Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Fly sie przyjebal do Raggi

Fly sie przyjebal nie do Raggi, a do wszystkich, ktorzy jezdzili po Kalim bo zwyczajnie zaczelo robic sie to nudne... :cool1:

...to Ragga przyjebal sie do niego :D

Piffko ? :D Buuuba proooosze cie :D Ja mam jeszcze jednego desperadosika od Ciebie :D DziekoFFka :* :polew:

Ty to kurfa chlor jestes :D z miesiac temu Ci przekazywalem te browary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Piffko ? :D Buuuba proooosze cie :D Ja mam jeszcze jednego desperadosika od Ciebie :D DziekoFFka :* :polew:

Na zdrowie ;)

ja tam alkoholu nie pije, jedynie jakiś browarek lub dwa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to na sile musze zeby nie wylac :decayed:

desperadosikow sie nie wylewa tylko degustuje przed snem :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________wszoraj mnie psiarskie zaatrzymali... 160 na 50-tce :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszoraj mnie psiarskie zaatrzymali... 160 na 50-tce :disgust:

no i - jak się temat zamknął ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

desperadosikow sie nie wylewa tylko degustuje przed snem :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________wszoraj mnie psiarskie zaatrzymali... 160 na 50-tce :disgust:

ło matko :shocked:

czym się skończyło, opowiadaj :cool1:

jak zawsze, debil wyskoczył zza krzaków z latareczką przed samą maskę, prawie go c**ja zmiotłem, zatrzymałem się, powiedziałem, że jest idiotą pokazał ile jechałem i powiedział żebym zwolnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 i 10pkt zapewne :D

Karetką jechałem :wstydliwy:

Ale już któryś raz taka akcja, wysyłają świeżaków w nocy żeby sobie pomachali lizakami. jakie zdziwienie jak się zatrzymuje i nie wiedzą co mają powiedzieć :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem już kilka razy uprawnienia do jazdy pojazdami uprzywilejowanymi uratowały mi d*pę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogry, a więc tak jak było ustalone 2 tyg temu na fejsie (wklejam tutaj bo nie wiem czy do wszsytkich PW poszło).

Jutro spotykamy sie na kolejną "wigilię" klubową w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00.

Kto mi qwa posty kasuje? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale na wasze nieszczęście będę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

czy regenerowane turbo sie jakos dostraja

czy przyjezdza p&p ?

walisz mlotkiem 10 kilowym 2 razy w strone zimna i 4 w gorąca :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo :polew:.Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku

Jak zwykle konkretnie :kox:

Paweł dostałeś uchwyt ? :mysli:

pany

czy regenerowane turbo sie jakos dostraja

Tak zapuść ostatni album Anity Lipnickiej, zgaś światło i głaszcz ją po muszli :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...