Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

Fifa jest lepsza niż PES :przebiegly: :przebiegly:

proste :naughty::decayed:

aaaa GT5 od forzy... :decayed: :decayed: :decayed:

której Forzy ???? 1 ???? jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że xbox jest lepszy bo można na niego piracić gry.

BTW: Ciekawe czy z równą zażyłością bronicie innych rozwiązań M$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Ciekawe czy z równą zażyłością bronicie innych rozwiązań M$

Na pewno, większość przecież jest "za darmo" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że xbox jest lepszy bo można na niego piracić gry.

:shocked: :shocked: :shocked: malik skąd Ci to przyszło do głowy , oszalałeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali głupa jak się nazwie sprawę po imienu :wink4:

julo skąd Ci to przyszło do głowy , oszalałeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem ostatnio u Moskala, ma 2 oryginalne Łindołsy (w tym 3.11), oryginalnego Ofisa, jedną oryginalną grę na xboxa (Viva Pinata), oryginalnego xboxa serię bez czipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 2 oryginalne Łindołsy (w tym 3.11), oryginalnego Ofisa

komp służbowy :cool1:

oryginalnego xboxa serię bez czipa...

ale z RROD-em :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat co kupić PS3 czy Xbox 360? Szukałem na forum podobnego tematu był jeden ale założony dawno kiedy na PS3 gier było mało więc jeżeli był taki temat założony niedawno to z góry przepraszam. Więc co byście polecali? Na początku myślałem tylko o PS3 ale teraz coraz cześciej myślę o Xboxie 360. Dla mnie dużym plusem w xboxie jest pad, który w moim odczuciu jest dużo wygodniejszy od pada PS3. Z drugiej strony PS3 odtwarza płyty blu-ray no i granie w sieci w ps3 jest darmowe zaś w xboxie nie. Obie konsole mają swoje plusy i minusy więc założyłem ten temat żebyście napisali swoje opinię. Z góry dzięki wszystkim :wink4:

Dzięki za przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak używasz blu ray, chcesz online za free, lubisz Uncharted, GT, możliwość korzystania z kierownicy G25/G27 :notworthy: Kill Zone to bierz PS3 :good:

w klocku nie masz blu ryja, granie online płatne, no i masz Forza zamiast GT i Gears of Wars zamiast Kill Zone, odpowiednika Uncharted chyba nie ma

gier dużo, nawet bardzo na obydwie platformy, ceny gier obecnie b. przystępne oprócz nowości ale to chyba zrozumiałe :wink4:

ja wybrałem świadomie PS3 i nie żałuje, sprzęt ma kilka lat i odpukać bezawaryjnie :)

poza tym żaden ze znajomych nie ma iks klocka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie cały czas jest mi bliżej do ps3 tylko kurka te pady w xboxie jakoś dużo bardziej mi leżą. A panowie korzystacie z tego że ps3 odtwarza blu-ray? W sensie jakieś filmy? No właśnie a jak to jest z tym 3D? Właśnie od tygodnia mam nowy tv z 3d mam parę okularów i może jakbym się zdecydował na PS3 to jednak ten odtwarzacz blu-ray by się przydał :mysli: A co do tych padów to sam nie wiem... może kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 juz chyba niektóre gry chodzą w 3D

Mnie póki co to nie przekonuje i nie kupie TV 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też obecna technologia 3D nie przekonuje (poza tym ile tych filmów uda się obejrzeć ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie cały czas jest mi bliżej do ps3 tylko kurka te pady w xboxie jakoś dużo bardziej mi leżą. A panowie korzystacie z tego że ps3 odtwarza blu-ray? W sensie jakieś filmy? No właśnie a jak to jest z tym 3D? Właśnie od tygodnia mam nowy tv z 3d mam parę okularów i może jakbym się zdecydował na PS3 to jednak ten odtwarzacz blu-ray by się przydał :mysli: A co do tych padów to sam nie wiem... może kwestia przyzwyczajenia

Ok blue-ray Ci się przyda ale jednak jak masz taki telewizor 3D to lepiej się zaopatrzyć w blu-ray 3D bo PS3 takiego nie posiada, no chyba że o czymś nie wiem :naughty:

Ja jestem od 1996r fanem PS a dokładnie PSX, później PS ONE/ PS2 i teraz PS3 tak więc nie mogę porównać z X-klockiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam , wychodzi na to ze PS3 jest pod kazdym wzgledem lepsza od X360 :shocked:

Tylko zastanawia mnie dlaczego Sony jeszcze nie moze dogonić M$ w temacie sprzedaży swojego sprzetu....... Zastanawiające :mysli:

Podobnie jak Pablo od lat byłem fanem Sony (grałem juz w tym czasie gdy Pablo był jeszcze głęboko przekonany ze pindol słuzy tylko i wyłącznie do sikania) , niestety na przykładzie GT5 na które baardzo długo czekałem , bodajże 7 lat ??? byłem karmiony kłamstwami , przesuwaniem kolejnych terminów wydania zraziłem sie do marki Sony i przeszedłem do obozu X360.

Zalety Ps3 (oprócz oszukiwania , zatajania itp) juz znasz , podam ci zalety X-a :

1. Pomimo braku czytnika BR gry wyglądaja prawie identycznie (co nota bene do dzis mnie zastanawia)

2. Płatne Online , nie jest to duza kwota ale przynajmniej nikt Ci nie wykradnie danych osobowych , numerów kont , passów itp , no i nawet gdyby - odpukać , cos takiego sie stało to nikt nie bedzie pewnie tego tygodniami zatajał , wyłączając serwis :cool1:

3. Zapowiedzi terminów wydania gier sa PRAWDZIWE i DOTRZYMANE

4. Dla niektórych to zaleta : mozliwość piracenia

5. Mozliwośc grania w GT5 Killer : ForzaMotorsport4

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam oba sprzety (wczesniej od zawsze maszynki Sony-PSX, Ps2, PSP) i szczerze mowiac Ps3 dluzszy czas stoi nieuzywana...

W sumie mam ja tylko ze wzgledu na MGS4,no i ostatnio sie na Uncharted 3 szarpnalem.

Duzo wiecej korzystam z X'a, moze tez i dlatego ze mam przerobionego :evil:, choc PS3 tez mialem i i tak stala nieuzywana,bo jakos nie bylo w co grac.

Jesli nie uzywasz Blu-Ray,to Ps3 ma malo do zaoferowania moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie uzywasz Blu-Ray,to Ps3 ma malo do zaoferowania moim zdaniem.

nie chciałem byc tak drastyczny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomimo braku czytnika BR gry wyglądaja prawie identycznie (co nota bene do dzis mnie zastanawia)

- czytnik BR nie robi super wyglądających gier, to jest tylko czytnik. Wszystkie gry na Ps3 wychodza w BR, czy waży 1GB czy 20GB.

- moc obliczeniowa PS3 to po części chwyt marketingowy, no bo skoro np. konslowa Ps3 wykorzystuje 60% mocy – to chcecie uwierzyć, że od 6 lat programiści z topowych wytwórni nie potrafią tego wykorzystać ? :facepalm: Przy czym w tym samym czasie Xboxa żyłują w 100% ? :wink4: ~ I don`t think so.

- główną przyczyną wydawania gier, które wyglądają tak samo na dwie konsole jest sposób portowania ich z PC. A jeśli gra wychodzi tylko na konsole, to co pod względem finansowym miałoby tłumaczyć robienie jednej gry dwa razy – specjalnie na dwie konsole, skoro można wypuścić pełnoprawny produkt bez większych różnic ? Poza tym patrz pkt.2 o mocy ps3, której tak naprawdę nie ma.

2. Płatne Online , nie jest to duza kwota ale przynajmniej nikt Ci nie wykradnie danych osobowych , numerów kont , passów itp , no i nawet gdyby - odpukać , cos takiego sie stało to nikt nie bedzie pewnie tego tygodniami zatajał , wyłączając serwis :cool1:

- to takie gadanie, z minusa zrobić plus. Płatne – ale mało ..  Co do włamań, chociażby to: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10440777,Xbox_LIVE_zlamane__Pojawily_sie_doniesienia_o_wlamaniach.html?bo=1 różnica jest podstawowa.

Jak Ps3 miało włam to nagłośnili sprawę i poinformowali użytkowników, z czego zaraz zrobił się światowy boom, Microsoft się cieszył i na pewno miał w tym udział. Anonimowi zrobili się „sławni” i nadmuchiwali cały czas ten balonik. A jak Microsoft dostał hacka – to jest cisza i jak się do nich zgłosisz to dostaniesz info : „Szanowny Panie, sprawdzimy to i damy znać.. A potem, nie odleźliśmy przyczyny usterki, ale mamy nadzieję, że pakiet darmowych gierek do pobrania i MS points to Panu wynagrodzą..” -rzeczywiście załatwianie honorowe sprawy :)

* to jest biznes, tutaj nikt się nie będzie pieścił z użytkownikiem PS3 Nosferem czy Xboxa Moskalem

- Podobno Xbox Live jest lepszy niż PSN – i dla mnie np. opcja MSPoints jest dużo ciekawsza niż trofea, bo poza „prestiżem” do niczego ich nie wykorzystam, a za MSP można sobie coś tam kupić.

3. Zapowiedzi terminów wydania gier sa PRAWDZIWE i DOTRZYMANE
– nigga Please :) Rozumiem, że w kontraście stawiasz GT5 i chyba MGS, bo on miał obsuwę – Ja w kontraście postawię brak Eksklusiwów na Xboxa (dwa tytuły w tym roku, w tym Gears of War 3). Z resztą to nie są jedyne gry, które wychodzą po latach. Nie chce mi się szukać, bo bym poza ALAN WAKE`iem znalazł jeszcze inne przykłady terminowości M$ :wink4:
3. Dla niektórych to zaleta : mozliwość piracenia

- tak to jest u nas

5. Mozliwośc grania w GT5 Killer : ForzaMotorsport4

- całkowicie subiektywne podejście gracza. Jak cała dyskusja z resztą.

Każdy wie co oferuje Xbox i PS3 – idźcie do sklepu i sobie kupcie co Wam pasuje.

Co do tego BR, którego każdy tak wychwala i stawia na pierwszym miejscu w PS3.

Ja nie oglądam wielu filmów na BR, bo dla mnie kupowanie filmów po to, żeby obejrzeć je raz to nie tyle bzdura co nie stać mnie na to. Wolę te pieniądze przeznaczyć na jakiś tytuł do pogrania.

Raz na jakiś czas wypożycze coś BR i obejrzę – jest koksiarska jakość i filmy od razu robią się lepsze – jak ktoś do tego ma kono domowe podłączone do PS3 po optyku to już w ogóle bym się nie zastanwiał i brał to Ps3. Z drugiej strony odtwarzacz BR można kupić za 250zł, a w nowych kinach domowych to już standard. Więc ten PLUS od SONY to już trochę jest na siłę.

PADY – kwestia gusty. Ja nie gram na Xboksowych, bo mam jakoś tak koślawe paluchy, że mnie bolę przy paznokciach od trigerów. Przynajmniej tak było jak miałem Xboxa.

Więc przestańcie pie*rdolić non-stop yebane fajnboje o wyższości jednej konsoli nad drugą. Bo to jest ku*rwa żenujące :naughty:

Zamiast pisać non stop, jaka to druga konsola jest gorsza to piszcie jaka to wasza jest fajna i szanujcie się nawzajem… Peace ! :D :D :D :D :D :D :D

Jesli nie uzywasz Blu-Ray,to Ps3 ma malo do zaoferowania moim zdaniem.

No to żeś lotnie pojechał... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...