za bardzo w kodowaniu czy czujnik się wysrał.

Opublikowano

Zworke zrób zamiast czujnika :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zworke zrób zamiast czujnika :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

ale on chce żeby piszczało,jak zrobi zworkę to na pewno nie zapiszczy

Opublikowano

Panowie ktoś poleci z czego ściągnąć program ELSA do Audi i VW ? :)

Opublikowano

Chomik.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie kupie sprawny moduł zegara radiowego o numerze 8K0 919 145 A

Moze ktos posiada takowy??? Jak cos to PW badz tutaj odp.

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

Na allegro tego pełno

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.