Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

jak zamontujesz bedzie robic robote :kox: jeszcze posadz ja porzadnie i bedzie bajka!! :decayed:

to już w przyszłym sezonie :wink4:, teraz nie mam kasy, a muszę podklepac przednie błotniki i je odmalować, bo ostatnio mi lakiernik tyle szpachli na nie najebał że głowa mała, a teraz wszystko puchnie :thumbdown:, myślę nad kupnem nowych i delikatnym ich poszerzeniu tak jak u Armiego :wink4:, a do tego oponkę na przód 215/40 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak zamontujesz bedzie robic robote :kox: jeszcze posadz ja porzadnie i bedzie bajka!! :decayed:

to już w przyszłym sezonie :wink4:, teraz nie mam kasy, a muszę podklepac przednie błotniki i je odmalować, bo ostatnio mi lakiernik tyle szpachli na nie najebał że głowa mała, a teraz wszystko puchnie :thumbdown:, myślę nad kupnem nowych i delikatnym ich poszerzeniu tak jak u Armiego :wink4:, a do tego oponkę na przód 215/40 :decayed:

Slepy kombinuj bo mozna by jeszcze posadzic dziada i wtedy to bedzie bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamontujesz bedzie robic robote :kox: jeszcze posadz ja porzadnie i bedzie bajka!! :decayed:

to już w przyszłym sezonie :wink4:, teraz nie mam kasy, a muszę podklepac przednie błotniki i je odmalować, bo ostatnio mi lakiernik tyle szpachli na nie najebał że głowa mała, a teraz wszystko puchnie :thumbdown:, myślę nad kupnem nowych i delikatnym ich poszerzeniu tak jak u Armiego :wink4:, a do tego oponkę na przód 215/40 :decayed:

Slepy kombinuj bo mozna by jeszcze posadzic dziada i wtedy to bedzie bajka :kox:

napewno siądzie, marzy mi się taka gleba jak miał Krycha, albo jak ma teraz Armi :wink4:, ale w tym sezonie raczej poza zasięgiem, głównie przez przód, bo tył by spokojnie siadł jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wiesz czemu ci klocki tak biorą?? to że zużyte to jedno, a pytanie takie gdzie masz druty na zaciskach?? hamuje ci to wogóle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wiesz czemu ci klocki tak biorą?? to że zużyte to jedno, a pytanie takie gdzie masz druty na zaciskach?? hamuje ci to wogóle??

z tej strony zapomniałem założyć jak składałem hamulce, z drugiej jest założony, przy okazji zmiany kółek założę ten drut :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:51_________________________________________________klapa sobie schnie, muszę domówić lakieru bo zrobiłem zbyt cienka warstwe i są prześwity pod słońce, mam nadzieje ze do weekendu sie z tym ogarnę :embarrassed:

powalczyłem dzisiaj z maską w Suzuki Vitarze, szkoda że Audi nie ma tak poddatnego lakieru, 10minut ręcznej roboty Meguiar`sowym Ultimate Compound, na aplikatorze Tri Color :naughty:

uc2yc.jpg

10067339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty efekt jak na ręczną korektę :good::kox:

szkoda że na niemieckim lakierze to nie przejdzie...

widzisz takie efekty, i aż chce Ci sie polerować reszte :decayed:, nie mogę sie doczekać korekty maszynowej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

nakładasz twardzą stroną, czyli zółta, ja czarnej używałem do Glazeu :wink4:, polerujesz do czasu aż aplikator zacznie skwierczeć na lakierze potem wycierasz do czysta mikrofibrą :wink4:, ale powiem Ci że na twoim kolorze bym sobie odpuścił ręczną korektę, ojebiesz sie a efekt i tak bedzie mizerny, jedno przez srebrny lakier, drugie przez jego twardość :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

żółtą :wink4:

Nakładasz troszkę na pada i trzesz niewielki obszar aż "wypracujesz" to co nałożyłeś, nadmiar ścierasz mikrofibrą. Nie pozwól żeby UC wysechł na lakierze, nie nakładaj go dużo, nie rób naraz całego elementu.

a tu masz film

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:45_________________________________________________

ale powiem Ci że na twoim kolorze bym sobie odpuścił ręczną korektę, ojebiesz sie a efekt i tak bedzie mizerny, jedno przez srebrny lakier, drugie przez jego twardość :wink4:

ale za to jaki bajceps :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

żółtą :wink4:

Nakładasz troszkę na pada i trzesz niewielki obszar aż "wypracujesz" to co nałożyłeś, nadmiar ścierasz mikrofibrą. Nie pozwól żeby UC wysechł na lakierze, nie nakładaj go dużo, nie rób naraz całego elementu.

a tu masz film

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:45_________________________________________________

ale powiem Ci że na twoim kolorze bym sobie odpuścił ręczną korektę, ojebiesz sie a efekt i tak bedzie mizerny, jedno przez srebrny lakier, drugie przez jego twardość :wink4:

ale za to jaki bajceps :kox: :kox:

no to jest inna sprawa :naughty:

co do filmiku, gość robi korektę na idealnym lakierze :polew:, do tego najebałe tego UC jak głupi, po czym 2/3 sciągnął mikrofibra :wallbash:

robisz tak jak pisał michał, po małym kawałku aż do wypracowania , i scierasz resztki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

nakładasz twardzą stroną, czyli zółta, ja czarnej używałem do Glazeu :wink4:, polerujesz do czasu aż aplikator zacznie skwierczeć na lakierze potem wycierasz do czysta mikrofibrą :wink4:, ale powiem Ci że na twoim kolorze bym sobie odpuścił ręczną korektę, ojebiesz sie a efekt i tak bedzie mizerny, jedno przez srebrny lakier, drugie przez jego twardość :wink4:

Ale ja się lubię bawić :) Przynajmniej będzie mi się wydawać ładniej niż wcześniej. Tzw. efekt Placebo. :polew:

Ale jak mi coś strzeli do łba, to pewnie pożyczę od kolegi Polerkę i będę próbował to zrobić niczym profesjonalista :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

nakładasz twardzą stroną, czyli zółta, ja czarnej używałem do Glazeu :wink4:, polerujesz do czasu aż aplikator zacznie skwierczeć na lakierze potem wycierasz do czysta mikrofibrą :wink4:, ale powiem Ci że na twoim kolorze bym sobie odpuścił ręczną korektę, ojebiesz sie a efekt i tak bedzie mizerny, jedno przez srebrny lakier, drugie przez jego twardość :wink4:

Ale ja się lubię bawić :) Przynajmniej będzie mi się wydawać ładniej niż wcześniej. Tzw. efekt Placebo. :polew:

Ale jak mi coś strzeli do łba, to pewnie pożyczę od kolegi Polerkę i będę próbował to zrobić niczym profesjonalista :naughty:

jak się przyłożysz to napewno bedzie widać różnicę, ale nie bedzie ona współmierna do włożonej pracy :wink4:, ale i tak warto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super jak na ręczną robotę :shocked: Powiedz mi (skoro już tu jestem :decayed:) Którą stroną aplikatora się pracuje z UC? I wg jak działa to UC? Nakładać i od razu polerować do momentu aż spoleruje ten srodek z panelu?

nakładasz twardzą stroną, czyli zółta, ja czarnej używałem do Glazeu :wink4:, polerujesz do czasu aż aplikator zacznie skwierczeć na lakierze potem wycierasz do czysta mikrofibrą :wink4:, ale powiem Ci że na twoim kolorze bym sobie odpuścił ręczną korektę, ojebiesz sie a efekt i tak bedzie mizerny, jedno przez srebrny lakier, drugie przez jego twardość :wink4:

Ale ja się lubię bawić :) Przynajmniej będzie mi się wydawać ładniej niż wcześniej. Tzw. efekt Placebo. :polew:

Ale jak mi coś strzeli do łba, to pewnie pożyczę od kolegi Polerkę i będę próbował to zrobić niczym profesjonalista :naughty:

jak się przyłożysz to napewno bedzie widać różnicę, ale nie bedzie ona współmierna do włożonej pracy :wink4:, ale i tak warto :good:

Jak dla mnie wystarczy taka zachęta :kox: Mógłbym teraz iść i polerować gdybym miał już u siebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziś trochę pobawiłem, dodam że maska 4 tygodnie po lakierowaniu, oczywiście lakiernik wykonał przezajebistą polerkę mechaniczną :decayed:

Nie wiem już sam jaką polerkę zamówić, a szlak mnie trafia jak widzę świeży lakier po nieudolnej polerce :sick3:

Zdj_cie0414.jpg

Zdj_cie0413.jpg

efekt po ręcznej polerce, pad "german" i 30sekund pracy, myślę że nawet przy maszynie DA efekt będzie kosa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziś trochę pobawiłem, dodam że maska 4 tygodnie po lakierowaniu, oczywiście lakiernik wykonał przezajebistą polerkę mechaniczną :decayed:

Nie wiem już sam jaką polerkę zamówić, a szlak mnie trafia jak widzę świeży lakier po nieudolnej polerce :sick3:

Zdj_cie0414.jpg

Zdj_cie0413.jpg

efekt po ręcznej polerce, pad "german" i 30sekund pracy, myślę że nawet przy maszynie DA efekt będzie kosa :rolleyes:

DA, napewno zrobi robotę, tyle że bedziesz się musiał więcej napracować :wink4:, no ale i tak bedzie dużo lzej niż ręcznie :wink4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 08:43_________________________________________________Dzisiaj pan listonosz przyniusł nowy siuwax :kox:

tenzi.jpg

Zimówki które kupiłem są za***iście od środka uwalone, APC, w stężeniu 1:4 nie dało rady :confused4:, trzeba sięgnąć po coś mocniejszego, gołe aluminium zjada podobno w 15 sekund :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy jaki zestaw polecasz do mojego lakieru dodam że kupuje tez jakąś polerkę mechaniczną?

wszystko zależy co chcesz osiągnąc i ile wydać na to kasy :wink4:

polecam ten wątek :wink4:http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=2685, napewno coś dobierzesz, ale radzę sie spieszyć, bo z tego co sie dowiedziałem, nieorginalne samplery bede usuwane z ofert sklepów, i trzeba bedzie kupowac pełnowymiarowe opakowania, a wtedy robi sie to naprawdę drogim hobby :wink4:

Ogarnąłem sobie dzisiaj sprzęcik, wkrótce pokażę Zieloną w nowym świetle :gwizdanie:

dollyq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chcesz również zapoczątkować jakiś nowy trend z klapą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...