Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tera pucować sie co i jak bo w ryja :polew:

Drugi kogu t?? :angry:

Taki żarcik szefuniu :tongue4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To tera pucować sie co i jak bo w ryja :polew:

Drugi kogu t?? :angry:

Taki żarcik szefuniu :tongue4:

Ty mi lepiej powiedz czy byłeś już na zakaźnym u Rogala :wink4:

Opublikowano

Co myślicie o Galerii Mokotów?? we wtorki ruch tam topnieje i góra zawsze otwarta blisko do łazienki po browar i zakupy.

Opublikowano

Przeciez pisał ze bedzie w poniedzialek Kogucik :tongue4:

Opublikowano

Przeciez pisał ze bedzie w poniedzialek Kogucik :tongue4:

Spokój mi tu :cool:... jestem lekko zakręcony więc mogłem przeoczyć :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jakbyscie robili jutro spota to bym wpadl :P Bede na Okeciu kolo 12 ...moze akurat spotkam po drodze klubowe rameczki ;]

Opublikowano

a o to jedno zdjecie ze Spotu Samochodu Pozia. Kolega wrocil z USA, Kobieta wyjechala daleko to jakos sobie musi radzic dalismy mu kilka kontaktow :polew:

bc2688df90020a46.jpg

Opublikowano

a o to jedno zdjecie ze Spotu Samochodu Pozia. Kolega wrocil z USA, Kobieta wyjechala daleko to jakos sobie musi radzic dalismy mu kilka kontaktow :polew:

Ładna kolekcja Lukas :naughty:

Opublikowano

Lukaszku a ta ulotka, która miales u siebie za szybka?

zachowales na "po wyplacie" :tongue4::D

Opublikowano

Panowie a jakie takie pytanie OT , ktos z was moze mieszka na URSUSIE ?? Pytam bo moj kuzyn tam mieszka i moze moze ktos go zna :P

I baj dze łej za jakis miech bede tam to sie pojawie na jakims spociorze :P

Opublikowano
Lukaszku a ta ulotka, która miales u siebie za szybka?

ta oddalem oniakowi bo ponoc A wyjezdza :D

Opublikowano

Panowie a jakie takie pytanie OT , ktos z was moze mieszka na URSUSIE ?? Pytam bo moj kuzyn tam mieszka i moze moze ktos go zna :P

I baj dze łej za jakis miech bede tam to sie pojawie na jakims spociorze :P

Blisko... Piastów
Opublikowano
Lukaszku a ta ulotka, która miales u siebie za szybka?

ta oddalem oniakowi bo ponoc A wyjezdza :D

:shocked: :shocked: ale wiadomości !!! w TVN 24 Nic nie mówią heheheh

Opublikowano

oj chyba jakby wasze Panie wiedziały o czym WY tu smarujecie na tym forum to mógłby być zakaz zbliżania sie do kompa :naughty:

Opublikowano

a o to jedno zdjecie ze Spotu Samochodu Pozia. Kolega wrocil z USA, Kobieta wyjechala daleko to jakos sobie musi radzic dalismy mu kilka kontaktow :polew:

Składam reklamację. Telefon do Alison mało czytelny.

I gdzie wizytówka, którą przywiozłem???!!! Tam była promocja na dojazd i drugi raz gratis!!! :polew:

oj chyba jakby wasze Panie wiedziały o czym WY tu smarujecie na tym forum to mógłby być zakaz zbliżania sie do kompa :naughty:

I dlatego:

1) Co się dzieje w Las Vegas, zostaje w Las Vegas

2) Oficjalnie nie zaglądają :wink4:

Opublikowano
I gdzie wizytówka, którą przywiozłem???!!! Tam była promocja na dojazd i drugi raz gratis!!!

hehe....to wlasie ona znalazla sie za szybka u Lukasa :D

Opublikowano

Co myślicie o Galerii Mokotów?? we wtorki ruch tam topnieje i góra zawsze otwarta blisko do łazienki po browar i zakupy.

No to nie jest dobry pomysl. Jak jakis klub robi tam spoty to wiadomo, ze maja wypasne fury. Moejscowe chopy od razu czaja akcje i nie zdazylo sie jescze, zeby ktorys z klubow w GM po wyjsciu na kawke nie byl okradziony chociaz raz.

Opublikowano

W sumie racja... Ostatnio znajomy poszedl na 15 min (GM) i po powrocie nie mial juz laptopa w bagazniku. Tyle, ze byl sam sobie winien, bo chowal go juz na parkingu.

Opublikowano

W sumie racja... Ostatnio znajomy poszedl na 15 min (GM) i po powrocie nie mial juz laptopa w bagazniku. Tyle, ze byl sam sobie winien, bo chowal go juz na parkingu.

Właśnie to jest błąd, bo przeważnie takie łachy obserwują przyjeżdżających.

A ludzie właśnie tak robią - chowają wszystko przed opuszczeniem auta - wszystko widać jak na dłoni.

Opublikowano

Jak macie chwilę czasu to zerknijcie jak facet wyrezał sobie seata i jaki z tego dumny jest :polew: :polew: ma aż 150KM :polew: nieźle go w trąbe załadowali. Nowe turbo, interkuler i 150KM :polew: :polew: :polew: no to się firma Unitronic zareklamowała :polew: :polew:

http://tdi.pl/content/view/240/50/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.