Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nie to co Twoja 1,6

Dobrywieczór stary czlowieku... :hi:

Nawet się nie umywa. Ale i tak wolałbym RS4 niz takie Subaru. Choć mieć takie dwie lalki w garazu było by pięknie :gwizdanie:

Ale pojechałeś po całości ( stary człowieku ) :polew:

A co do lalek to nie pogardził bym takim sprzętem młody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali - traktor to traktor na razie nie mam co narzekać ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się ( stara po rundzie honorowej od razu nogi by rozłożyła w V ) i głowa by ją nie bolała :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide spuścić ciśnienie bo już mi blondyna stygnie.

To chyba raczej powinieneś dopompować ? :naughty: :naughty: :naughty:

Kali ma przyłożyc usta tam gdzie ktoś wkładał wuja ? :blink::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

Masz rację Ragga ale chyba za wcześnie na to ( córa ma 11 lat ) , prędzej syn ( 18 lat ) rzuci hasło stary wyskakuj z kasy na wesele , bo będziesz dziadkiem - to prawie to samo :kox::polew:

Nic tak nie podwyższa ciśnienia w przewodach jak pewien okres ich nieużywania :P:wink4:

A tymczasem Kali mówi papa. Dobrej nocki. Ja ide spuścić ciśnienie bo już mi blondyna stygnie.

Do jutra ;)

Kuj blondi dopuki gorąca :cool1: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:55_________________________________________________

Żółwik studiujesz lekturkę postów :decayed:

tradycyjnie zamulam :decayed:

pixi po wymianie jazda koksik :good:

Najważniejsze że pomogło :naughty: ... i po kłopocie można się napić jak to mówią :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:57_________________________________________________

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale śmieszne , bardzo śmieszne :angry:

Chłopy macie racje - zanim się obejrze .... :wallbash: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:02_________________________________________________Moskal - Wójku czy dobrze zacytowałem :mysli: Twoja zjebka mnie zmotywowała :kox: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:05_________________________________________________Pany wale się na cyce .... dobrej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin balloons.gif

lepiej późno niż wcale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin balloons.gif

lepiej późno niż wcale :decayed:

Podłącze się do życzeń nieco spóźnionych :wstydliwy:

:krol::silacz::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin balloons.gif

lepiej późno niż wcale :decayed:

Podłącze się do życzeń nieco spóźnionych :wstydliwy:

:krol::silacz::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

jeszcze zdazylem.wszystkiego naj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak specjalnie po terminie chciałem życzyć Adriankowi zawsze twardej pyty i zawsze wygodnych kapci :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Ragga ale chyba za wcześnie na to ( córa ma 11 lat )

Przy tym tempie rozwoju :blink:..era iPodów..Xboksów.. wibratorów z cyber skóry :D

W tych czasach niektóre 16 wyglądają jak 21 :shocked:

Ja Ci dobrze radze..za jakieś 5 lat sprawdź jej pokój.. :naughty: jeśli posiada elektrycznego przyjaciela w szufladzie to znak, że inicjacja jest już blisko :decayed::naughty:

..jak się spóźnisz z rok to nie opanujesz szału macicy :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: Październik 29, 2009, 12:06:02 _________________________________________________

A ja tak specjalnie po terminie chciałem życzyć Adriankowi zawsze twardej pyty i zawsze wygodnych kapci :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli posiada elektrycznego przyjaciela w szufladzie to znak, że inicjacja jest już blisko :decayed::naughty:

to oznacza, że już dawno po inicjacji :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...