Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki ile dostanę za moje b6 w wersji golas tylko bedą dekory 1nk i czarna podsufitka zostaje

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Już widzę 19tys.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee myślałem że do wnętrza...

Po co tablice tak dobrze oświetlać. Więcej fotek z fotoradarów przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil z moich osobistych doswiadczen nie polecam Tobie zakupu aku Centra Futura.

Jezeli poszukasz w necie opini innych uzytkownikow to 95% odradza zakup tego akumulatora a w 99.9% firma Centra nigdy nie uznala jakiej kolwiek reklamacji mimo ze gwarancja jest na 3 lata.

Ja osobiscie tez juz w ciagu ostatnich 2 latach ladowalem moj aku prostownikiem i to temperatura na zewnatrz 9-11stopni a zdazylo sie ze po np. 2 tygodniach malych przebiegow po miescie auto nastepnego dnia nie odpalilo i trzeba bylo ratowac sie prostownikiem do tego najwiekszy minus to do tego aku nie ma mozliwosci dolania gotowego elektrolitu lub wody zdemineralizowanej

W polowie Grudnia jade do Polski na Swieta i cos czuje ze aku moze nie wytrzymac juz polskiej zimy. Jak sie zdazy ze aku padnie to ide kupic Varty lub Boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle fotele od b7

dokładnie. zwykłe, sportowe fotele z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to mozliwe to prosze o jakas fotke pogladowa takich foteli S-Line z B7 bo wiele foteli tego typu widzialem i chodzi mi tylko o takie w materiale i poza wyszyciem loga S-Line na oparciu foteli niczym sie nie roznily od tych w moim aucie no chyba ze byly to pelen wypas , wersja z pelna elektryka. A zwykle fotele z B7 tez calkiem inaczej wygladaja i sa bardzo podobne do zwyklych nalesnikow z B6 tylko strukture materialu jest inna. Teraz nie moge wstawic zdjecia tych nkr.alnych foteli z B7 bo dostepu do kompa nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to mozliwe to prosze o jakas fotke pogladowa takich foteli S-Line z B7 bo wiele foteli tego typu widzialem i chodzi mi tylko o takie w materiale i poza wyszyciem loga S-Line na oparciu foteli niczym sie nie roznily od tych w moim aucie no chyba ze byly to pelen wypas , wersja z pelna elektryka. A zwykle fotele z B7 tez calkiem inaczej wygladaja i sa bardzo podobne do zwyklych nalesnikow z B6 tylko strukture materialu jest inna. Teraz nie moge wstawic zdjecia tych nkr.alnych foteli z B7 bo dostepu do kompa nie mam.

Zobacz u mnie...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to mozliwe to prosze o jakas fotke pogladowa takich foteli S-Line z B7 bo wiele foteli tego typu widzialem i chodzi mi tylko o takie w materiale i poza wyszyciem loga S-Line na oparciu foteli niczym sie nie roznily od tych w moim aucie no chyba ze byly to pelen wypas , wersja z pelna elektryka. A zwykle fotele z B7 tez calkiem inaczej wygladaja i sa bardzo podobne do zwyklych nalesnikow z B6 tylko strukture materialu jest inna. Teraz nie moge wstawic zdjecia tych nkr.alnych foteli z B7 bo dostepu do kompa nie mam.

zwykłe, sportowe fotele. tak wyglądają fotele S-line w B7:

102_0250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aku to takie jest Moje zdanie , z innych opini wynika ze Centra nie jest taka zla ale akurat akumulatory tej firmy jako Centra Futura sa nie wypalem i kiedys czytalem wypowiedz jednego goscia , ze sama firma pocichu sie do tego przyznaje i przyjeli polityke aby nie uznawac zadnych reklamacji.

Jak kupilem autko to mial zainstalowany ori aku z fabryki BOSCH , ktory wytrzymal i to bez zartow 8 lat i dopiero mi padl w Polsce pewnej ostrej zimy i kupujac na szybko gosc polecil mi wlasnie Centre Future abo to dluga gwarancja , duzy prad rozruchowy , bezobslugowy , specjalne oczko kontrolne do stanu naladowania aku , ktore czesto i tak sie gdzies wiesza i wskazuje czarny kolor co oznacza rozladowany akumulator.

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Czyli kolego jedrekx te S-Line poza skora i wyszytym logiem na oparciu niczym sie nie roznia od tych co ja mam , tez elektryczne sterowanie odcinnka ledzwiowego , wysuwana czesc fotela pod nogami kierowcy czy tez mozliwosc zwiekszenia wysokosci owego odcinnka. Ale wiadomo co skora to skora ale narazie nie na moja kieszen.

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S line były jeszcze takie jak moje

103_0154.JPG

Ogólnie profil taki sam jak twoje tylko obszycie inne :hi: i logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce przystapic do dyVisii..
No to działaj wedle wskazówek które są podane wyżej:wink:

dzialam dzialam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zgłoszenia się zakwalifikowały, zaraz dodamy nowych członków na górę strony:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...