Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A tablice rejestracyjne to w "notatniku wyrezam" ???? :grin:i u wiekszości ubezpieczycieli potrzebna jest rejestracja do ubezpieczenia samochodu poza tym samochody na tranzytowych tablicach idą jak świerze bułeczki :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mój zarejestrowałem w tydzień :) Kichol spokojnie dasz radę .... Nie dostałem od Ciebie odpowiedzi odnośnie Jagielońskiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie moze wybiera?

http://www.piknik-goraszka.pl/page.php?page_id=2&subpage_id=0

planuje wstepnie sobote na rowerach.......ale jak jest grill u wujka pozka :grin:, to robie korekte na niedziele :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha git :) tylko teraz ściąga w prawo hehe.

Zapraszam na grilla w piątek - start od 19 - polarki, offy, przywieźcie.

Dobrze, że chociaż turbo dmucha tak jak trzeba :wink:

Jakieś foty glebniecia please i opowieść o sprawnej turbawce poprosze. U mnie mister Poź był lekko wypięty chip i dlatego autko nie odpalało :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie moze wybiera?

http://www.piknik-goraszka.pl/page.php?page_id=2&subpage_id=0

planuje wstepnie sobote na rowerach.......ale jak jest grill u wujka pozka :grin:, to robie korekte na niedziele :tongue:

zolw ja bede mial gorazke u siebie nad blokiem jak zaczna latac

Pozku o ktorej do ciebie na grilla bo sie pewnie pojawie na troszke z cala rodzina bo malej nie mam jak zostawic a na 23 musze byc w pracy. jakies miecho trzeba kupic - tak jak ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ppotwierdzam spotkanie u Pozia i nasze przybycie czyli 1+1 :) Lukas muszę odbudkować u Ciebie miejscówkę .... kobieta mnie podwozi ..... jak ktoś jest z okolic kępy to myślę że nie będzie problemów z zabraniem. Profilaktycznie ostrzegłem ją iż odbędzie się w Nadarzynie druga bitwa pod Grunwaldem .... powiedziała że się nie lęka :)) już mi się podoba :polew: :polew: :polew:

P.S

Autko mało litrażowe VW POLO 1.0 więc spokojnie na drodze bo :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz mam miejsce tylko w bagazniku ale tam jest przyjemnie butla z gazem dotrzyma towarzystwa :polew:

odbędzie się w Nadarzynie druga bitwa pod Grunwaldem

bitwa pod Grunwaldem to przy tym co sie bedzie dzialo to pikus szczegolnie jak kazdy juz bedzie po 0.7 :cheesy:

zolw ja bede mial gorazke u siebie nad blokiem jak zaczna latac

ale mam rozumiec ze zapraszasz nas do siebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chłodzę 3 dzień 0,7 :D:D Pojedziemy po Europie - będzie duńska :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak mialem wpasc w odwiedziny ale jak zobaczylem na mapie gdzie mieszkasz to sobie podaruje bo chad to daleko chyba :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy no kawałek ale jak za***iście jest :D Zapnij gaz i dawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tablice rejestracyjne to w "notatniku wyrezam" ???? :grin:i u wiekszości ubezpieczycieli potrzebna jest rejestracja do ubezpieczenia samochodu poza tym samochody na tranzytowych tablicach idą jak świerze bułeczki :evil: :evil:

niech Ci będzie.. ale numer rejestracyjny nie jest wymagany w polisie OC.. jedynie VIN jest konieczny :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 11:48 _________________________________________________

czy ktos sie moze wybiera?

http://www.piknik-goraszka.pl/page.php?page_id=2&subpage_id=0

planuje wstepnie sobote na rowerach.......ale jak jest grill u wujka pozka :grin:, to robie korekte na niedziele :tongue:

Daj znać kiedy lecisz.. Ja będę na 100% wypatruj mnie na VIP`ach :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Kichol mógłby jeździć nawet bez blach...ani przedniej szyby :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Kichol mógłby jeździć nawet bez blach...ani przedniej szyby :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

No, dokładnie.

Kichol, ja pierdziutam, o czym Ty do nas rozmawiasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HYhyhyhy można by było jeździć ale każdy ma jakieś zasady których się trzyma i ja też się staram :evil: :evil:

a co do ubezpieczenia na Vin to się zgadzam tylko nie każdy ubezpieczyciel tak robi Link4 np. nie.

Wyabraź sobie teraz jak Policjant sprawdza twoje OC i potwierdza z nr Vin i w nocy...... stary 20minut nie wyjęte a gdzie mandat wypisac nikt nie chce stać 60min na drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HYhyhyhy można by było jeździć ale każdy ma jakieś zasady których się trzyma i ja też się staram :evil: :evil:

a co do ubezpieczenia na Vin to się zgadzam tylko nie każdy ubezpieczyciel tak robi Link4 np. nie.

Wyabraź sobie teraz jak Policjant sprawdza twoje OC i potwierdza z nr Vin i w nocy...... stary 20minut nie wyjęte a gdzie mandat wypisac nikt nie chce stać 60min na drodze :D

Kichol wychodzii na to, że jesteście leniwi :P

Demontuj GPS-a w skodzie i dawaj do Pozia w piątek :) poupalamy octavię :polew: :polew:

http://www.metacafe.com/watch/369923/crash_compilation_2006/

Kup od niemca samochód :mysli: :mysli:

http://www.metacafe.com/watch/607083/bmw_m3_m5_and_audi_rs6/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nareszcie jakies ladne emoty :oklaski: :thumbup: a ten to od czego :P

:notworthy::a4fan::notworthy:

to jak wszyscy gotowi do ostatniego starcia u Pozia :naughty: ktos sprawdzal pogode czy bedzie wialo w altance :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...