Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tą 61m mam u siebie ;) ale szukam dla kumpla jak najtaniej bo potrzebna w końcu tylko obudowa ;) 

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, bjoern napisał:

tą 61m mam u siebie ;) ale szukam dla kumpla jak najtaniej bo potrzebna w końcu tylko obudowa ;) 

to kupcie 3" rurkę, nawiercic pod sensor jak sie robi z map sensorem i gitara :V 

Opublikowano

szkoda czasu na takie zabawy, kupię przepływkę, przełoży się wkład i gotowe

Opublikowano

ja mam z pasata 1.9 i ma 3"  071 906 461A ale pomimo podobnego wyglądu i że jest większa średnic to sie nie mieści p&p w ori puche 

 

Opublikowano

trzeba tylko rozwiercić otwornicą czy coś jeszcze?

Opublikowano

Panowie ile jest warty kompletny silnik 1.8T BFB + Skrzynia 6 Manual Quattro a do niego takie podzespoły :

- wtryski 525cc

- przepływka 3"

- TIP całość 3"

- filtr powietrza k&n

- intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm

- wałek ssący od adr

- sprzęgło awx

- Turbo Hybryda KO3

Opublikowano

Jak chcesz skrzynie z dyfrem puścić to pw :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 12.01.2018 o 19:10, bjoern napisał:

trzeba tylko rozwiercić otwornicą czy coś jeszcze?

to na pewno ale i tak będzie ciasno bo otwór trzeba przesunąć ,ogólne ja to zakładam do c5 bo pasuje p&p :decayed: rozmiar 230X260 górna pokrywa filtra 

IMG_20180113_063701.jpg

Opublikowano
18 godzin temu, krzysiekml napisał:

to na pewno ale i tak będzie ciasno bo otwór trzeba przesunąć ,ogólne ja to zakładam do c5 bo pasuje p&p :decayed: rozmiar 230X260 górna pokrywa filtra 

IMG_20180113_063701.jpg

Miało być OD c5? ;) Puchę C5 kupić i wejdzie i pasuje na pewno, tak? :) Aaaa ale z jakiej wersji silnikowej, też 1.8t?

Opublikowano

to jest z passata b5 1.9tdi i do a6c5 zakładam bo pasuje  ,wymiar puszki napisałem to sprawdz ale myśle ze do b6/7 nie podejdzie,kupiłem to za grosze bo za obudowe z s3 to chore pieniądze ludzie chcieli 

a i nie wszystkie obudowy przepływki są takie same więc tez napisałem numer który na 100% to ma 3"

Edytowane przez krzysiekml

Opublikowano

Panowie

Kumpel chciałby trochę podnieść moc w swoim 1.8t APU  tak do 180,190 KM tylko poprzez soft czy znacie kogoś kto wgra mu gotowca. Silnik ma w bdb kondycji wszystko porobione tylko mocy trochę mało.

pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie
Pompa paliwa bosh 044 normalnie wejdzie do Baku B6 silnik 1.8T ??? Czy trzeba coś kombinować

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jest pompa zewnętrzna a ty potrzebujesz wewnętrzną. Walbro 255 siada z delikatną rzeźbą albo możesz od S4 wsadzić

Edytowane przez bjoern

Opublikowano
To jest pompa zewnętrzna a ty potrzebujesz wewnętrzną. Walbro 255 siada z delikatną rzeźbą albo możesz od S4 wsadzić
Dzięki za info. Raczej wezmę walbro bo cenowo s4 zabija.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z S4 możesz używkę dorwać

Opublikowano
4 godziny temu, bjoern napisał:

Z S4 możesz używkę dorwać

Popatrze poszukam ale jesli mam dac podobną cene to wole kupic nowa ori walbro 255

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pytanie prawdopodobnie było, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Jaki downpipe polecilibyście do seryjnego 1.8t anb - 2,5" czy 2,75"? Mam w planach program za ok. miesiąc czasu i celuję w ~190KM.

I drugie pytanie - czy przed programem warto inwestować w sylikonowy TIP? Ewentualnie czy montaż w przyszłości będzie wymagał korekty mapy? 

 

znalazłem coś takiego na alliexpress za 120zł :D 

https://pl.aliexpress.com/item/k8-Silicone-Induction-Intake-Hose-Kit-for-AUDI-A4-PASSST-B5-1-8T/32791969637.html?spm=a2g17.search0104.3.83.7f6050bfLhGLp6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10065_10151_10344_10068_5722815_10342_10325_10343_10546_10340_10341_10548_5722915_10698_5722615_10697_10696_10084_10083_10618_10304_10307_5722715_5711215_10059_10534_308_100031_10103_441_10624_10623_10622_5711315_5722515_10621_10620,searchweb201603_1,ppcSwitch_5&algo_expid=f07751e4-b6af-4ab5-8eb2-191ef628dd76-13&algo_pvid=f07751e4-b6af-4ab5-8eb2-191ef628dd76&priceBeautifyAB=0

Opublikowano

Pod taką moc niepotrzebny Ci żaden silikonowy tip (silikon to się nadaje prędzej w cycki), a dp wstaw pod seryjną średnicę wydechu. Jakbyś celował w moce grubo powyżej 200KM to miałoby to sens ale też wiele innych rzeczy trzeba by dokupić/wymienić :P

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Witam Panowie też  mam pytanie a propo przepływka 3" jaka puche filtra dać do a4 b6 1.8 żeby  wstawić przepływke. S3? A6 C5 1,8t ? Czy coś innego? 

Pozdrawiam 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzień dobry. Ja z moim AEB startuje na stage 1. 

Pierwsze pytanko co do wtrysków. Same wtryski, czy kupić razem z całą listwą. 

Drugie pytanko do dp. 

W AEB jest jedną sonda i nie mogę znaleźć gotowego DP z wyjściem na jedną sondę. A sam nie zrobię dp bo nie mam warunków. 

 

Trzecie pytanko

Wrzucę wtryski muszę jechać na strojenie czy nie trzeba? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.