Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ile taka usluga 4x4 poprosze o info moze byc PW a i czy ta hamownia to nie taka jak w VT z wirtualnymi koniami

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do napedu to wiem ze opony muszą miec identyczną wysokosc (np 255/35R18 ma o 2 mm mniejszą srednice niz 225/40R18 wiec tyle to na bank moze byc róznicy http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp ) a o szerokosci czy ma byc taka sama nic nie słyszałem :(

Tez bym prosił o PW z cenką za hamownie :) I tak na razie nie uderze bo mam inne wydatki ale moze za miesiac np :):)

Kunio a ty to nie przesadzasz ? :D Regeneracje nie dają rady ? nowa to cos koło 2500 zł wiec nie tak zle :D Załozysz i masz spokój na długo :)

Opublikowano

Dzisiejszy dzień - fantastyczny.

Tak natchnęliście mnie tym gawędzeniem o myjniach, że se pojechałem auto umyć.

Błyszczy się teraz, że ho ho!!

Jestem zachwycony :decayed:

Opublikowano

Co do napedu to wiem ze opony muszą miec identyczną wysokosc (np 255/35R18 ma o 2 mm mniejszą srednice niz 225/40R18 wiec tyle to na bank moze byc róznicy http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp ) a o szerokosci czy ma byc taka sama nic nie słyszałem :(

Tez bym prosił o PW z cenką za hamownie :) I tak na razie nie uderze bo mam inne wydatki ale moze za miesiac np :):)

Kunio a ty to nie przesadzasz ? :D Regeneracje nie dają rady ? nowa to cos koło 2500 zł wiec nie tak zle :D Załozysz i masz spokój na długo :)

Regeneracje niekiedy nie dają rady, uwierz mi, a u Kuniaka to długa historia i taka pierdoła jak turbina , czy dwie nie zniechęciłaby go.
Opublikowano

Norbi teraz to sie okazało ze ja mam taką samą turbine jak Kunio :P Wiec az sie zaczynam niepokoic :przebiegly:

Opublikowano

no dziewczynki Książe Ono wrócił..miewa się dobrze..przytył 10 kg od maków..i poszedł spać :D oczywiście przywiózł ze sobą wór prezentów :-)

Opublikowano

No tak kurva 4 rano a ja wyspany hehe , chyba sie walne do MC i na myjnie :D

Opublikowano

no to szykuje sie wielkie rezanie :a4fan: :a4fan: :a4fan:

montowanie "amerykanskich" gadzetow, tylko teraz bedzie trzeba ustawiac sie w kolejce po odbior albo i na liste sie wpisywac

Opublikowano

Dzisiejszy dzień - fantastyczny.

Tak natchnęliście mnie tym gawędzeniem o myjniach, że se pojechałem auto umyć.

Błyszczy się teraz, że ho ho!!

Jestem zachwycony :decayed:

pogoda dzisiaj sprzyja czystym fura ..... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No tak kurva 4 rano a ja wyspany hehe , chyba sie walne do MC i na myjnie :D

Siemano !!

Mam nadzieję że nie wypiłeś całego alku liniom lotniczym :polew: :polew:

Opublikowano

Hamował ktos już 4x4 i w automacie u Rogala, bo coś nie wierzę że ostatnio zmienił zdanie, miesiąc/dwa temu pytałem go o hamowanie tipa w quattro to powiedział że wyniki to koncert życzeń - coś w tym temacie uległo zmianie?

jakby ktoś już shamował jakieś Q + Tip u Rogala to proszę o PW z informacjami czy wyniki są wogóle sensowne....

Opublikowano

4x4 tak

tip nie :confused4:

Opublikowano

no właśnie, czyli spoko, nic się nie zmieniło - niepotrzebnie się podniecam :/

Opublikowano

Hamował ktos już 4x4 i w automacie u Rogala, bo coś nie wierzę że ostatnio zmienił zdanie, miesiąc/dwa temu pytałem go o hamowanie tipa w quattro to powiedział że wyniki to koncert życzeń - coś w tym temacie uległo zmianie?

jakby ktoś już shamował jakieś Q + Tip u Rogala to proszę o PW z informacjami czy wyniki są wogóle sensowne....

U Mastersa ta sama historia, pomimo tego,że hamownie ma przystosowaną do Tipa, to jeszcze tego nie opanował (wyniki z kosmosu), poza tym dyga się przy mierzeniu Tipa,żeby się nie rozpadł :confused4:
Opublikowano

Dzisiejszy dzień - fantastyczny.

Tak natchnęliście mnie tym gawędzeniem o myjniach, że se pojechałem auto umyć.

Błyszczy się teraz, że ho ho!!

Jestem zachwycony :decayed:

coś Ty narobił, a taka była ładna pogoda :bicz:

Opublikowano

No tak kurva 4 rano a ja wyspany hehe , chyba sie walne do MC i na myjnie :D

Strzała byku, fura cała,czy ten upalacz którego widziałem w wawce podczas Twojego byczenia sie gdzieś nią przymasował :>??
Opublikowano

se pojechałem auto umyć.

Błyszczy się teraz, że ho ho!!

Jestem zachwycony :decayed:

pogoda dzisiaj sprzyja czystym fura ..... :polew: :polew: :polew:

Oczywiście musiało padać - nawet się rano nie zdziwiłem. :polew:

Będę sprytniejszy-auto na tydzień w garażu zostaje :decayed:

ono, Kurczaku - witaj na polskiej ziemi. Słuchajta, ja jutro z rana wylatuję, ale jeszcze zdążymy zrobić mu powitanie - wejściówka literek :polew:

Opublikowano

ale bym się napił zmrożonej wody ognistej :drool:

Opublikowano

ale bym się napił zmrożonej wody ognistej :drool:

juz niedługo Zlot to sie napijesz ..... :drunk:

Opublikowano
wejściówka literek

widze, ze Wam sie wymogi zwiekszaja.... jeszcze rok temu krówka starczala, a tera juz literek :polew: Na zimowy zlot to juz pewnie bez 5L butli nie ma co przyjezdzac :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.