Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Artur podeślesz mi jeszcze jedną biała naklejkę tą większą przelewik zrobię później:wink:

spoko :decayed:

Panowie używał ktoś:

BRA OSŁONA MASKI AUDI A4 B6 8E 00-04 SUPER JAKOŚĆ (2854612736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może i pomaga ale ogólnie siara:doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym malować maskę co 2 lata niż to wozić... Zresztą do tego musi być czyste auto non stop bo trochę piasku i porysuje pod spodem:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym malować maskę co 2 lata niż to wozić... Zresztą do tego musi być czyste auto non stop bo trochę piasku i porysuje pod spodem:hi:

tak po prostu pytam bo właśnie na PL drogach to non stop kamieniami wali po aucie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się to nie podoba :whistling: w PL jest tragedia, niestety :kwasny: sam mam pełno odprysków i będę to pewnie za jakiś czas malował :whistling: albo jak bedzie większy przypływ gotówki pomaluje całe auto i będzie idealne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś? Kumpel mi napisał "Jestem w Zakopanym i po całej nocy stania odpaliłem auto, na fisie po chwili wyskoczyła żółta kontrolka oleju z napisem SENSOR, wczoraj jeździłem i nic się nie działo. Stan oleju jest, co może być powodem" Ktoś wie? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało oleju ? niech doleje z 2 setki na wszelki wypadek

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

tylko te 2 setki niech doleje nie więcej, bo za nim mu zniknie ten komunikat na fisie to trochę potrwa:whistling:

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

:kox:

1279201670_by_angelika913_600.jpg

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Gemini - Blue (Sexy Video Clip) - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze link do DIY dokladki s line do zwyklego zderzaka?

Jakos nie moge znalezc:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaram się takim s3, wiem że już stare no ale na nowsze by mnie nie było stać. jak szukałem auta to rozglądałem się też za taka eską. Ta mi się bardzo podoba:

Audi S3 1.8TURBO-250 KM, 4 X 4, KLIMA, XENO,RECARO (2897428544) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej znawcy szybkie pytanie. Chcę się upewnić czy w taki sposób da się spuścić za uruchomionego auta 30 litrów paliwa (ON)

ściągam wężyk zaznaczony na zielono z zaworka (przed filtrem patrząc od strony powrotu z silnika) przedłużam go, aplikuje do banieczki i odpalam furmankę :grin:

pójdzie tym sposobem?

7a0b5992ae24b8f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nic nie kombinuję, jutro auto ma jechać na tankowanie a jeszcze prawie pełny zbiornik jest :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...