Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

fura 1 klasa :good:

mam nadzieję że teraz rozumiesz... też kiedyś tak uparty byłem i takie błędy popełniałem... ale teraz życzę Ci byś doprowadził swoją do podobnego stanu :wink4:

Somes czym kleiłeś tą lotke z tyłu ?

lotkę? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki SMS ja tez sie nawrócilem :decayed: to dobry chop nie wiem za co te kropsy łapie :decayed: :decayed:

Za szczerość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 05:06_________________________________________________

Somes czym kleiłeś tą lotke z tyłu ?

lotkę? :mysli:

no ten spojler z tylu na klapie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szczerość :good:

fajnie że ktoś jeszcze to widzi :)

tak to już jest na tym forum że kilka osób jest nietykalne, kolejnym jak się coś mimo że właściwego nie spodoba to też tak wygląda... poza tym odkąd pamiętam byłem maskotką moderatorów więc przywykłem :decayed:

no ale bez OT proszę..

no ten spojler z tylu na klapie :naughty:

przecież klape mam gołą? :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kurde myślałem ze to twoja bryka na tym foto

poliftowe lampy i klapa US wskazują co innego :tongue4:

zmieniłem dziś przepływkę... okazało się że od ostatniej korekty softu jeździłem na uwalonej... dałbym sobie za nią rękę uciąć bo włożona była nie wiele przed strojeniem.. i teraz bym bez ręki chodził :blink:

suka zaczęłą zapier..ać bez odcinki a myślałem że więcej to padło już nie da rady... teraz można podnosić doładowanie i dawki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, dużo daje taka przepływka AWX :cool1:?

Mam opony 235/40/18 i mam wrażenie, że nie jedzie. Szukam sposobu żeby zaczął jechać bo prowadzenie auta na szerszych oponach jest genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, dużo daje taka przepływka AWX :cool1:?

Mam opony 235/40/18 i mam wrażenie, że nie jedzie. Szukam sposobu żeby zaczął jechać bo prowadzenie auta na szerszych oponach jest genialne.

ja jak byłem w serwisie to doszedłem po prostu do tego że wsadzę od awx'a bo na to samo cenowo wychodziło

pomyśl sobie jakie ja miałem wrażenie na 265 i padnięty luftmetrze :tongue4:

muszę z ciekawości jakieś 15/16 założyć teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, dużo daje taka przepływka AWX :cool1:?

Mam opony 235/40/18 i mam wrażenie, że nie jedzie. Szukam sposobu żeby zaczął jechać bo prowadzenie auta na szerszych oponach jest genialne.

ja jak byłem w serwisie to doszedłem po prostu do tego że wsadzę od awx'a bo na to samo cenowo wychodziło

pomyśl sobie jakie ja miałem wrażenie na 265 i padnięty luftmetrze :tongue4:

muszę z ciekawości jakieś 15/16 założyć teraz

Ostatnio dziewczynie opowiadałem, że pewnie masz wrażenie jakbyś serią jeździł :tongue4:

Zmierz czasy dla porównania. Ja chyba tak zrobię i wtedy pomyślę, czy zostawić 235 czy jednak wrzucać 225 i rezygnować z lepszego wyglądu i prowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dziewczynie opowiadałem, że pewnie masz wrażenie jakbyś serią jeździł :tongue4:

Zmierz czasy dla porównania. Ja chyba tak zrobię i wtedy pomyślę, czy zostawić 235 czy jednak wrzucać 225 i rezygnować z lepszego wyglądu i prowadzenia.

nie no szła dobrze bo przypominam że na tym setupie objechałem avf zmodzonego na 196km i jakieś 400Nm

ale przeszkadzały mi strasznie spadki doładowania na wyższych obrotach i przykładowo teraz na manualu powyżej 4000obr praktycznie nie ciągła...

dla mnie akurat na pierwszym miejscu najważniejsze żeby było jak najniżej jak najszerzej i jak najsztywniej...

w najbliższych dniach z modów przewidziane te poliuretanowo-kauczukowe usztywnienia w zawias i sportowe odboje.. wtedy gwint pójdzie do końca regulacji w dół i powinien być beton :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, dużo daje taka przepływka AWX :cool1:?

Mam opony 235/40/18 i mam wrażenie, że nie jedzie. Szukam sposobu żeby zaczął jechać bo prowadzenie auta na szerszych oponach jest genialne.

ja jak byłem w serwisie to doszedłem po prostu do tego że wsadzę od awx'a bo na to samo cenowo wychodziło

pomyśl sobie jakie ja miałem wrażenie na 265 i padnięty luftmetrze :tongue4:

muszę z ciekawości jakieś 15/16 założyć teraz

Ostatnio dziewczynie opowiadałem, że pewnie masz wrażenie jakbyś serią jeździł :tongue4:

Zmierz czasy dla porównania. Ja chyba tak zrobię i wtedy pomyślę, czy zostawić 235 czy jednak wrzucać 225 i rezygnować z lepszego wyglądu i prowadzenia.

te pojecia nie ida w parze :thumbdown:

moze 235 z tylu jeszcze zda egzamin ale z przodu to kara, chyba ze mieszkasz na nurburgringu, albo poruszasz sie tylko po obwodnicy garwolina :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kara, mi się jeździ bardzo dobrze.

Wulkanizator też mi mówił, że 225 będzie mi w koleinach kierownicę z rąk wyrywać. Nawet tego nie zauważyłem, z 235 jest tak samo.

Mrogal, jeździłeś na 235 :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi przepływka od AWX pasi P&P ale ona nic nie da, miałem u siebie 2 tyg taką, one są takie same przynajmniej w poliftach, róznicy pomiedzy dwoma sprawnymi nie dostrzegłem :no:

Somes kiedy to padło wystroisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pojecia nie ida w parze :thumbdown:

moze 235 z tylu jeszcze zda egzamin ale z przodu to kara, chyba ze mieszkasz na nurburgringu, albo poruszasz sie tylko po obwodnicy garwolina :cool1:

dlaczego nie? fajnie się jeździ na szerokiej gumie z przodu tylko wiadomo trzeba trzymać mocniej kierownice :) z tyłu to już w ogóle bajka..

Somes kiedy to padło wystroisz :mysli:

tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :gwizdanie: chętnie bym to zrobił ale nie mam na to zbytnio czasu poza tym do PL wybieram się tylko na weekend niebawem a później gdzieś w okolicach kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kara, mi się jeździ bardzo dobrze.

Wulkanizator też mi mówił, że 225 będzie mi w koleinach kierownicę z rąk wyrywać. Nawet tego nie zauważyłem, z 235 jest tak samo.

Mrogal, jeździłeś na 235 :mysli: ?

no na RSach mam 235, chlopie droga z krakowa wtedy co sie spotkalismy to byla kara, jak sie wjebalem w koleine to nie dalem rady sie z niej wybic tylko poslusznie zajebalem o mulde podwoziem bo nie dalem rady wyskoczyc z torow :thumbdown: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na RSach mam 235, chlopie droga z krakowa wtedy co sie spotkalismy to byla kara, jak sie wjebalem w koleine to nie dalem rady sie z niej wybic tylko poslusznie zajebalem o mulde podwoziem bo nie dalem rady wyskoczyc z torow :thumbdown: ;(

wpadnij do wujka na lekcje :tongue4:

nowy mod on board! :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...