Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

za***isty spot jak zwykle :kox:

Odezwał się no - specjalnie dla niego wszyscy przenieśli się bliżej to olał wszystkich i nie przyjechał i jeszcze ma czelność tu się wypowiadać :bicz:

Miałem urodziny łajfa i to jeszcze o nich zapomniałem :decayed: Przyszła patrze a tu :foch:, bo dzwoniłem wcześniej do niej żeby wracała szybko do domostwa, bo na spot spier... :D No i spot był w domu z winerkiem w łapie i na kolanach :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty spot jak zwykle :kox:

Odezwał się no - specjalnie dla niego wszyscy przenieśli się bliżej to olał wszystkich i nie przyjechał i jeszcze ma czelność tu się wypowiadać :bicz:

Miałem urodziny łajfa i to jeszcze o nich zapomniałem :decayed: Przyszła patrze a tu :foch:, bo dzwoniłem wcześniej do niej żeby wracała szybko do domostwa, bo na spot spier... :D No i spot był w domu z winerkiem w łapie i na kolanach :polew:

Mam nadzieję, że chociaż ładnie przeprosiłeś.

BTW Co z Malikiem on miał podobno dzisiaj wrócić do żywych z zagramanicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik wrócił, odezwał się tu i ówdzie, a co do miejsca to ja Wam dam Sadybe do ...... :rant: :rant: :rant: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spociku chcielismy Ci zrobic joke i wpasc na kwadrat. No i przez okno bylo widac ze nie chcialbys nas widziec w tej chwili.... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik wrócił, odezwał się tu i ówdzie, a co do miejsca to ja Wam dam Sadybe do ...... :rant: :rant: :rant: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz:

uuuu ale się nam pan Norbi zagotował (czyżby termostat się zacinał? :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Co z Malikiem on miał podobno dzisiaj wrócić do żywych z zagramanicy?

Jestem już w kraju. Nury za***iste! Na razie muszę ogarnąć zaległości z pracy więc na forum rzadko będę się pojawiał. Na spociku we wtorek zamelduję się oczywiśćie.

DSC00716.JPG?imgmax=512

Działko przeciwlotnicze brytyjskiego transportowca Thistlegorm zatopionego przez Niemców w 1941 roku na Morzu Czerwonym.

32m pod wodą :) Sorry za słabą jakość ale na tej głębokości białe naturalne światło już nie dochodzi. Pozostają tylko odcienie niebieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Co z Malikiem on miał podobno dzisiaj wrócić do żywych z zagramanicy?

Jestem już w kraju. Nury za***iste! Na razie muszę ogarnąć zaległości z pracy więc na forum rzadko będę się pojawiał. Na spociku we wtorek zamelduję się oczywiśćie.

DSC00716.JPG?imgmax=512

Działko przeciwlotnicze brytyjskiego transportowca Thistlegorm zatopionego przez Niemców w 1941 roku na Morzu Czerwonym.

32m pod wodą :) Sorry za słabą jakość ale na tej głębokości białe naturalne światło już nie dochodzi. Pozostają tylko odcienie niebieskiego.

Rewela jak dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w kraju. Nury za***iste! Na razie muszę ogarnąć zaległości z pracy więc na forum rzadko będę się pojawiał. Na spociku we wtorek zamelduję się oczywiśćie.

DSC00716.JPG?imgmax=512

Działko przeciwlotnicze brytyjskiego transportowca Thistlegorm zatopionego przez Niemców w 1941 roku na Morzu Czerwonym.

32m pod wodą :) Sorry za słabą jakość ale na tej głębokości białe naturalne światło już nie dochodzi. Pozostają tylko odcienie niebieskiego.

o nurkowaniu nie pisałeś jako hobby gdzieś tam w jakims temacie ?

Bo 32 metry to już jakieś tam uprawnienia trzeba mieć zdaje się ? (Deep Diving ?)

fajne znalezisko :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nurkowaniu nie pisałeś jako hobby gdzieś tam w jakims temacie ?

Bo 32 metry to już jakieś tam uprawnienia trzeba mieć zdaje się ? (Deep Diving ?)

No wogóle trzeba mieć uprawnienia :) Podsawowa licencja zezwala na zejśćie na 18m. Ja mam drugi stopień ze specjalizacjami Deep Dive (do 40m), nurkowania nocne, nawigacja podwodna i oddychanie nitroxem (mieszanka wzbogacona do 32% tlenu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła patrze a tu :foch:, bo dzwoniłem wcześniej do niej żeby wracała szybko do domostwa, bo na spot spier...

MEGAHARDKOR :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...