Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tryb awaryjny to 0.3 bara nie 0.55. Tyle dmucha seria AEB.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No więc co się dzieje skoro nagle zaczął trzymać serie ? Zmienię N75 na ten z RS2 i zobaczę czy coś się zmieni. Albo po prostu przymontuje MBC i ustawie doładowanie takie jak w sofcie i powinno być trochę jasności.

Opublikowano

Kiepski program...? Znaczy marny gotowiec kupiony w sieci:whistling:

Obym się mylił.

Opublikowano

Bez jaj mapa sama się nie zmieni a elektrozawory jak powszechnie wiadomo lubią się przycinać.

Opublikowano

No, jeśli N75 działa jak wygląda to zapewne to jest problem. Zobaczę co się będzie dziać po MBC, jeśli będzie si to pomyślę o n75-j.

Opublikowano

ja na 99% będę miał n75 z rs2 na sprzedaż :naughty:

Opublikowano

za jedyne?

Opublikowano

200+kw kilka miesięcy temu dałem za niego 270 praktycznie jest jeszcze na gwarancji

Opublikowano

znasz moze numer seryjny tego zaworka?

Opublikowano

A N75 z RS2 ma bodaj numer 034906283K

P.S Wiem, że nie mam, gdybym miał to bym wystawił ogłoszenie w dziale sprzedaży :-)

Opublikowano

Witam, czy dobrym pomysłem jest dołożenie FMICA szeregowo do fabrycznego intercoolera? Jak z efektywnością takiego układu? Czy dodatkowa długość rur spowoduje większy turbo lag?

Pozdr!

Opublikowano

skoro uklad zwiekszy swoja pojemnosc to jego napelnienie potrwa dluzej - tak, zwiekszy sie lag.

Opublikowano
Witam, czy dobrym pomysłem jest dołożenie FMICA szeregowo do fabrycznego intercoolera? Jak z efektywnością takiego układu? Czy dodatkowa długość rur spowoduje większy turbo lag?

Pozdr!

dieslu nie bedzie problemu

ale w benzynie bedzie to odczuwalne

Opublikowano

Panowie spalanie stukowe dochodzące do 9 to już dużo za dużo czy jeszcze można jeżdzić? oczywiście przy pełnym butowniu takie wartości

Opublikowano

Chłopaki piszę o taką poradę. Mam 1.8T i chciał bym żeby trochę głośniej było go słychać, nie mówię żeby się darł jak chory ale tak delikatnie ze smakiem, że jak dam gazu to nie jak w serii cisza i dźwięk żyłowania silnika. Katalizatora już nie mam, co polecacie dalej zrobić? :wink:

Opublikowano

wywal srodkowy tlumik ?

Opublikowano

MBC properfekta rozwiązał problem, dmucha sobie teraz 1 bar i jest wszystko tak jak powinno.

WhyMe?, zmień sobie końcówkę wydechu :-D Poza tym nie ma co cudów od R4 wymagać :-) Na przelocie z kwasa z końcowym brzmi najprzyjemniej :-D

Opublikowano
Poza tym nie ma co cudów od R4 wymagać :-)

jeszcze T bo R4 wolnyssak brzmi troche lepiej...

Opublikowano
skoro uklad zwiekszy swoja pojemnosc to jego napelnienie potrwa dluzej - tak, zwiekszy sie lag.

A czy można lag zniwelować programem? Widziałem na schematach że w BEX'sie są fabryczne dwa SMIC'e połączone właśnie szeregowo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.