Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fachowo się to nazywa VFIS

tylko tu troszkę gorsza grafika :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanape w góre i wszystko będzie jasne

Opublikowano

Siema, co może być na rzeczy, po jeździe i rozgrzanym silniku 90st obroty mi wskakują z 800 na 900 i tak się utrzymują do momentu wyłączenia i włączenia auta.

Kolejna sprawa, na pozycji skrzyni N lub P obroty nie chcą przekroczyć 3 tyś. Jest to normalne? Podczas jazdy wszystko jest ok.

Silnik 2.0 CAHA 170KM multitronik.

Opublikowano

No to ja na skrzyni FTM czyli z 2.5TDi Quattro na 3 przy 4,3k obr/min mam równo 100km/h.

Opublikowano

pany może komuś siatkę bagaja nr 4a9861869? ja mam inna teraz ;)

Opublikowano

Jakbym sie tak nie pospieszyl ze sprzedażą b7 to może i bym ją jednak naprawił...

Coś ty synek odjaniepawlił ?! :blink: Chwilę mnie nie było :ph34r:

Opublikowano

Panie nowy klient na spotach będzie :decayed:

b0c61b64aea25de147698b4031752576.jpg

Opublikowano

Pany,jak kupie łokieć przód w szmacie to da rade z mojego przełożyć skórkę klapki?

Opublikowano

Panie nowy klient na spotach będzie :decayed:

b0c61b64aea25de147698b4031752576.jpg

Przeca to draśniecie tylko
Opublikowano

Panie nowy klient na spotach będzie :decayed:

b0c61b64aea25de147698b4031752576.jpg

było mówić... Zawsze te 10k pln mam w skarpecie ukiszone. Coś byś spuścił z tej dychy na rejestrację, paliwo i uszkodzone elementy i miałbyś po problemie. Ja bym miał za to zajęcie na weekend. :decayed:

Opublikowano

Panie nowy klient na spotach będzie :decayed:

b0c61b64aea25de147698b4031752576.jpg

Przeca to draśniecie tylko
powiedz to gościowi który wycenił na 9 tys € :grin:

Szczurek poszedł za 20 :decayed:

Opublikowano

Pany,jak kupie łokieć przód w szmacie to da rade z mojego przełożyć skórkę klapki?

Da się choć zabawy jest troszkę żeby ni zniszczyć, moja skórka z b7 odczepila się bez problemu a szmata z b6 bardzo mocno trzymała na bolcach z klejem. Ale dało radę.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karol1981

Opublikowano

Pany,jak kupie łokieć przód w szmacie to da rade z mojego przełożyć skórkę klapki?

Da się choć zabawy jest troszkę żeby ni zniszczyć, moja skórka z b7 odczepila się bez problemu a szmata z b6 bardzo mocno trzymała na bolcach z klejem. Ale dało radę.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Podziękował kolego[emoji106]
Opublikowano
na pozycji skrzyni N lub P obroty nie chcą przekroczyć 3 tyś. Jest to normalne? Podczas jazdy wszystko jest ok.

Ja tak miałem w 2.0TDI BPW z manualem.Na biegu jałowym wciskałeś gaz w podłogę a obroty dochodziły gdzieś ok 2-2,5 tyś

Też nie wiem o co kaman :eusathink:

Opublikowano

To chyba nie jest normalne. Nigdy w manualu tego nie miałem. Może w automacie jest z racji bezpieczeństwa dla skrzyni....nie mam pojęcia.

Opublikowano

W manualu tak jest ale jak testujesz sondę lambda :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To chyba nie jest normalne. Nigdy w manualu tego nie miałem. Może w automacie jest z racji bezpieczeństwa dla skrzyni....nie mam pojęcia.

normalne :) jakbyś kupił ten silnik w manualu to na luzie miałbyś to samo :) taka ochrona żeby nie piz*ować w miejscu ;) miałem przez ponad 4 lata ten silnik w A5tce :)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Super, dzięki za rozwianie wątpliwości. Też coś tak kojarzę, że znajomy w Octavii z 2010r w manualu chyba tak miał.....A czy podwyższone obroty silnika z 800 na ok 900 na jałowym przy rozgrzanym silniku mogą dotyczyć DPFa?

Ostatnio pojawiło sie to zjawisko u mnie i doczytałem, że prawdopodobnie DPF.

Opublikowano

Bardzo możliwe że wtedy dpf wypala sadze dlatego mogą być podwyższone

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano

dokładnie, to dopalanie DPF :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.