Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

rusektdi metanabol z kreatyną i dekstrozą to był mój cykl ... mam jeszcze 0.5 kg dextrosy mam extrym Animal 5400 i z jakieś 0.5 kg białka i kreatynę ......

a zrobiłem dzisiaj sobie Roberta jedzonko cz 4 pyszne to jest polecam .....

Meta jak meta :) dobra na poprawe humoru i samopoczucia ze jest się "wielkim" ogolnie jest wiecej negatywnych stron mety niz pozytywnych wiec moze raczej idz w strone konkretnych koksow albo odpowiedniej suplementacji diety itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

21 lat... a jeśli chodzi o sterydy to myślę o anapolonie i tylko w kaps.albo tabl nic wy strzałach nie wiem czy sie truć czyms innym czy pozostać przy mecie max 3 cykl w roku ...trzeba z rozumem Piotrek98igo a pisałem że samą kreatynę hheee..

wiesz ciągle się uczę nikt nie jest idealny a co sądzicie o Anapolonie.. bo myślę żeby spróbować wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 lat... a jeśli chodzi o sterydy to myślę o anapolonie i tylko w kaps.albo tabl nic wy strzałach nie wiem czy sie truć czyms innym czy pozostać przy mecie max 3 cykl w roku ...trzeba z rozumem Piotrek98igo a pisałem że samą kreatynę hheee..

wiesz ciągle się uczę nikt nie jest idealny a co sądzicie o Anapolonie.. bo myślę żeby spróbować wakacje

Powiem tak środek sam w sobie b.dobry oczywiscie jesli jest dobrego pochodzenia. Inna sprawa tabletki, kapsulki jada niezle watrobe ktora jest tylko jedna. Wiec jesli chcesz brac sterydy to zastanow sie nad strzalami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za radę .......strzały nie wchodzą w grę ....... najwyżej tylko 2 raz w roku będę brał ta metę a tak to jakieś odzywki ..i oczywiście dobre odżywianie...

. zrobię tak że tego anapolika jeszcze spróbuje a potem zostanę przy mecie bo słabsza chemicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie zapisuję się od jutra na siłownię- potrzebny mi trening niszczący- maks napierdalalnie nawet razy w tygodniu ale w 3 miechy muszę wyglądać lepiej- wiecie wakacje. tylko małymi cięzami bo sam będę ćwiczył większość czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardio, cardio, cardio, cardio i jeszcze raz cardio (~45min na tętnie ~140)

jeżeli pod fecikiem jest jakieś mięso to w 3 miesiące coś pewnie uda się odsłonić. W przeciwnym wypadku, bez dźwigania ciężarów się nie obejdzie - Twój organizm musi dostać "impuls"/czuć konieczność, by zwiększać swoją masę mięśniową (dodatkowa masa m. to dodatkowe wydatki energetyczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczyć chcę i dużej ilości powtórzeń też się nie boję tylko cięży nie za duże bo siły nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy 106 juz nie jest zle to mysle ze idealnie dla Ciebie okolice 100kg i bedzie konkretnie.

Jakie wyniki ? Sztanga itp itd ?

Waga końcowa nie ma dla mnie znaczenia, poza tym wzrost 192cm też trochę waży, liczy się końcowa niska zawartość tłuszczu

Przy rzeźbie pisanie ciężarów na sztandze uważam za zbyteczne, bo z ciężaru zrzuciłem dość znacznie ze względu na zwiększoną pracę włókien szybkokurczliwych, które przy treningach na siłę i na masę nie miały za dużo do roboty.

Bardziej mam w planach przy treningu na rzeźbę powrócić do obwodów z treningu masowego tj. 50cm w bicku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokładnie, ale najfajniejsze jest to że jak zaczynałem ćwiczyć na siłce to chciałem dojść do 40, później zmieniło się i chciałem 45, później 50, teraz 50 na rzeźbie, ciekawe kiedy powiem sobie dobra starczy już, teraz tylko to utrzymywać. Pewnie jak trzeba będzie szyć ciuchy na zamówienie, bo nie każde XXL pasuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to jestem w kropce przez te bole miesni,zastanawiam sie co robic czy cwiczyc i czekac az minie jakos samo czy odpuscic na kilka dni...suplementacja to glownie kreatyna mono +DAA

zapomnialem dopisac, ze rowniez przedtreningowki, ale tylko hardkorowe :)

Może cię to zainteresuje ,ale jeśli bolą cię mięśnie i już nie tylko barki ale więcej grup to oznaki konkretnego przetrenowania.Z własnego doświadczenia wiem,że lekkie treningi gówno pomagają,należy się przerwa.Niedawno sam miałem 10 dniową i powiem że jest super,bo na pierwszych traningach miałem więcej siły.A prawda jest taka że większość się miga od dłuższych przerw żeby za dużo wody im nie zeszło.W przerwie dobre jedzonko:warzywka na parze i białka różnego pochodzenia:czerwone mięso,ryby,jajca i raczej odpuścić świninę.Ważne nie jeść na 1,5-2 godziny przed snem żadnych ważyw ani szczególnie mięsa,polecam kefir.Mięso szczególnie świnina jedzone na noc dopierd*la strasznie stawy,tego poprostu nigdyu się nie robi,zrtesztą i tak by gniło do rana bo na leżąco już nie trawimy.Na koniec dodam że regeneracja nie nastąpi bez snu.Norma 8 godzin musi być! A jeśli masz warunki to drzemka w czsie 14-16 jeśli póżniej to już lepiej wcale.Na stawy Glucon Combi,Forte b.dobre. Unikaj monotonnej diety i wypocznij,a zobaczysz jakiej petary dostaniesz,bo jak napierd*la to kwas jak h*j.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak biorę osłonkę

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

jakie polecacie osłonki

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

jakie polecacie osłonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie luz. Ale lepiej idz do jakiegos klubu zainwestuj w karnet i tam zapytaj trenera o trening i jedziesz z koksem. Z doswiadczenia wielu osob wiem ze sprzet ktory kupuje sie do domu potem staje sie niepotrzebny a bo i checi brak... Dlatego Panie kupuj karnet wiecej ludzi wieksza motywacja itp itd a i czasem dupeczki daja niezly strzal naturalnego testosteronu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy dla grubasów ;>

ale ja mam w pasie 94cm to w łapie dla grubasów bedzie ok ale w pasie bym ze dwie poduszki mógł wrzucić, poza tym najgorzej to jest z koszulami i garniakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam w pasie 94cm to w łapie dla grubasów bedzie ok ale w pasie bym ze dwie poduszki mógł wrzucić, poza tym najgorzej to jest z koszulami i garniakami

Znam ból,jak sie hajtałem to pamiętam te teksty że pan nieproporcjonalny jest;/ do tego mam 1.95 wrostu to już wogóle jest festiwal,bo i portki za krótkie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...