Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

O ja pierdziu:shock3:

Było coś dłubane przy przeniesieniu tego momentu na koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś poleciał:slina::slina::slina: Pięęęęękkny wynik chciałbym się przejechać takim 3.0TDI:jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota. A już myślałem że nie będę miał co robić z samochodem. Ciekawe czy CAPA jest w stanie poddać sie podobnemu zabiegowi?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota. A już myślałem że nie będę miał co robić z samochodem. Ciekawe czy CAPA jest w stanie poddać sie podobnemu zabiegowi?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Jest w stanie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszyłem z 210 koni... :decayed: gratuluję wyniku!

Wysłane z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego golasa:wink: :decayed: u Wojtka na warsztacie jak robiłem program :wink: Dzwięk robi wrażenie :naughty: nawet od spodu widziałem furmankę :decayed: graty wyniku :slina: sprawdz dobrze osłonę z pod silnika :wink: z jednej strony była żle założona :wink: może chłopaki poprawili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego golasa:wink: :decayed: u Wojtka na warsztacie jak robiłem program :wink: Dzwięk robi wrażenie :naughty: nawet od spodu widziałem furmankę :decayed: graty wyniku :slina: sprawdz dobrze osłonę z pod silnika :wink: z jednej strony była żle założona :wink: może chłopaki poprawili :decayed:

to dlatego jest taki dźwięk, osłona się telepie, a wszyscy myślą że MG tak ładnie strzela :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego golasa:wink: :decayed: u Wojtka na warsztacie jak robiłem program :wink: Dzwięk robi wrażenie :naughty: nawet od spodu widziałem furmankę :decayed: graty wyniku :slina: sprawdz dobrze osłonę z pod silnika :wink: z jednej strony była żle założona :wink: może chłopaki poprawili :decayed:

to dlatego jest taki dźwięk, osłona się telepie, a wszyscy myślą że MG tak ładnie strzela :grin:

:decayed: osłona z dzwiękiem niema nic wspólnego :decayed: jak się nie mylę to chyba z lewej strony :wink: ale dzwięk masakra i ta moc :slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info we wtorek wjadę na kanał zobaczyć, co nie zmienia faktu, że przy 280 cały czas była na swoim miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info we wtorek wjadę na kanał zobaczyć, co nie zmienia faktu, że przy 280 cały czas była na swoim miejscu :D

Piter już się przypomniałem :wink: Na bank ,prawa strona ( pasażera) z przodu auta ,wystarczy się schylić pod zderzak :wink: nie chciałem zwracać uwagi Wojtkowi :wink: żeby nie myślał że się mu wpierdalam w robote :whistling:może poprawili chłopaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłona była/jest na swoim miejscu, może jeszcze nie było wszystko poskładane tylko podczepione na chwile jak byłeś u Aliego :).

u niego nie ma LIPY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek, sorki, że dopiero teraz. Pieknie wyszedł wydech i graty wyniku :kox: Wiesz, że uwielbiam tem motor, a twoja furka jest przykładem dlaczego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...