Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stoi suka, tylko felgi dobrej brak ...86d91fbe4d7dfe855903eb0fe75020dd.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczurek poszedł za 20 :decayed:

Przepłacili. Ja bym dał dyche. Muszę z czegoś żyć. :naughty:

Opublikowano

Stoi suka, tylko felgi dobrej brak ...86d91fbe4d7dfe855903eb0fe75020dd.jpg

Listwy ori?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Panowie czy wskazówka paliwa a info na fisie o przejechanym dystansie do braku paliwa w baku to 2 różne tematy ?

czy może liczba km do przejechania jest liczona że wskaźnika paliwa właśnie??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy wskazówka paliwa a info na fisie o przejechanym dystansie do braku paliwa w baku to 2 różne tematy ?

czy może liczba km do przejechania jest liczona że wskaźnika paliwa właśnie??

Liczba km do przejechania jest liczona na podstawie tego co jest w baku i średniego/chwilowego* spalania.

*Niepotrzebne skreślić.

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Dobrze rozumiem.

Jeśli wskazówka moimi zdaniem źle wskazuje to liczba km.na fisie też jest błędna.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak bo komputer widzi tyle samo paliwa co Ty na wskazówce.

Opublikowano

To chyba nie jest normalne. Nigdy w manualu tego nie miałem. Może w automacie jest z racji bezpieczeństwa dla skrzyni....nie mam pojęcia.

normalne :) jakbyś kupił ten silnik w manualu to na luzie miałbyś to samo :) taka ochrona żeby nie piz*ować w miejscu ;) miałem przez ponad 4 lata ten silnik w A5tce :)

Tak jak Jędrzej pisze. Jak się nie mylę weszło to w życie 2006/2007. Mam manuala i jest to samo powyżej 3tyś nie podkręcisz ;)

Opublikowano

@up, a jak masz wrzucony 1. bieg i wciśnięte sprzęgło to też to działa?

Opublikowano

Nie dawno u kumpla tyle że w vivaro na postoju ja mu gaz a obroty chyba do 2000,ruszyliśmy i kręci normalnie .

Opublikowano

Wrzucony bieg nic nie zmienia, dopiero jak sie chociaz troche ruszy.

Opublikowano

Panowie ,na środku skrzyzowania zapaliło mi sie na raz esp,swiece i autem samo jedzie bez gazu na 1 biegu 10km/h .....tryb awaryjny??...zgasiłem ...odczekałem ...zapaliłem to samo.....

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Mordeczki, ma ktoś na sprzedaż lusterko wsteczne fotochrom do A6C6 s-line? Ponoć z A4B7 też pasuje.

Opublikowano

@up, a jak masz wrzucony 1. bieg i wciśnięte sprzęgło to też to działa?

Małe sprostowanie u mnie nie działa to jeżeli mam lewarek w pozycji neutralnej bez sprzęgła. Przy wciśniętym sprzęgle nie ważne czy bieg wrzucony czy też nie to więcej niż 3 nie przekroczy

Opublikowano

a to nie jest tzw procedura startu ?

Opublikowano

a to nie jest tzw procedura startu ?

Bartek w 1.9 tdi procedura startu :polew::decayed:

Opublikowano

Chlopacy rozbieral ktos samemu rozrusznik i wymienial bebechy ze srodka w AVFie ?

Opublikowano

Mordeczki, ma ktoś na sprzedaż lusterko wsteczne fotochrom do A6C6 s-line? Ponoć z A4B7 też pasuje.

Biggman cos tam ma

Opublikowano

Powitac

Pany ktos spawa gotowce do 1.8t a4 b6 pod FMIC w fajnej cenie????

Znaczy sie rury :)

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

Pany ma ktoś przedni zderzak a4 b7 s line pod ksenon do sprzedania ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.