Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Frostyyy - jeszcze jedno. Daj GPS-a na deskę przed szybę i zobacz czy jest lepszy odbiór (liczba satelit). Ew. kup nowego GPS-a - kosztuje jakieś 50zł i zobacz czy jest lepiej.

No sprawdzę, a powiedz mi ile satelitów powinien łapać GPS?

I jeszcze jedno, gdzie dokładnie szukać przewodu na którym będzie implus do centralnego zamka? Tak żeby pół samochodu nie rozbierać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-8 na takiej antenie:wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Marcin daj fote jak nakleiłeś:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanko, da się zakodować kluczyć bez Vaga ? Chyba nie co ? bo tam jest IMO do zaprogramowania :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ciemno już dziś ale nakleiłem :decayed: ale wiesz co Doniek do srebrnego pasowaćnie bedzie nakleje chyba tą drugą na drugiej stronie :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ciemno już dziś ale nakleiłem :decayed: ale wiesz co Doniek do srebrnego pasowaćnie bedzie nakleje chyba tą drugą na drugiej stronie :kox::polew:
Jutro widzę fotkę na pw:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostyyy - jeszcze jedno. Daj GPS-a na deskę przed szybę i zobacz czy jest lepszy odbiór (liczba satelit). Ew. kup nowego GPS-a - kosztuje jakieś 50zł i zobacz czy jest lepiej.

No sprawdzę, a powiedz mi ile satelitów powinien łapać GPS?

Sprawdzałem wczoraj u siebie - na ori antenie mam 8.

I jeszcze jedno, gdzie dokładnie szukać przewodu na którym będzie implus do centralnego zamka? Tak żeby pół samochodu nie rozbierać :banan:

Nie ma takiego przewodu - informacja z pilota leci przez antenę do MK a z niego do każdego sterownika w drzwiach po szynie CAN. Dopiero dany sterownik w drzwiach ma bezpośrednie połączenie z zamkiem.

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Ponowię pytanko, da się zakodować kluczyć bez Vaga ? Chyba nie co ? bo tam jest IMO do zaprogramowania :whistling:

Chodzi o pilota który nie pracował wcześniej z danym MK czy takiego, który pracował i teraz się nie łączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozkowi chodzi o b7 adoptowac do b6.

Bez vaga ani rusz.

A jeśli tak to oczywiście, nie ma szans :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wczoraj u siebie - na ori antenie mam 8.

U mnie dzisiaj chyba 3 były :grin:

Nie ma takiego przewodu - informacja z pilota leci przez antenę do MK a z niego do każdego sterownika w drzwiach po szynie CAN. Dopiero dany sterownik w drzwiach ma bezpośrednie połączenie z zamkiem.

To teraz nie wiem jak to ugryźć mam :eusathink: A od kierunkowskazu któregoś przewód w kabinie gdzieś "pod ręką" jest? Albo inaczej, znajdę gdzieś +12V tylko przy otwieraniu i zamykaniu samochodu?

Jozkowi chodzi o b7 adoptowac do b6.

Bez vaga ani rusz.

A jakby bebechy z kluczyka z B6 do kluczyka z B7 przełożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wczoraj u siebie - na ori antenie mam 8.

U mnie dzisiaj chyba 3 były :grin:

Nie ma takiego przewodu - informacja z pilota leci przez antenę do MK a z niego do każdego sterownika w drzwiach po szynie CAN. Dopiero dany sterownik w drzwiach ma bezpośrednie połączenie z zamkiem.

To teraz nie wiem jak to ugryźć mam :eusathink: A od kierunkowskazu któregoś przewód w kabinie gdzieś "pod ręką" jest? Albo inaczej, znajdę gdzieś +12V tylko przy otwieraniu i zamykaniu samochodu?

Jozkowi chodzi o b7 adoptowac do b6.

Bez vaga ani rusz.

A jakby bebechy z kluczyka z B6 do kluczyka z B7 przełożyć?

adamooo coś kombinował z tym tematem zasięgnij info u niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do B6, witam :decayed:

B5 poszło? pochwal się nowym nabytkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło B5 w zeszłym tyg, wczoraj kupiłem b6, musze ogarnac jakies zdjecia i wrzuce, ogolnie nic ciekawego :decayed: 2002 1,9tdi awx, avant, z "wypasu" jesli to mozna nazwac to podgrzewane fotele, i czarna skóra ale nie w kubłach, :grin: po za tym seria jak narazie, trzeba dopracowac i będzie igła, ale jest ok

dzisiaj jedna fotke strzelilem po gruntownym myciu i czyszczeniu :

http://img845.imageshack.us/img845/2432/111wds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałbyć sedan, bo ostatnio zastanawiałem się na ch mi avant ?? No i sie dowiedziałem, że jednak będzie potrzebny , bo rodzina się powiększa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...